Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galeria Justyny . O.o
Autor Wiadomość
stqc Offline
Moderator
Moderatorzy


Liczba postów: 3,748
Imię: Maciek
Skąd: Mazury
Pojazd: Romet Chart
Post: #136
RE: Galeria Justyny . O.o
oho myślę że to nic dobrego nie wróży Big Grin Przynajmniej jak ją trochę pouczysz to gość który będzie ją uczyć jeździć będzie miał lżej Tongue NIe to żebym się czepiał albo coś Wink

xyz
03-02-2014 15:03:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Galeria Justyny . O.o - Justyna - 18-11-2013, 22:41:13
RE: Galeria Justyny . O.o - kokosek - 18-11-2013, 22:50:39
RE: Galeria Justyny . O.o - Simon - 18-11-2013, 22:52:03
RE: Galeria Justyny . O.o - nie_mientki - 18-11-2013, 22:53:15
RE: Galeria Justyny . O.o - kamil97 - 18-11-2013, 23:10:05
RE: Galeria Justyny . O.o - Grelus23 - 18-11-2013, 23:12:18
RE: Galeria Justyny . O.o - Tomasso94 - 18-11-2013, 23:13:03
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 18-11-2013, 23:14:23
RE: Galeria Justyny . O.o - Pompuś - 18-11-2013, 23:16:08
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 18-11-2013, 23:18:22
RE: Galeria Justyny . O.o - serzie-ogar205 - 18-11-2013, 23:52:03
RE: Galeria Justyny . O.o - Semmao - 18-11-2013, 23:57:24
RE: Galeria Justyny . O.o - Barto5050 - 18-11-2013, 23:58:45
RE: Galeria Justyny . O.o - Tomasso94 - 19-11-2013, 00:00:41
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 19-11-2013, 00:05:10
RE: Galeria Justyny . O.o - serzie-ogar205 - 19-11-2013, 00:16:49
RE: Galeria Justyny . O.o - kokosek - 19-11-2013, 00:19:06
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 19-11-2013, 00:38:25
RE: Galeria Justyny . O.o - kokosek - 19-11-2013, 00:49:08
RE: Galeria Justyny . O.o - serzie-ogar205 - 19-11-2013, 00:53:34
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 19-11-2013, 01:40:27
RE: Galeria Justyny . O.o - kokosek - 19-11-2013, 11:03:04
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 19-11-2013, 11:30:18
RE: Galeria Justyny . O.o - kokosek - 19-11-2013, 11:38:02
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 19-11-2013, 11:45:16
RE: Galeria Justyny . O.o - kokosek - 19-11-2013, 11:50:18
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 19-11-2013, 11:55:26
RE: Galeria Justyny . O.o - kokosek - 19-11-2013, 12:33:55
RE: Galeria Justyny . O.o - kw112 - 19-11-2013, 20:15:24
RE: Galeria Justyny . O.o - Oggórek - 19-11-2013, 20:29:46
RE: Galeria Justyny . O.o - Winiar 93 - 19-11-2013, 20:44:29
RE: Galeria Justyny . O.o - fosa - 19-11-2013, 21:51:25
RE: Galeria Justyny . O.o - Darek1 - 19-11-2013, 21:54:07
RE: Galeria Justyny . O.o - kokosek - 19-11-2013, 23:10:27
RE: Galeria Justyny . O.o - serzie-ogar205 - 19-11-2013, 23:22:10
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 19-11-2013, 23:58:50
RE: Galeria Justyny . O.o - kw112 - 19-11-2013, 23:29:58
RE: Galeria Justyny . O.o - Maciejek12 - 19-11-2013, 23:58:43
RE: Galeria Justyny . O.o - serzie-ogar205 - 20-11-2013, 00:00:52
RE: Galeria Justyny . O.o - szopen45 - 20-11-2013, 00:02:37
RE: Galeria Justyny . O.o - kokosek - 20-11-2013, 00:25:25
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 20-11-2013, 00:14:01
RE: Galeria Justyny . O.o - szopen45 - 20-11-2013, 14:43:42
RE: Galeria Justyny . O.o - Taśma - 20-11-2013, 00:46:03
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 20-11-2013, 00:50:23
RE: Galeria Justyny . O.o - Taśma - 20-11-2013, 00:53:35
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 20-11-2013, 00:58:37
RE: Galeria Justyny . O.o - Taśma - 20-11-2013, 01:00:02
