Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Ankieta: Kto nigdy nie groził że zhakuje forum?
Ankieta jest zamknięta.
skowron142 8.16% 4 8.16%
lukaszonyszczuk 4.08% 2 4.08%
romecik2000 6.12% 3 6.12%
Boszu 81.63% 40 81.63%
Razem 49 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Witam!-TERAZ KONKURS BEZ NAGRÓD A MOŻE I Z
Autor Wiadomość
romecik2000 Offline
Pro


Liczba postów: 47
Imię: Romecik
Skąd: Osowa
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #58
RE: Witam!
(20-11-2013 01:57:46)nie_mientki napisał(a):  

Łukasz jest cool chłopak. Jak ktoś ma dresy wpuszczone w skarpety to musi być fajny. Głupio mi że się na nim nie poznałem. Nie banuję o północyBig Grin

żal, te dresy mają gumkę na dole i to wygląda tak ale tak nprawdę to mają gumkę na dole i są cisne i mi się podniosły do góry dlatego to tak wygląda
Sory chłopaki miałem wczoraj zły dzień wiecie jak to jest, jeszcze raz sory wiem mam dużo wrogów ale postaram się to naprawić
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2013 17:17:19 przez romecik2000.)
20-11-2013 17:16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Witam! - Damian0 - 19-11-2013, 22:24:11
RE: Witam! - nie_mientki - 19-11-2013, 22:24:49
RE: Witam! - romecik2000 - 19-11-2013, 22:25:20
RE: Witam! - kw112 - 19-11-2013, 22:26:45
RE: Witam! - Semmao - 19-11-2013, 22:27:21
RE: Witam! - romecik2000 - 19-11-2013, 22:28:50
RE: Witam! - Justyna - 19-11-2013, 22:27:33
RE: Witam! - nie_mientki - 19-11-2013, 22:30:11
RE: Witam! - romecik2000 - 19-11-2013, 22:32:12
RE: Witam! - Pompuś - 19-11-2013, 22:34:48
RE: Witam! - kw112 - 19-11-2013, 22:37:36
RE: Witam! - nie_mientki - 19-11-2013, 22:38:02
RE: Witam! - barcelxxl - 19-11-2013, 22:41:04
RE: Witam! - Justyna - 19-11-2013, 22:41:06
RE: Witam! - romecik2000 - 19-11-2013, 22:41:10
RE: Witam! - Justyna - 19-11-2013, 22:46:09
RE: Witam! - nie_mientki - 19-11-2013, 22:46:23
RE: Witam! - jurek_j - 19-11-2013, 22:52:42
RE: Witam! - kw112 - 19-11-2013, 22:43:14
RE: Witam! - barcelxxl - 19-11-2013, 22:43:25
RE: Witam! - romecik2000 - 19-11-2013, 22:44:35
RE: Witam! - nie_mientki - 19-11-2013, 22:44:46
RE: Witam! - romecik2000 - 19-11-2013, 22:45:50
RE: Witam! - serzie-ogar205 - 19-11-2013, 22:45:56
RE: Witam! - barcelxxl - 19-11-2013, 22:46:15
RE: Witam! - kw112 - 19-11-2013, 22:46:17
RE: Witam! - barcelxxl - 19-11-2013, 22:47:28
RE: Witam! - serzie-ogar205 - 19-11-2013, 22:49:43
RE: Witam! - romecik2000 - 19-11-2013, 22:48:19
RE: Witam! - barcelxxl - 19-11-2013, 22:49:10
RE: Witam! - romecik2000 - 19-11-2013, 22:49:35
RE: Witam! - nie_mientki - 19-11-2013, 22:50:29
RE: Witam! - kw112 - 19-11-2013, 22:51:03
RE: Witam! - nie_mientki - 19-11-2013, 22:53:57
RE: Witam! - Pompuś - 19-11-2013, 22:57:07
RE: Witam! - serzie-ogar205 - 19-11-2013, 22:55:57
RE: Witam! - barcelxxl - 19-11-2013, 22:57:51
RE: Witam! - Pompuś - 19-11-2013, 23:00:43
RE: Witam! - szopen45 - 19-11-2013, 23:08:36
RE: Witam! - kw112 - 19-11-2013, 23:21:25
RE: Witam! - nie_mientki - 19-11-2013, 23:26:02
RE: Witam! - serzie-ogar205 - 19-11-2013, 23:29:52
RE: Witam! - nie_mientki - 19-11-2013, 23:33:18
RE: Witam! - barcelxxl - 19-11-2013, 23:39:29
RE: Witam! - Semmao - 19-11-2013, 23:39:30
RE: Witam! - barcelxxl - 19-11-2013, 23:46:16
RE: Witam! - szopen45 - 19-11-2013, 23:52:59
RE: Witam! - serzie-ogar205 - 19-11-2013, 23:55:02
RE: Witam! - nie_mientki - 20-11-2013, 00:01:24
RE: Witam! - szopen45 - 20-11-2013, 00:04:27
RE: Witam! - kw112 - 20-11-2013, 00:09:27
RE: Witam! - nie_mientki - 20-11-2013, 00:11:38
RE: Witam! - Taśma - 20-11-2013, 01:08:48
RE: Witam! - .:zaploxx|Cynek:. - 20-11-2013, 01:50:28
RE: Witam! - nie_mientki - 20-11-2013, 01:57:46
RE: Witam! - romecik2000 - 20-11-2013 17:16:01
RE: Witam! - Taśma - 20-11-2013, 10:58:11
RE: Witam! - romecik2000 - 20-11-2013, 19:40:24
RE: Witam! - Karczel - 20-11-2013, 20:27:17
RE: Witam! - nie_mientki - 20-11-2013, 23:20:07
RE: Witam! - Taśma - 20-11-2013, 23:52:25
RE: Witam! - serzie-ogar205 - 20-11-2013, 23:57:55
RE: Witam! - romecik2000 - 21-11-2013, 22:48:14
RE: Witam! - Taśma - 21-11-2013, 22:51:45
RE: Witam! - romecik2000 - 21-11-2013, 22:54:06
RE: Witam! - Taśma - 21-11-2013, 23:05:15
RE: Witam! - nie_mientki - 21-11-2013, 23:20:04
RE: Witam! - romecik2000 - 21-11-2013, 23:38:50
RE: Witam! - nie_mientki - 21-11-2013, 23:42:27


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 413
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3138
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 787
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 181
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 552
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 633
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34673
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 168
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 482
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 394
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 412
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 832

Reklama