Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Moto do 1700zł.
Autor Wiadomość
Boszu Offline
Bo na gumie, latać umie!
*


Liczba postów: 604
Imię: Jacek
Skąd: Kozłówek - Podkarpacie
Pojazd: Inny
Post: #39
RE: Moto do 1700zł.
Jak masz kupować to albo GB Street, albo Łoś. Nie kupuj żadnych WS, Bartonów, Batonów, Routerów i innych podróbek GB-ków czy Łosiów. Każdy pojazd jak Barton, Router to podróbka GB Street.

Ja sam miałem zawsze chrapkę na GB lub Łosia. Ale zawsze brak gotówki na takie sprzęty. Wink

A co do oszczędności i spalania, ja powiem tak. Ile wlejesz, tyle każdy przepali! Tongue I nie kupuj jedynie czegoś co zje ci z 6 litrów przy spokojnej. Czyli RS czy NSR. Ale Suzuki RG 80 mógł byś sobie kupić. Przy spokojnej 3-3,5l. A gdy ciśniesz do 5-6l. Mocy coś już ma i części też tanie. Oraz sprzęt niezawodny i ma już wygląd jakiegoś ścigacza (tyle że to ścig lat 80-tych).
A co do różnicy w spalaniu, bardzo nie odczujesz. Dopóki nie będzie palić tyle co samochód. Wink

Ale, jeżeli chcesz naprawdę ekonomicznie, to kupuj Łosia. Parę modyfikacji, czyli wyrzucasz siedzenie pasażera, bagaźnik (fajnie wygląda wtedy) żeby obniżyć wagę, oraz parę detali można jeszcze odchudzić. I lecisz sobie raz że 50ccm ok. 70-80km/h to i jeszcze spalaniem możesz zejść poniżej 1,5l. (był gdzieś artykuł gdzie dorośli faceci zeszli takim Łosiem 50ccm poniżej 1l/100km.) Wink

A cena niska, bo można kupić nawet za nie cały 1000zł. W tym zrobić mały remoncik, poprawić spawy, odmalować i za 1700zł masz brykę za którą każdy się oglądnie. Wink
24-01-2014 21:55:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:33:50
RE: Moto do 1700zł. - Magister - 23-01-2014, 20:37:20
RE: Moto do 1700zł. - MIREK.M2 - 23-01-2014, 20:37:35
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:37:39
RE: Moto do 1700zł. - MIREK.M2 - 23-01-2014, 20:42:10
RE: Moto do 1700zł. - DominiX - 23-01-2014, 20:48:53
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:51:21
RE: Moto do 1700zł. - Wojtek3362 - 23-01-2014, 20:51:53
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:57:55
RE: Moto do 1700zł. - bartoszek5k - 23-01-2014, 21:04:08
RE: Moto do 1700zł. - Winiar 93 - 23-01-2014, 21:06:55
RE: Moto do 1700zł. - damix98 - 23-01-2014, 21:11:02
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 23-01-2014, 21:14:35
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014, 21:16:14
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 21:35:00
RE: Moto do 1700zł. - nie_mientki - 23-01-2014, 21:37:24
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 21:39:15
RE: Moto do 1700zł. - Latos - 23-01-2014, 22:07:58
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 23-01-2014, 22:14:19
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014, 22:19:15
RE: Moto do 1700zł. - MIREK.M2 - 23-01-2014, 22:25:39
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014, 22:26:11
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 23-01-2014, 22:26:35
RE: Moto do 1700zł. - Roger - 23-01-2014, 22:32:12
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014, 22:45:26
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 23:45:58
RE: Moto do 1700zł. - Dolan - 24-01-2014, 00:09:36
RE: Moto do 1700zł. - guciof10 - 23-01-2014, 23:52:11
RE: Moto do 1700zł. - bartoszek5k - 24-01-2014, 00:47:42
RE: Moto do 1700zł. - adrian00102 - 24-01-2014, 01:26:21
RE: Moto do 1700zł. - simi81 - 24-01-2014, 01:48:47
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 15:05:47
RE: Moto do 1700zł. - Oggórek - 24-01-2014, 16:33:32
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 18:54:39
RE: Moto do 1700zł. - misiek7991 - 24-01-2014, 19:39:18
RE: Moto do 1700zł. - Damian4570 - 24-01-2014, 21:04:19
RE: Moto do 1700zł. - TheBartek - 24-01-2014, 21:52:44
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 21:54:57
RE: Moto do 1700zł. - Boszu - 24-01-2014 21:55:33
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 21:59:56
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 24-01-2014, 22:10:36
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 22:13:10
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 24-01-2014, 22:21:30
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 22:22:42
RE: Moto do 1700zł. - Boszu - 24-01-2014, 23:12:42
RE: Moto do 1700zł. - MrF4k - 25-01-2014, 11:06:24
RE: Moto do 1700zł. - wojtekr35 - 25-01-2014, 00:43:42
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 25-01-2014, 00:48:03
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 25-01-2014, 22:12:05
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 25-01-2014, 22:47:47
RE: Moto do 1700zł. - Patryk31181 - 26-01-2014, 00:32:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 370
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3131
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 776
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 172
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 546
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 606
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34654
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 99
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 159
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 447
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5230
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 189
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 383
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 396
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 820

Reklama