RE: Galeria Justyny . O.o - kokosek - 20-11-2013, 02:10:13
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 20-11-2013, 02:15:15
RE: Galeria Justyny . O.o - Taśma - 20-11-2013, 10:59:27
RE: Galeria Justyny . O.o - Taśma - 20-11-2013, 22:04:40
RE: Galeria Justyny . O.o - szopen45 - 20-11-2013, 22:06:40
RE: Galeria Justyny . O.o - serzie-ogar205 - 20-11-2013, 22:08:29
RE: Galeria Justyny . O.o - kw112 - 20-11-2013, 22:20:06
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 21-11-2013, 00:40:30
RE: Galeria Justyny . O.o - Taśma - 21-11-2013, 00:48:57
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 21-11-2013, 10:55:45
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 21-11-2013, 14:20:25
RE: Galeria Justyny . O.o - stqc - 21-11-2013, 14:34:37
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 21-11-2013, 14:47:15
RE: Galeria Justyny . O.o - Barto5050 - 21-11-2013, 14:47:46
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 21-11-2013, 14:49:29
RE: Galeria Justyny . O.o - Oggórek - 21-11-2013, 17:23:25
RE: Galeria Justyny . O.o - Tomasso94 - 22-11-2013, 01:11:59
RE: Galeria Justyny . O.o - Oggórek - 22-11-2013, 20:11:26
RE: Galeria Justyny . O.o - Darek1 - 24-11-2013, 14:46:24
RE: Galeria Justyny . O.o - stqc - 24-11-2013, 15:53:09
RE: Galeria Justyny . O.o - afik98 - 24-11-2013, 20:31:19
RE: Galeria Justyny . O.o - Darek1 - 24-11-2013, 21:23:25
RE: Galeria Justyny . O.o - Dawido_99 - 25-11-2013, 19:25:05
RE: Galeria Justyny . O.o - Winiar 93 - 25-11-2013, 20:13:26
RE: Galeria Justyny . O.o - Darek1 - 25-11-2013, 20:28:00
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 25-11-2013, 23:01:15
RE: Galeria Justyny . O.o - Dawido_99 - 25-11-2013, 23:03:15
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 25-11-2013, 23:07:39
RE: Galeria Justyny . O.o - Grelus23 - 25-11-2013, 23:13:43
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 26-11-2013, 23:32:51
RE: Galeria Justyny . O.o - Barto5050 - 26-11-2013, 23:38:20
RE: Galeria Justyny . O.o - Tomasso94 - 26-11-2013, 23:42:02
RE: Galeria Justyny . O.o - Taśma - 26-11-2013, 23:44:31
RE: Galeria Justyny . O.o - Darek1 - 26-11-2013, 23:46:03
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 27-11-2013, 00:00:30
RE: Galeria Justyny . O.o - jurek_j - 27-11-2013, 21:28:32
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 27-11-2013, 21:55:19
RE: Galeria Justyny . O.o - Tomasso94 - 27-11-2013, 00:05:00
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 27-11-2013, 00:12:12
RE: Galeria Justyny . O.o - Paweł96 - 27-11-2013, 00:18:01
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 27-11-2013, 00:32:21
RE: Galeria Justyny . O.o - Barto5050 - 27-11-2013, 00:40:17
RE: Galeria Justyny . O.o - kw112 - 27-11-2013, 00:41:45
RE: Galeria Justyny . O.o - Oggórek - 27-11-2013, 18:26:34
RE: Galeria Justyny . O.o - jurek_j - 27-11-2013, 22:18:15
RE: Galeria Justyny . O.o - Darek1 - 27-11-2013, 22:31:53
RE: Galeria Justyny . O.o - pawel_2540 - 27-11-2013, 22:58:27
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 28-11-2013, 22:06:16
RE: Galeria Justyny . O.o - Barto5050 - 28-11-2013, 22:30:50
RE: Galeria Justyny . O.o - szopen45 - 28-11-2013, 23:11:20
RE: Galeria Justyny . O.o - Oggórek - 28-11-2013, 22:16:42
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 28-11-2013, 22:48:22
RE: Galeria Justyny . O.o - kokosek - 28-11-2013, 23:02:17
RE: Galeria Justyny . O.o - Winiar 93 - 28-11-2013, 23:08:52
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 28-11-2013, 23:36:17
RE: Galeria Justyny . O.o - jurek_j - 28-11-2013, 23:39:22
