Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Jubilat by Darek1
Autor Wiadomość
wnusiu94 Offline
Moderator Działu Rowerowego
Moderatorzy


Liczba postów: 3,184
Imię: Adam
Skąd: Wrocław
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #13
RE: Romet Domino by Darek1
(30-11-2013 12:41:50)Darek1 napisał(a):  a to jakiś rzadki model może

Jak coś, co kiedyś było produkowane seryjnie może być rzadkie?

(30-11-2013 16:12:50)Linux napisał(a):  Nie ma czegoś takiego jak 'brak sensu' w przypadku reanimacji jakiegoś wiekowego wehikułu. Czasami nie jest istotne ile coś będzie kosztować pracy i nakładów finansowych. Fajnie jest potem spojrzeć na zdjęcie przed i po reanimacji i uświadomić sobie, że uratowało się jakiegoś zapomnianego składaka. Ważna jest satysfakcja i poczucie, ze coś się samemu zrobiło. Według mnie śmiało bierz się za niego. Części dostępne za grosze na złomach, lub nowe współczesne u rzemieślników. Zrób z niego prawdziwego cukierka ! Powodzenia.

Po złomach, po złomach. Jak żyję, tak na złomie u siebie w mieście widziałem 2 "składaki" - moją Perłę i jeszcze coś tego typu. Nie wszędzie jest urodzaj w tego typu rowery, bo górale to jeden na drugim leżą. A co do "fajnie jest coś wyremontować" - owszem fajnie, ale nie za wszelką cenę. Jeżeli za ułamek kwoty "remontu" można kupić lepszego to nie ma to najmniejszego sensu.

Zrobisz jak uważasz. Póki co mamy zwłoki czegoś, co kiedyś było rowerem i zapewnienia że reszta części gdzieś jest. Mam nadzieję, że je odszukasz i zrobisz z tego jeżdżący pojazd. Również życzę powodzenia.

Legenda nie umiera nigdy. | Różowy Składak - Zapraszam!
30-11-2013 20:45:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Jubilat by Darek1 - Darek1 - 29-11-2013, 20:38:45
RE: rower by Darek1 - Odrestaurator - 29-11-2013, 21:28:05
RE: rower by Darek1 - Darek1 - 29-11-2013, 22:43:41
RE: rower by Darek1 - wnusiu94 - 29-11-2013, 23:07:53
RE: rower by Darek1 - nie_mientki - 29-11-2013, 23:10:02
RE: rower by Darek1 - wnusiu94 - 29-11-2013, 23:13:46
RE: Romet Domino by Darek1 - nie_mientki - 29-11-2013, 23:15:29
RE: Romet Domino by Darek1 - Darek1 - 30-11-2013, 12:41:50
RE: Romet Domino by Darek1 - nie_mientki - 30-11-2013, 13:06:25
RE: Romet Domino by Darek1 - romeciak - 30-11-2013, 12:57:32
RE: Romet Domino by Darek1 - MichalSR50 - 30-11-2013, 15:58:16
RE: Romet Domino by Darek1 - Linux - 30-11-2013, 16:12:50
RE: Romet Domino by Darek1 - wnusiu94 - 30-11-2013 20:45:23
RE: Romet Domino by Darek1 - Darek1 - 30-11-2013, 21:05:01
RE: Romet Domino by Darek1 - wnusiu94 - 30-11-2013, 22:41:47
RE: Romet Domino by Darek1 - Darek1 - 01-12-2013, 13:15:25
RE: Romet Domino by Darek1 - wnusiu94 - 01-12-2013, 15:55:41
RE: Romet Domino by Darek1 - Wojski - 01-12-2013, 17:10:14
RE: Romet Domino by Darek1 - Darek1 - 01-12-2013, 21:27:51
RE: Romet Domino by Darek1 - Wojski - 01-12-2013, 21:44:37
RE: Romet Domino by Darek1 - Darek1 - 01-12-2013, 22:28:32
RE: Romet Domino by Darek1 - wnusiu94 - 01-12-2013, 22:31:23
RE: Romet Domino by Darek1 - Darek1 - 02-12-2013, 18:21:06
RE: Romet Domino by Darek1 - wnusiu94 - 02-12-2013, 20:45:06
RE: Romet Jubilat by Darek1 - Darek1 - 03-12-2013, 09:14:40
RE: Romet Jubilat by Darek1 - Darek1 - 03-12-2013, 18:25:56
RE: Romet Jubilat by Darek1 - wnusiu94 - 03-12-2013, 18:48:33
RE: Romet Jubilat by Darek1 - Darek1 - 03-12-2013, 23:07:19
RE: Romet Jubilat by Darek1 - wnusiu94 - 03-12-2013, 23:40:30
RE: Romet Jubilat by Darek1 - Darek1 - 03-12-2013, 23:52:43
RE: Romet Jubilat by Darek1 - nie_mientki - 04-12-2013, 04:42:35
RE: Romet Jubilat by Darek1 - Darek1 - 04-12-2013, 21:30:11
RE: Romet Jubilat by Darek1 - van de loro - 06-12-2013, 01:31:34
RE: Romet Jubilat by Darek1 - nie_mientki - 06-12-2013, 01:36:45
RE: Romet Jubilat by Darek1 - wnusiu94 - 05-12-2013, 14:59:27
RE: Romet Jubilat by Darek1 - van de loro - 06-12-2013, 02:12:18
RE: Romet Jubilat by Darek1 - nie_mientki - 06-12-2013, 02:14:25
RE: Romet Jubilat by Darek1 - van de loro - 06-12-2013, 02:23:07
RE: Romet Jubilat by Darek1 - nie_mientki - 06-12-2013, 02:34:47
RE: Romet Jubilat by Darek1 - unknown - 06-12-2013, 22:32:02


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 62
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 447
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34331
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2965
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 49
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 89
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 228
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5178
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 163
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 425
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 305
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 328
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 648
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 233
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama