Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Stella
Autor Wiadomość
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,489
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #100
RE: Romet Stella
Ostatnio miałem awarie, kierownica mi się urwała, na szczęście nie podczas jazdy bo mogło by to się źle skończyć tylko już przy wprowadzaniu do chlewika.



Ale jest już pospawane.
14-10-2013 22:18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Stella - Kanilox - 25-06-2012, 17:27:11
RE: Romet Stella - fosa - 25-06-2012, 18:01:14
RE: Romet Stella - miki1999 - 25-06-2012, 18:19:58
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-06-2012, 18:32:22
RE: Romet Stella - Przemi998 - 25-06-2012, 18:44:58
RE: Romet Stella - Semmao - 25-06-2012, 20:08:36
RE: Romet Stella - arasszymaras - 25-06-2012, 20:30:56
RE: Romet Stella - LukaszzT1 - 25-06-2012, 21:13:17
RE: Romet Stella - MichalSR50 - 25-06-2012, 22:20:48
RE: Romet Stella - dawcio650e - 24-02-2013, 17:57:02
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-02-2013, 18:10:23
RE: Romet Stella - wojtekr35 - 25-06-2012, 22:24:13
RE: Romet Stella - lukasz247___ - 25-06-2012, 22:42:40
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-06-2012, 02:54:53
RE: Romet Stella - robikrut - 26-06-2012, 10:19:22
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-06-2012, 13:27:32
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-09-2012, 13:55:14
RE: Romet Stella - komarinho - 25-09-2012, 15:11:25
RE: Romet Stella - MOTÓRZYSTA - 25-09-2012, 15:44:39
RE: Romet Stella - Norbi96 - 25-09-2012, 16:06:10
RE: Romet Stella - Marwerick - 25-09-2012, 22:45:35
RE: Romet Stella - Semmao - 26-09-2012, 00:55:45
RE: Romet Stella - kw112 - 26-09-2012, 08:16:30
RE: Romet Stella - tramwajarz - 26-09-2012, 11:17:47
RE: Romet Stella - Kanilox - 05-10-2012, 20:56:58
RE: Romet Stella - Kanilox - 28-10-2012, 13:27:13
RE: Romet Stella - tramwajarz - 31-10-2012, 16:27:17
RE: Romet Stella - Kanilox - 31-10-2012, 21:09:55
RE: Romet Stella - chart21050 - 31-10-2012, 21:15:33
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-11-2012, 15:35:25
RE: Romet Stella - Makov - 20-11-2012, 20:25:03
RE: Romet Stella - tramwajarz - 20-11-2012, 20:29:12
RE: Romet Stella - maczos - 20-11-2012, 20:32:00
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-11-2012, 04:18:31
RE: Romet Stella - Kanilox - 21-01-2013, 18:36:08
RE: Romet Stella - Patryk82 - 21-01-2013, 20:12:01
RE: Romet Stella - Rometowiec97 - 21-01-2013, 20:59:44
RE: Romet Stella - PolaczekPL666 - 24-01-2013, 23:32:10
RE: Romet Stella - rafaello6042 - 03-02-2013, 16:42:53
RE: Romet Stella - Kanilox - 19-02-2013, 17:40:35
RE: Romet Stella - skowron142 - 19-02-2013, 17:59:28
RE: Romet Stella - Kanilox - 19-02-2013, 19:32:49
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-02-2013, 17:34:34
RE: Romet Stella - dawcio650e - 24-02-2013, 18:44:22
RE: Romet Stella - olo09 - 24-02-2013, 18:51:42
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-03-2013, 21:46:48
RE: Romet Stella - stqc - 04-03-2013, 21:50:04
RE: Romet Stella - alek736 - 04-03-2013, 21:51:31
RE: Romet Stella - tramwajarz - 04-03-2013, 21:55:26
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-03-2013, 22:00:41
RE: Romet Stella - Kanilox - 08-03-2013, 21:15:30
RE: Romet Stella - Kanilox - 15-03-2013, 22:42:12
RE: Romet Stella - MrF4k - 15-03-2013, 23:23:50
RE: Romet Stella - dawidbarganski - 15-03-2013, 22:52:42
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-03-2013, 01:17:08
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-03-2013, 01:59:55
RE: Romet Stella - Kanilox - 02-04-2013, 20:58:33
RE: Romet Stella - alek736 - 02-04-2013, 21:10:17
RE: Romet Stella - RUDEK 1998 - 02-04-2013, 21:13:52
RE: Romet Stella - Kanilox - 02-04-2013, 21:45:29
RE: Romet Stella - alek736 - 02-04-2013, 22:42:43
RE: Romet Stella - Kanilox - 02-04-2013, 23:08:18
RE: Romet Stella - Quake96 - 03-04-2013, 00:28:48
RE: Romet Stella - Kanilox - 06-04-2013, 01:09:15
RE: Romet Stella - stqc - 07-04-2013, 20:03:35
RE: Romet Stella - Kanilox - 08-04-2013, 00:26:59
RE: Romet Stella - Kanilox - 12-04-2013, 19:31:55
RE: Romet Stella - Kanilox - 13-04-2013, 01:44:54
RE: Romet Stella - Kanilox - 20-04-2013, 03:14:56
RE: Romet Stella - Kanilox - 21-04-2013, 00:34:59
RE: Romet Stella - stqc - 22-04-2013, 15:15:34
RE: Romet Stella - Kanilox - 23-04-2013, 01:00:34
RE: Romet Stella - stqc - 23-04-2013, 08:02:30
RE: Romet Stella - Kanilox - 23-04-2013, 11:57:32
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-04-2013, 18:30:35
RE: Romet Stella - Kanilox - 02-05-2013, 01:43:45
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-05-2013, 23:24:13
RE: Romet Stella - Kanilox - 05-05-2013, 19:24:31
RE: Romet Stella - stqc - 07-05-2013, 19:02:44
RE: Romet Stella - Kanilox - 07-05-2013, 20:31:05
RE: Romet Stella - tramwajarz - 07-05-2013, 20:37:15
RE: Romet Stella - Kanilox - 07-05-2013, 23:59:30
RE: Romet Stella - Kanilox - 13-05-2013, 18:03:47
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-05-2013, 00:02:54
RE: Romet Stella - olo1200 - 24-05-2013, 00:13:42
RE: Romet Stella - mikbow - 24-05-2013, 08:56:26
RE: Romet Stella - Rometowiec97 - 24-05-2013, 14:11:36
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-05-2013, 18:22:28
RE: Romet Stella - alek736 - 24-05-2013, 20:32:57
RE: Romet Stella - tramwajarz - 24-05-2013, 20:46:08
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-05-2013, 21:34:02
RE: Romet Stella - alek736 - 24-05-2013, 21:35:21
RE: Romet Stella - Kanilox - 30-06-2013, 19:37:34
RE: Romet Stella - Kanilox - 27-08-2013, 00:56:05
RE: Romet Stella - Kanilox - 15-09-2013, 23:40:24
RE: Romet Stella - alek736 - 16-09-2013, 22:42:02
RE: Romet Stella - Kanilox - 16-09-2013, 23:01:54
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-09-2013, 23:06:15
RE: Romet Stella - Kanilox - 14-10-2013 22:18:03
RE: Romet Stella - Przemi998 - 14-10-2013, 22:38:42
RE: Romet Stella - Kanilox - 17-10-2013, 00:15:55
RE: Romet Stella - alek736 - 17-10-2013, 14:12:27
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-11-2013, 00:39:02
RE: Romet Stella - romeciak - 04-11-2013, 00:45:31
RE: Romet Stella - SwantonLFC - 04-11-2013, 00:50:23
RE: Romet Stella - Kanilox - 08-12-2013, 00:41:11
RE: Romet Stella - Kanilox - 11-12-2013, 01:27:57
RE: Romet Stella - sebon30 - 11-12-2013, 16:01:08
RE: Romet Stella - Dawid.xD - 11-12-2013, 16:04:25
RE: Romet Stella - Kanilox - 29-12-2013, 04:49:22
RE: Romet Stella - DominiX - 29-12-2013, 11:12:06
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-05-2014, 01:16:02
RE: Romet Stella - Kanilox - 20-05-2014, 14:25:59
RE: Romet Stella - Kanilox - 18-12-2014, 03:07:51
RE: Romet Stella - pawel_2540 - 18-12-2014, 12:02:38
RE: Romet Stella - Kanilox - 18-12-2014, 13:09:56
RE: Romet Stella - PawełBike - 18-12-2014, 17:26:50
RE: Romet Stella - Kanilox - 19-12-2014, 19:33:09
RE: Romet Stella - dawid639 - 18-12-2014, 19:13:57
RE: Romet Stella - Kanilox - 12-03-2015, 03:12:14
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-09-2015, 01:23:55
RE: Romet Stella - Piekarelk - 12-01-2025, 21:21:12
RE: Romet Stella - romek - 12-01-2025, 21:51:23


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 102
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 326
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 43
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5162
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 146
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 398
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 260
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 295
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 583
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 218
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6372
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19908
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96841
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 487
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 261

Reklama