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 28-11-2013, 23:44:12
RE: Galeria Justyny . O.o - nie_mientki - 28-11-2013, 23:45:15
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 28-11-2013, 23:49:07
RE: Galeria Justyny . O.o - kokosek - 28-11-2013, 23:49:34
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 28-11-2013, 23:56:19
RE: Galeria Justyny . O.o - kokosek - 29-11-2013, 00:01:16
RE: Galeria Justyny . O.o - jurek_j - 28-11-2013, 23:57:55
RE: Galeria Justyny . O.o - szopen45 - 29-11-2013, 00:00:07
RE: Galeria Justyny . O.o - Tomasso94 - 29-11-2013, 02:00:24
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 29-11-2013, 02:07:43
RE: Galeria Justyny . O.o - Tomasso94 - 29-11-2013, 02:20:24
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 01-12-2013, 18:16:06
RE: Galeria Justyny . O.o - nie_mientki - 01-12-2013, 18:18:08
RE: Galeria Justyny . O.o - Boszu - 06-12-2013, 01:29:49
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 06-12-2013, 01:48:29
RE: Galeria Justyny . O.o - nie_mientki - 06-12-2013, 01:50:04
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 06-12-2013, 01:51:38
RE: Galeria Justyny . O.o - Boszu - 06-12-2013, 06:44:46
RE: Galeria Justyny . O.o - nie_mientki - 06-12-2013, 11:29:07
RE: Galeria Justyny . O.o - Boszu - 06-12-2013, 11:59:10
RE: Galeria Justyny . O.o - Tomasso94 - 31-01-2014, 20:46:35
RE: Galeria Justyny . O.o - Taśma - 31-01-2014, 20:53:30
RE: Galeria Justyny . O.o - kw112 - 31-01-2014, 20:55:04
RE: Galeria Justyny . O.o - Tomasso94 - 03-02-2014, 13:57:59
RE: Galeria Justyny . O.o - Barto5050 - 03-02-2014, 14:11:47
RE: Galeria Justyny . O.o - nie_mientki - 03-02-2014, 14:15:35
RE: Galeria Justyny . O.o - Simon - 03-02-2014, 14:21:25
RE: Galeria Justyny . O.o - Tomasso94 - 03-02-2014, 14:22:25
RE: Galeria Justyny . O.o - Amanssy - 03-02-2014, 14:26:16
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 03-02-2014, 14:33:21
RE: Galeria Justyny . O.o - Tomasso94 - 03-02-2014, 14:40:06
RE: Galeria Justyny . O.o - stqc - 03-02-2014 15:03:00
RE: Galeria Justyny . O.o - Justyna - 03-02-2014, 16:38:01
RE: Galeria Justyny . O.o - Darek1 - 03-02-2014, 17:09:16
RE: Galeria Justyny . O.o - stqc - 03-02-2014, 17:22:40
RE: Galeria Justyny . O.o - Darek1 - 03-02-2014, 22:57:32
RE: Galeria Justyny . O.o - nie_mientki - 03-02-2014, 23:08:27
RE: Galeria Justyny . O.o - Darek1 - 03-02-2014, 23:10:16
RE: Galeria Justyny . O.o - kw112 - 03-02-2014, 23:14:41
RE: Galeria Justyny . O.o - Darek1 - 03-02-2014, 23:16:48
RE: Galeria Justyny . O.o - kw112 - 03-02-2014, 23:20:29
RE: Galeria Justyny . O.o - szopen45 - 03-02-2014, 23:34:16
RE: Galeria Justyny . O.o - Darek1 - 03-02-2014, 23:21:41


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34270
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2918
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 21
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 60
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 165
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 367
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5171
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 151
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 405
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 282
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 304
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 604
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 221
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6381
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19915

Reklama