Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
charcik 210 Romeciaka
Autor Wiadomość
kw112 Offline
Chart passione mea, et vita mea
*


Liczba postów: 2,014
Imię: Michał
Skąd: Różyna
Pojazd: Romet Chart
Post: #20
RE: charcik 210 Romeciaka
(23-12-2013 00:26:00)romeciak napisał(a):  
(22-12-2013 22:57:52)stqc napisał(a):  Grono posiadaczy Chartów coraz większe i cos czuję że w ankietach na najlepszy silnik i motorower Romet Chart będzie górować bo spora liczba osób ma już Charta i wszyscy chwalą sprzęt Big Grin
Chart jak ze złomu bardzo dobry stan, kupiłem chart mojego też w podobnej sytuacji że niby nie miał iskry i nie palił a winny był simer od strony sprzęgła :F
Dałeś prawie tyle co ja Smile

Pamiętam zawsze jak mówiłem że czeski jawkowy silnik jest najlepszy , ale jak wsiadłem na tego charta i wrzuciłem ten 1 bieg poczułem się tak jakoś odmiennie w przeciwieństwie do ogara200 te charty mają w ogóle tak jakby taką małą duszyczkę że można się w nich zakochać :-D i ten przyjemny dźwięk wydawany z rury wydechowej lepszy komfort jazdy , sylwetka jego jest tak rozmyślona że wygląda na większą pojemność jednym zdaniem same plusy tylko trochę niektórym stawia problem ten kopniak który chodzi tak jakby zostało wciśnięte sprzęgło ale przechyli się go lekko w stronę kopki i już działa :-)

No właśnie! Chart ma wyjątkową duszę. Chart zawsze się odwdzięczy za to, że dbasz.
Co do tej kopki to masz coś pewnie ze sprzęgłem, bo nie powinno być takiego problemu.

