Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE
Autor Wiadomość
LukaszzT1 Offline
Komarzysta :F
*


Liczba postów: 2,082
Imię: Łukasz
Skąd: Lubzina (RRS)
Pojazd: Inny
Post: #27
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE
(08-12-2013 11:31:38)Boszu napisał(a):  Że tak się głupio zapytam, dlaczego ten temat znalazł się w "Prawo" dział "Pytania" ???? Tongue Tongue Tongue
Komuś się nudziło?? Big Grin Czy forum odwaliło błąd...

Możliwe ze to była moja wina,to było dawno więc pomyłki się zdarzały Big Grin

Romet 50-T1 1980r(Sprzedany)
Romet 50-T1 1981r (Sprzedany)
Romet ogar 200 1988r(Sprzedany)
Cezet 175 487.0 1988r(Sprzedana)
Simson Sr50 1987r
Polonez Caro Plus 1.6 Gli 1997r
08-12-2013 14:21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - LukaszzT1 - 07-02-2012, 22:23:30
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 07-02-2012, 22:36:18
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - sebon30 - 15-02-2012, 23:48:55
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 16-02-2012, 15:58:37
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 16-02-2012, 18:03:46
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 16-02-2012, 20:45:08
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 17-02-2012, 08:54:20
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Neqq - 07-12-2013, 23:18:09
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 08-12-2013, 11:31:38
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Darek1 - 08-12-2013, 11:39:16
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 08-12-2013, 13:58:49
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - LukaszzT1 - 08-12-2013 14:21:05
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 08-12-2013, 15:18:15
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 08-12-2013, 19:15:29
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 09-12-2013, 08:46:05
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 29-12-2013, 00:53:09
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - godzix - 29-12-2013, 20:00:25
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 30-12-2013, 03:34:29
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - godzix - 31-12-2013, 11:13:54
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Darek1 - 31-12-2013, 11:35:16
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - gienek - 31-12-2013, 14:05:43
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 12-01-2014, 15:20:37
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Zing - 12-01-2014, 15:10:38
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 12-01-2014, 17:00:02
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 12-01-2014, 17:29:13
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 12-01-2014, 18:07:23
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Kolo4x4 - 12-01-2014, 19:00:54
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - sebon30 - 31-05-2014, 23:35:39
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Taśma - 31-05-2014, 23:50:50
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Robix - 23-07-2014, 17:56:39
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - godzix - 24-07-2014, 22:15:48
Odp: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Minio - 24-07-2014, 23:00:28
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - 3DVirus - 26-07-2014, 11:18:09
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Kubosik - 26-07-2014, 21:39:23
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - VireZ - 23-08-2014, 15:16:51
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 24-08-2014, 11:09:09
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Sołtys - 10-11-2014, 20:00:33
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - piroman - 25-11-2014, 12:41:17
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - raterro - 29-12-2014, 19:12:04
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 14-08-2017, 22:33:01
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - rut1999 - 06-01-2015, 18:26:11
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - nic1113 - 16-03-2015, 00:51:01
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - kaziq - 07-09-2017, 20:56:31
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Arexu17 - 07-09-2017, 21:43:41
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 07-09-2017, 21:55:06
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Arexu17 - 07-09-2017, 22:23:18
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 07-09-2017, 22:24:34
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Arexu17 - 07-09-2017, 22:26:27
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 07-09-2017, 22:30:16
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Arexu17 - 07-09-2017, 22:45:06
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 07-09-2017, 22:45:52
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Arexu17 - 07-09-2017, 22:47:40
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - kaziq - 08-09-2017, 06:51:25
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 08-09-2017, 14:29:59
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - kaziq - 10-09-2017, 11:10:18
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - grek132 - 15-05-2018, 21:08:35
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - cyfra+ - 25-05-2018, 01:20:55
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Deecuu - 11-09-2018, 18:07:24
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Mojcin_ - 24-01-2019, 21:42:58
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - adam16v - 18-04-2019, 00:02:01
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - harssz - 04-07-2019, 00:58:39
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - miki123 - 17-10-2022, 22:26:19


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 494
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 16:58:37
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 55
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 82
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 517
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34513
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2988
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 305
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 336
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 361
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 752
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 246

Reklama