Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Stella
Autor Wiadomość
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,489
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #111
RE: Romet Stella
Taki sobie Ref.
Byłem ostatnio na przejażdżce i dobrze jechała, tylko zabrakło benzyny, ale dzisiaj kupiłem nalałem i byłem się przejechać, na początku dobrze jechał, a potem tak jakoś dziwnie słabo, jakby coś hamowało albo nie wiem co, muszę to dzisiaj sprawdzić.

Druga dość poważna awaria to brak hamulca tylnego, a przód hamuje też bardzo słabo przez co nie mogę za bardzo wyjechać na główną ulice.

Powiem wam też jakie są prawdopodobne plany dla stelli.
Trzeba będzie rozebrać ten silnik i naprawić tą wyskakującą dwójkę, wymienimy pierścienie a jeśli będzie trzeba to też tłok, i na tłoku zrobimy dodatkowy rowek na trzeci pierścień. Tłok odchudzimy żeby nie puchną tak bardzo i trzeba też wygładzić powierzchnie gładzi cylindra bo zostały na niej kawałki aluminium po ostatnim zatarciu.
Jeśli moc silnika wróci do stanu takiego jak zaraz po remoncie to będziemy też robić zębatkę 15z.

Ale nie wiem czy będziemy to robić, bo jeśli kupię charta to nie wiem czy będzie mi się chciało robić stelle, ale może też być taki że ten silnik pójdzie do charta, tylko się zapłon wymieni.
29-12-2013 04:49:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Stella - Kanilox - 25-06-2012, 17:27:11
RE: Romet Stella - fosa - 25-06-2012, 18:01:14
RE: Romet Stella - miki1999 - 25-06-2012, 18:19:58
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-06-2012, 18:32:22
RE: Romet Stella - Przemi998 - 25-06-2012, 18:44:58
RE: Romet Stella - Semmao - 25-06-2012, 20:08:36
RE: Romet Stella - arasszymaras - 25-06-2012, 20:30:56
RE: Romet Stella - LukaszzT1 - 25-06-2012, 21:13:17
RE: Romet Stella - MichalSR50 - 25-06-2012, 22:20:48
RE: Romet Stella - dawcio650e - 24-02-2013, 17:57:02
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-02-2013, 18:10:23
RE: Romet Stella - wojtekr35 - 25-06-2012, 22:24:13
RE: Romet Stella - lukasz247___ - 25-06-2012, 22:42:40
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-06-2012, 02:54:53
RE: Romet Stella - robikrut - 26-06-2012, 10:19:22
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-06-2012, 13:27:32
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-09-2012, 13:55:14
RE: Romet Stella - komarinho - 25-09-2012, 15:11:25
RE: Romet Stella - MOTÓRZYSTA - 25-09-2012, 15:44:39
RE: Romet Stella - Norbi96 - 25-09-2012, 16:06:10
RE: Romet Stella - Marwerick - 25-09-2012, 22:45:35
RE: Romet Stella - Semmao - 26-09-2012, 00:55:45
RE: Romet Stella - kw112 - 26-09-2012, 08:16:30
RE: Romet Stella - tramwajarz - 26-09-2012, 11:17:47
RE: Romet Stella - Kanilox - 05-10-2012, 20:56:58
RE: Romet Stella - Kanilox - 28-10-2012, 13:27:13
RE: Romet Stella - tramwajarz - 31-10-2012, 16:27:17
RE: Romet Stella - Kanilox - 31-10-2012, 21:09:55
RE: Romet Stella - chart21050 - 31-10-2012, 21:15:33
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-11-2012, 15:35:25
RE: Romet Stella - Makov - 20-11-2012, 20:25:03
RE: Romet Stella - tramwajarz - 20-11-2012, 20:29:12
RE: Romet Stella - maczos - 20-11-2012, 20:32:00
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-11-2012, 04:18:31
RE: Romet Stella - Kanilox - 21-01-2013, 18:36:08
RE: Romet Stella - Patryk82 - 21-01-2013, 20:12:01
RE: Romet Stella - Rometowiec97 - 21-01-2013, 20:59:44
RE: Romet Stella - PolaczekPL666 - 24-01-2013, 23:32:10
RE: Romet Stella - rafaello6042 - 03-02-2013, 16:42:53
RE: Romet Stella - Kanilox - 19-02-2013, 17:40:35
RE: Romet Stella - skowron142 - 19-02-2013, 17:59:28
RE: Romet Stella - Kanilox - 19-02-2013, 19:32:49
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-02-2013, 17:34:34
RE: Romet Stella - dawcio650e - 24-02-2013, 18:44:22
RE: Romet Stella - olo09 - 24-02-2013, 18:51:42
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-03-2013, 21:46:48
RE: Romet Stella - stqc - 04-03-2013, 21:50:04
RE: Romet Stella - alek736 - 04-03-2013, 21:51:31
RE: Romet Stella - tramwajarz - 04-03-2013, 21:55:26
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-03-2013, 22:00:41
RE: Romet Stella - Kanilox - 08-03-2013, 21:15:30
RE: Romet Stella - Kanilox - 15-03-2013, 22:42:12
RE: Romet Stella - MrF4k - 15-03-2013, 23:23:50
RE: Romet Stella - dawidbarganski - 15-03-2013, 22:52:42
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-03-2013, 01:17:08
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-03-2013, 01:59:55