20.08.2012, 20.38 patrzyłem na zegarek- zakup charta 210
Mój Romet Chart 210 nowa edycja!
nikt tak ci nie wytłumaczy jak schemat!
027 bogiem, 023 nałogiem, s38 podstawą, 019 zabawą
23-12-2013 14:23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
charcik 210 Romeciaka - romeciak - 22-12-2013, 17:42:50
RE: charcik 210 Romeciaka - MIREK.M2 - 22-12-2013, 17:46:07
RE: charcik 210 Romeciaka - Magister - 22-12-2013, 17:53:30
RE: charcik 210 Romeciaka - motoryniarz123 - 22-12-2013, 17:57:54
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 22-12-2013, 18:04:41
RE: charcik 210 Romeciaka - skalpel155 - 22-12-2013, 18:09:55
RE: charcik 210 Romeciaka - kw112 - 22-12-2013, 18:28:16
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 22-12-2013, 21:24:51
RE: charcik 210 Romeciaka - mateusz5625 - 22-12-2013, 21:46:42
RE: charcik 210 Romeciaka - kolesgit01 - 22-12-2013, 21:52:58
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 22-12-2013, 22:12:53
RE: charcik 210 Romeciaka - MrF4k - 22-12-2013, 22:13:21
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 22-12-2013, 22:14:53
RE: charcik 210 Romeciaka - kokosek - 22-12-2013, 22:53:22
RE: charcik 210 Romeciaka - stqc - 22-12-2013, 22:57:52
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 23-12-2013, 00:26:00
RE: charcik 210 Romeciaka - alek736 - 23-12-2013, 00:11:17
RE: charcik 210 Romeciaka - Marwerick - 23-12-2013, 00:26:11
RE: charcik 210 Romeciaka - kw112 - 23-12-2013 14:23:10
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 23-12-2013, 23:31:45
RE: charcik 210 Romeciaka - Marvin2010 - 23-12-2013, 23:38:57
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 30-12-2013, 11:37:19
RE: charcik 210 Romeciaka - kw112 - 30-12-2013, 11:52:06
RE: charcik 210 Romeciaka - kokosek - 30-12-2013, 11:52:30
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 30-12-2013, 12:03:26
RE: charcik 210 Romeciaka - kw112 - 30-12-2013, 12:04:46
RE: charcik 210 Romeciaka - kokosek - 30-12-2013, 12:06:23
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 30-12-2013, 12:09:50
RE: charcik 210 Romeciaka - MrF4k - 30-12-2013, 20:54:49
RE: charcik 210 Romeciaka - Magister - 11-03-2014, 19:54:27
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 11-03-2014, 22:51:13
RE: charcik 210 Romeciaka - skalpel155 - 11-03-2014, 23:16:28
RE: charcik 210 Romeciaka - Patryk82 - 12-03-2014, 00:21:03
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 31-05-2014, 13:49:31
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 01-06-2014, 22:18:05
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 02-06-2014, 18:39:49
RE: charcik 210 Romeciaka - simon1998 - 02-06-2014, 18:48:01
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 10-07-2014, 13:01:42
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 10-07-2014, 15:53:22
RE: charcik 210 Romeciaka - Patryk82 - 10-07-2014, 16:00:55
RE: charcik 210 Romeciaka - kw112 - 10-07-2014, 21:09:51
RE: charcik 210 Romeciaka - Simon - 10-07-2014, 21:21:11
RE: charcik 210 Romeciaka - kw112 - 10-07-2014, 21:21:50
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 10-07-2014, 21:53:27
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 11-07-2014, 13:58:30
RE: charcik 210 Romeciaka - kokosek - 11-07-2014, 14:04:13
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 11-07-2014, 15:39:31
RE: charcik 210 Romeciaka - kokosek - 11-07-2014, 23:25:55
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 12-07-2014, 10:15:18
RE: charcik 210 Romeciaka - Amanssy - 12-07-2014, 11:56:53
RE: charcik 210 Romeciaka - Amanssy - 12-07-2014, 11:56:53
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 12-07-2014, 15:50:18
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 12-07-2014, 18:02:41
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 13-07-2014, 21:48:21
RE: charcik 210 Romeciaka - kw112 - 13-07-2014, 21:54:47
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 13-07-2014, 22:46:03
RE: charcik 210 Romeciaka - Marwerick - 13-07-2014, 23:07:21
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 15-07-2014, 12:15:10
RE: charcik 210 Romeciaka - Rometowiec97 - 15-07-2014, 12:29:57
RE: charcik 210 Romeciaka - kw112 - 15-07-2014, 12:45:45
RE: charcik 210 Romeciaka - skalpel155 - 15-07-2014, 12:53:57
RE: charcik 210 Romeciaka - kw112 - 15-07-2014, 13:00:14
RE: charcik 210 Romeciaka - fosa - 15-07-2014, 17:56:25
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 07-08-2014, 19:58:42
RE: charcik 210 Romeciaka - Przemi998 - 01-12-2014, 23:58:48
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 02-12-2014, 00:20:41
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 30-06-2015, 20:35:37
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 02-07-2015, 21:54:44
RE: charcik 210 Romeciaka - Marwerick - 03-07-2015, 00:02:43
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 03-07-2015, 00:44:28
RE: charcik 210 Romeciaka - Wojtek3362 - 03-07-2015, 01:31:45
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 03-07-2015, 12:32:39
RE: charcik 210 Romeciaka - Marwerick - 04-07-2015, 00:08:30
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 04-07-2015, 12:42:39
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 27-08-2015, 18:34:47
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 16-10-2015, 17:20:25
RE: charcik 210 Romeciaka - axelbenq - 16-10-2015, 17:58:19
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 17-10-2015, 15:52:17
RE: charcik 210 Romeciaka - VRka :D - 17-10-2015, 16:21:05
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 17-10-2015, 18:32:02
RE: charcik 210 Romeciaka - romeciak - 27-10-2015, 19:00:51


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 481
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3148
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 802
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 196
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 580
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 648
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34700
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 114
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 179
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 503
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5234
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 194
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 399
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 416
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 873

Reklama