Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Pojazd na egzaminie
Autor Wiadomość
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,004
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #14
RE: Pojazd na egzaminie
(30-12-2013 22:43:30)MIREK.M2 napisał(a):  
(30-12-2013 22:39:42)godzix napisał(a):  Ja zdawałem w październiku, i jeździłem na Zetce, ale to jest gówno, pod góre to musiałem dać obroty na maxa, żeby to ruszyło Smile A u mnie w mieście jest taka góra, że heej, a przy samymy wyjeździe też jest duuuża góra, na której zgasł mi dwa razy, ale mnie nie oblali Smile Za całość egzaminy, kurs itd. zapłaciłem około 700zł.

Bo te pojazdy w szkołach są nieraz wyrypane do końca

Tak se przed chwilą myślałem, że właśnie przyjdzie ktoś taki kto pierwszy raz w życiu siada na motorze, odpala silnik, po 2 sekundach pełen gaz i 10 sekund puszcza sprzęgło żeby mu nie zgasł a potem ja mam takim jeździć ;/
(30-12-2013 22:46:23)krzysiu1505 napisał(a):  
(30-12-2013 22:30:05)Latos napisał(a):  
(30-12-2013 21:49:03)krzysiu1505 napisał(a):  Zależy. Raczej jakiś kibel bądź chiniec typu zetka czy router ws50. W jakiś ośrodkach dużej na rynku będących może się trafić nawet jakiś simson czy romet(dawniej na kartę motorowerową tym zdawali)

Co ty pieprzysz za głupoty, simson to stare gówno które może cię ubrudzić na każdym kroku, jest przestarzały, nie ma rozrusznika co chyba niezależnie od łatwości odpalania powinno być standardem w dzisiejszych ośrodkach szkolenia. Do tego jeszcze jest mały, hałaśliwy. Jest 0,01% szans na to, że w jakiejś szkole jazdy może gdzieś tam pod ścianą stoi jakiś cieknący simson bo się go nie udało uskutecznić. W wordzie nie mogłoby to mieć miejsca
Masz jakiegoś tam simsona za 1200 czy tam ile bez papierów z śmieszniejszą instalacją niż w rometach i szpanujesz że jest najlepszy bo go masz. Gdybyś miał ps3 a nie xboxa to też byś mówił że jest ps3 najlepsze, ale tak nie jest. Gdybyś koło tego szwaba postawił aeroxa to też byś powiedział że aerox to gówno bo sam se go w stodole nie naprawisz a simsona tak. Simson to kiedyś było coś, teraz to po prostu taki stary fajny motorower, ale pogódź się z tym, że nie zrobisz z tico ferrari
Hejt hejt hejt. Kiedy przestaniecie na mnie najeżdżać. Przyjmijcie do wiadomości, że zwyczajnie dawniej to trzymali po ośrodkach, bo właśnie w przeciwieństwie do innych starych gratów szwab nie tłukł się na pół miasta, nie brudził i nie ciekł. Dzisiaj zaś jako relikty można spotkać. A oczywiście niektórzy nie uznają nic poza chinolami, yamahami aerox i rometami, i każdą moją wypowiedź wiążą z tym że sam mam simsona

Miej sobie tego simsona, jak najbardziej, ale nie musisz go wychwalać na każdym kroku że jest najlepszy. Skoro piszę, że wcześniej była yamaha tzr to chyba nie zrobili 5 kroków w tył i nie przesiedli się na simsona, co?

Zajrzyj do mojego zippa Smile

Mój BikePics
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2013 22:49:00 przez Latos.)
30-12-2013 22:46:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Pojazd na egzaminie - Latos - 30-12-2013, 20:57:32
RE: Pojazd na egzaminie - kw112 - 30-12-2013, 21:01:15
RE: Pojazd na egzaminie - patrykkol997 - 30-12-2013, 21:09:27
RE: Pojazd na egzaminie - Wojtek3362 - 30-12-2013, 21:09:46
RE: Pojazd na egzaminie - Latos - 30-12-2013, 21:12:52
RE: Pojazd na egzaminie - MIREK.M2 - 30-12-2013, 21:31:26
RE: Pojazd na egzaminie - krzysiu1505 - 30-12-2013, 21:49:03
RE: Pojazd na egzaminie - Latos - 30-12-2013, 22:30:05
RE: Pojazd na egzaminie - kw112 - 30-12-2013, 21:55:06
RE: Pojazd na egzaminie - krzysiu1505 - 30-12-2013, 22:07:49
RE: Pojazd na egzaminie - godzix - 30-12-2013, 22:39:42
RE: Pojazd na egzaminie - MIREK.M2 - 30-12-2013, 22:43:30
RE: Pojazd na egzaminie - Latos - 30-12-2013 22:46:53
RE: Pojazd na egzaminie - krzysiu1505 - 30-12-2013, 22:46:23
RE: Pojazd na egzaminie - Wojtek3362 - 30-12-2013, 22:53:55
RE: Pojazd na egzaminie - krzysiu1505 - 30-12-2013, 22:51:16
RE: Pojazd na egzaminie - Latos - 30-12-2013, 22:55:37
RE: Pojazd na egzaminie - MIREK.M2 - 30-12-2013, 22:56:22
RE: Pojazd na egzaminie - krzysiu1505 - 30-12-2013, 22:57:56
RE: Pojazd na egzaminie - szopen45 - 30-12-2013, 22:59:57
RE: Pojazd na egzaminie - Latos - 30-12-2013, 23:01:29
RE: Pojazd na egzaminie - Latos - 09-01-2014, 18:52:28
RE: Pojazd na egzaminie - Tomasso94 - 09-01-2014, 18:56:05
RE: Pojazd na egzaminie - Błażej - 09-01-2014, 20:12:03
RE: Pojazd na egzaminie - fosa - 09-01-2014, 20:21:47
RE: Pojazd na egzaminie - Tomasso94 - 09-01-2014, 20:22:56


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 93
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Wczoraj 22:49:52
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 92
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 503
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 532
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34523
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2997
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 71
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 316
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5204
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 175
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 340
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 364
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 760
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 253

Reklama