RE: Romet Stella - Kanilox - 02-04-2013, 20:58:33
RE: Romet Stella - alek736 - 02-04-2013, 21:10:17
RE: Romet Stella - RUDEK 1998 - 02-04-2013, 21:13:52
RE: Romet Stella - Kanilox - 02-04-2013, 21:45:29
RE: Romet Stella - alek736 - 02-04-2013, 22:42:43
RE: Romet Stella - Kanilox - 02-04-2013, 23:08:18
RE: Romet Stella - Quake96 - 03-04-2013, 00:28:48
RE: Romet Stella - Kanilox - 06-04-2013, 01:09:15
RE: Romet Stella - stqc - 07-04-2013, 20:03:35
RE: Romet Stella - Kanilox - 08-04-2013, 00:26:59
RE: Romet Stella - Kanilox - 12-04-2013, 19:31:55
RE: Romet Stella - Kanilox - 13-04-2013, 01:44:54
RE: Romet Stella - Kanilox - 20-04-2013, 03:14:56
RE: Romet Stella - Kanilox - 21-04-2013, 00:34:59
RE: Romet Stella - stqc - 22-04-2013, 15:15:34
RE: Romet Stella - Kanilox - 23-04-2013, 01:00:34
RE: Romet Stella - stqc - 23-04-2013, 08:02:30
RE: Romet Stella - Kanilox - 23-04-2013, 11:57:32
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-04-2013, 18:30:35
RE: Romet Stella - Kanilox - 02-05-2013, 01:43:45
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-05-2013, 23:24:13
RE: Romet Stella - Kanilox - 05-05-2013, 19:24:31
RE: Romet Stella - stqc - 07-05-2013, 19:02:44
RE: Romet Stella - Kanilox - 07-05-2013, 20:31:05
RE: Romet Stella - tramwajarz - 07-05-2013, 20:37:15
RE: Romet Stella - Kanilox - 07-05-2013, 23:59:30
RE: Romet Stella - Kanilox - 13-05-2013, 18:03:47
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-05-2013, 00:02:54
RE: Romet Stella - olo1200 - 24-05-2013, 00:13:42
RE: Romet Stella - mikbow - 24-05-2013, 08:56:26
RE: Romet Stella - Rometowiec97 - 24-05-2013, 14:11:36
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-05-2013, 18:22:28
RE: Romet Stella - alek736 - 24-05-2013, 20:32:57
RE: Romet Stella - tramwajarz - 24-05-2013, 20:46:08
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-05-2013, 21:34:02
RE: Romet Stella - alek736 - 24-05-2013, 21:35:21
RE: Romet Stella - Kanilox - 30-06-2013, 19:37:34
RE: Romet Stella - Kanilox - 27-08-2013, 00:56:05
RE: Romet Stella - Kanilox - 15-09-2013, 23:40:24
RE: Romet Stella - alek736 - 16-09-2013, 22:42:02
RE: Romet Stella - Kanilox - 16-09-2013, 23:01:54
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-09-2013, 23:06:15
RE: Romet Stella - Kanilox - 14-10-2013, 22:18:03
RE: Romet Stella - Przemi998 - 14-10-2013, 22:38:42
RE: Romet Stella - Kanilox - 17-10-2013, 00:15:55
RE: Romet Stella - alek736 - 17-10-2013, 14:12:27
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-11-2013, 00:39:02
RE: Romet Stella - romeciak - 04-11-2013, 00:45:31
RE: Romet Stella - SwantonLFC - 04-11-2013, 00:50:23
RE: Romet Stella - Kanilox - 08-12-2013, 00:41:11
RE: Romet Stella - Kanilox - 11-12-2013, 01:27:57
RE: Romet Stella - sebon30 - 11-12-2013, 16:01:08
RE: Romet Stella - Dawid.xD - 11-12-2013, 16:04:25
RE: Romet Stella - Kanilox - 29-12-2013 04:49:22
RE: Romet Stella - DominiX - 29-12-2013, 11:12:06
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-05-2014, 01:16:02
RE: Romet Stella - Kanilox - 20-05-2014, 14:25:59
RE: Romet Stella - Kanilox - 18-12-2014, 03:07:51
RE: Romet Stella - pawel_2540 - 18-12-2014, 12:02:38
RE: Romet Stella - Kanilox - 18-12-2014, 13:09:56
RE: Romet Stella - PawełBike - 18-12-2014, 17:26:50
RE: Romet Stella - Kanilox - 19-12-2014, 19:33:09
RE: Romet Stella - dawid639 - 18-12-2014, 19:13:57
RE: Romet Stella - Kanilox - 12-03-2015, 03:12:14
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-09-2015, 01:23:55
RE: Romet Stella - Piekarelk - 12-01-2025, 21:21:12
RE: Romet Stella - romek - 12-01-2025, 21:51:23


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 100
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 321
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 42
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5161
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 146
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 398
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 256
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 291
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 582
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 217
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6371
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19907
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96841
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 487
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 261

Reklama