Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Moto do 1700zł.
Autor Wiadomość
chart21050 Offline
4t-Master
*


Liczba postów: 1,002
Imię: Konrad
Skąd: MMz
Pojazd: Romet Chart
Post: #22
RE: Moto do 1700zł.
(23-01-2014 22:14:19)krzysiu1505 napisał(a):  
(23-01-2014 22:07:58)Latos napisał(a):  Wszystko to samo, bierz co ci się podoba i z wzmocnioną ramą (te rurki pod silnikiem) najlepiej. Routery niektóre jej właśnie nie mają, ale myślę że to go nie wyklucza. Myślę że tu tylko te motory ceną się różnią. Kingway to takie suzuki inazuma, romet zetka taki dziwny twór, wszystkie inne nie wiem co, ale naprawdę fajnie wyglądają. Charcie21050 - można wstawić do 139fmb jakieś 80 albo 90? 72 tak trochę mało Smile

Może ja odpowiem: są takie silniki 110 i 150, i może cylinder od nich wejdzie, a jak nie, to zawsze można te silniki włożyć w ramę od takiego chińca, bo wejdzie.

Yyy ? to tak 72 i 88cm3 można wkładać bez zmiany wału, 88cm3 jest w PL nie dostępne Zmiana na 110 wiąże się z zmianą wału. Na 125 nie przerobimy silnika, trzeba kupić nowy, są oczywiście 140, 150 a nawet i 155 cm3, ale jak dla mnie zakładanie tego silnika do takich motorowerów to śmierć w oczach.

Jak dla mnie to zakładajcie sb 72cm3 i latajcie. Nie ma co więcej inwestować w taki motorower, chyba ,że uważacie go za najlepszy na świecie to inwestujcie. Ja tam więcej jak 72 nie pakuje, bo warto wspomnieć, że moc silnika muszą wytrzymać inne elementy pojazdu.

23-01-2014 22:26:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:33:50
RE: Moto do 1700zł. - Magister - 23-01-2014, 20:37:20
RE: Moto do 1700zł. - MIREK.M2 - 23-01-2014, 20:37:35
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:37:39
RE: Moto do 1700zł. - MIREK.M2 - 23-01-2014, 20:42:10
RE: Moto do 1700zł. - DominiX - 23-01-2014, 20:48:53
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:51:21
RE: Moto do 1700zł. - Wojtek3362 - 23-01-2014, 20:51:53
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 20:57:55
RE: Moto do 1700zł. - bartoszek5k - 23-01-2014, 21:04:08
RE: Moto do 1700zł. - Winiar 93 - 23-01-2014, 21:06:55
RE: Moto do 1700zł. - damix98 - 23-01-2014, 21:11:02
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 23-01-2014, 21:14:35
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014, 21:16:14
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 21:35:00
RE: Moto do 1700zł. - nie_mientki - 23-01-2014, 21:37:24
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 21:39:15
RE: Moto do 1700zł. - Latos - 23-01-2014, 22:07:58
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 23-01-2014, 22:14:19
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014, 22:19:15
RE: Moto do 1700zł. - MIREK.M2 - 23-01-2014, 22:25:39
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014 22:26:11
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 23-01-2014, 22:26:35
RE: Moto do 1700zł. - Roger - 23-01-2014, 22:32:12
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 23-01-2014, 22:45:26
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 23-01-2014, 23:45:58
RE: Moto do 1700zł. - Dolan - 24-01-2014, 00:09:36
RE: Moto do 1700zł. - guciof10 - 23-01-2014, 23:52:11
RE: Moto do 1700zł. - bartoszek5k - 24-01-2014, 00:47:42
RE: Moto do 1700zł. - adrian00102 - 24-01-2014, 01:26:21
RE: Moto do 1700zł. - simi81 - 24-01-2014, 01:48:47
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 15:05:47
RE: Moto do 1700zł. - Oggórek - 24-01-2014, 16:33:32
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 18:54:39
RE: Moto do 1700zł. - misiek7991 - 24-01-2014, 19:39:18
RE: Moto do 1700zł. - Damian4570 - 24-01-2014, 21:04:19
RE: Moto do 1700zł. - TheBartek - 24-01-2014, 21:52:44
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 21:54:57
RE: Moto do 1700zł. - Boszu - 24-01-2014, 21:55:33
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 21:59:56
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 24-01-2014, 22:10:36
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 22:13:10
RE: Moto do 1700zł. - chart21050 - 24-01-2014, 22:21:30
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 24-01-2014, 22:22:42
RE: Moto do 1700zł. - Boszu - 24-01-2014, 23:12:42
RE: Moto do 1700zł. - MrF4k - 25-01-2014, 11:06:24
RE: Moto do 1700zł. - wojtekr35 - 25-01-2014, 00:43:42
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 25-01-2014, 00:48:03
RE: Moto do 1700zł. - Paweł96 - 25-01-2014, 22:12:05
RE: Moto do 1700zł. - krzysiu1505 - 25-01-2014, 22:47:47
RE: Moto do 1700zł. - Patryk31181 - 26-01-2014, 00:32:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 372
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3131
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 776
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 173
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 547
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 607
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34659
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 99
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 161
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 452
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5230
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 189
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 384
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 407
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 821

Reklama