Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
charcik 210 Romeciaka
Autor Wiadomość
kw112 Offline
Chart passione mea, et vita mea
*


Liczba postów: 2,014
Imię: Michał
Skąd: Różyna
Pojazd: Romet Chart
Post: #27
RE: charcik 210 Romeciaka
(30-12-2013 12:03:26)romeciak napisał(a):  
(30-12-2013 11:52:30)kokosek napisał(a):  Jaką kupujesz farbę do tłumiku? bo tez tak się zastanawiam nad tym od dłuższego czasu

Jeszcze nie wiem ale mam obok siebie takiego sąsiada co remontuje komarki to się spytam czym maluje ;-) ale coś mi się wydaje że dużo wydam :-D same chromowanie kół wyniesie ok 200zł :-D coś będę musiał sprzedać ;-)

No to taniej wyniesie ciebie kupno nowych rafek i przełożenie piasty.

20.08.2012, 20.38 patrzyłem na zegarek- zakup charta 210
Mój Romet Chart 210 nowa edycja!
nikt tak ci nie wytłumaczy jak schemat!
027 bogiem, 023 nałogiem, s38 podstawą, 019 zabawą
30-12-2013 12:04:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
charcik 210 Romeciaka - romeciak - 22-12-2013, 17:42:50
RE: charcik 210 Romeciaka - MIREK.M2 - 22-12-2013, 17:46:07
RE: charcik 210 Romeciaka - Magister - 22-12-2013, 17:53:30
RE: charcik 210 Romeciaka - motoryniarz123 - 22-12-2013, 17:57:54
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 22-12-2013, 18:04:41
RE: charcik 210 Romeciaka - skalpel155 - 22-12-2013, 18:09:55
RE: charcik 210 Romeciaka - kw112 - 22-12-2013, 18:28:16
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 22-12-2013, 21:24:51
RE: charcik 210 Romeciaka - mateusz5625 - 22-12-2013, 21:46:42
RE: charcik 210 Romeciaka - kolesgit01 - 22-12-2013, 21:52:58
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 22-12-2013, 22:12:53
RE: charcik 210 Romeciaka - MrF4k - 22-12-2013, 22:13:21
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 22-12-2013, 22:14:53
RE: charcik 210 Romeciaka - kokosek - 22-12-2013, 22:53:22
RE: charcik 210 Romeciaka - stqc - 22-12-2013, 22:57:52
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 23-12-2013, 00:26:00
RE: charcik 210 Romeciaka - alek736 - 23-12-2013, 00:11:17
RE: charcik 210 Romeciaka - Marwerick - 23-12-2013, 00:26:11
RE: charcik 210 Romeciaka - kw112 - 23-12-2013, 14:23:10
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 23-12-2013, 23:31:45
RE: charcik 210 Romeciaka - Marvin2010 - 23-12-2013, 23:38:57
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 30-12-2013, 11:37:19
RE: charcik 210 Romeciaka - kw112 - 30-12-2013, 11:52:06
RE: charcik 210 Romeciaka - kokosek - 30-12-2013, 11:52:30
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 30-12-2013, 12:03:26
RE: charcik 210 Romeciaka - kw112 - 30-12-2013 12:04:46
RE: charcik 210 Romeciaka - kokosek - 30-12-2013, 12:06:23
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 30-12-2013, 12:09:50
RE: charcik 210 Romeciaka - MrF4k - 30-12-2013, 20:54:49
RE: charcik 210 Romeciaka - Magister - 11-03-2014, 19:54:27
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 11-03-2014, 22:51:13
RE: charcik 210 Romeciaka - skalpel155 - 11-03-2014, 23:16:28
RE: charcik 210 Romeciaka - Patryk82 - 12-03-2014, 00:21:03
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 31-05-2014, 13:49:31
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 01-06-2014, 22:18:05
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 02-06-2014, 18:39:49
RE: charcik 210 Romeciaka - simon1998 - 02-06-2014, 18:48:01
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 10-07-2014, 13:01:42
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 10-07-2014, 15:53:22
RE: charcik 210 Romeciaka - Patryk82 - 10-07-2014, 16:00:55
RE: charcik 210 Romeciaka - kw112 - 10-07-2014, 21:09:51
RE: charcik 210 Romeciaka - Simon - 10-07-2014, 21:21:11
RE: charcik 210 Romeciaka - kw112 - 10-07-2014, 21:21:50
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 10-07-2014, 21:53:27
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 11-07-2014, 13:58:30
RE: charcik 210 Romeciaka - kokosek - 11-07-2014, 14:04:13
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 11-07-2014, 15:39:31
RE: charcik 210 Romeciaka - kokosek - 11-07-2014, 23:25:55
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 12-07-2014, 10:15:18
RE: charcik 210 Romeciaka - Amanssy - 12-07-2014, 11:56:53
RE: charcik 210 Romeciaka - Amanssy - 12-07-2014, 11:56:53
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 12-07-2014, 15:50:18
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 12-07-2014, 18:02:41
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 13-07-2014, 21:48:21
RE: charcik 210 Romeciaka - kw112 - 13-07-2014, 21:54:47
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 13-07-2014, 22:46:03
RE: charcik 210 Romeciaka - Marwerick - 13-07-2014, 23:07:21
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 15-07-2014, 12:15:10
RE: charcik 210 Romeciaka - Rometowiec97 - 15-07-2014, 12:29:57
RE: charcik 210 Romeciaka - kw112 - 15-07-2014, 12:45:45
RE: charcik 210 Romeciaka - skalpel155 - 15-07-2014, 12:53:57
RE: charcik 210 Romeciaka - kw112 - 15-07-2014, 13:00:14
RE: charcik 210 Romeciaka - fosa - 15-07-2014, 17:56:25
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 07-08-2014, 19:58:42
RE: charcik 210 Romeciaka - Przemi998 - 01-12-2014, 23:58:48
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 02-12-2014, 00:20:41
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 30-06-2015, 20:35:37
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 02-07-2015, 21:54:44
RE: charcik 210 Romeciaka - Marwerick - 03-07-2015, 00:02:43
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 03-07-2015, 00:44:28
RE: charcik 210 Romeciaka - Wojtek3362 - 03-07-2015, 01:31:45
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 03-07-2015, 12:32:39
RE: charcik 210 Romeciaka - Marwerick - 04-07-2015, 00:08:30
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 04-07-2015, 12:42:39
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 27-08-2015, 18:34:47
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 16-10-2015, 17:20:25
RE: charcik 210 Romeciaka - axelbenq - 16-10-2015, 17:58:19
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 17-10-2015, 15:52:17
RE: charcik 210 Romeciaka - VRka :D - 17-10-2015, 16:21:05
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 17-10-2015, 18:32:02
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 27-10-2015, 19:00:51


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 471
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3145
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 799
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 193
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 566
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 646
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34697
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 112
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 173
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 497
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5232
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 193
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 398
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 415
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 871

Reklama