Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Forumowy Team Speak 3
Autor Wiadomość
Simon Offline
Ogarnięty Chartcore


Liczba postów: 1,454
Imię: Szymon
Skąd: Ożarów
Pojazd: Romet Chart
Post: #1
Forumowy Team Speak 3
Nowy oficjalny forumowy kanał TS3!

Adres: 178.217.184.133:9987

Pokój nr 248 Zapraszam




Witam
Jako że jest nas sporo, część ma mikrofony postanowiłem założyć dla nas forumowy ts3. Narazie udało załatwić mi się darmowy kanał.
Kanał ten myślę że urozmaici porozumiewanie się między użytkownikami forum Smile

Dla niewtajemniczonych wyjaśnię krok po kroku co należy zrobić by móc korzystać z tego dobra.

A wiec gdy mamy już mikrofon i głośniki lub słuchawki pobieramy ten program
http://www.teamspeak.com/?page=downloads
Wybieramy pobieranie kierując sie tym jaki mamy system.

Następnie gdy pobierzemy program instalujemy w dowolnej lokalizacji.

Następnie włączamy program kalibrujemy ustawienia mikrofonu i klikamy na górze po lewo connections a następnie connect.
Wpisujemy w okienku server adres 178.217.184.133:9987 ustalamy nick i klikamy connect.

Zjeżdżamy teraz na dół do pozycji 648 gdzie napisane jest chłopcy rometowcy klikamy na to raz lub dwa razy możemy rozmawiać Wink

Miłego korzystania życzę i wielu rozmów Smile



Mój Romet Chart 70ccm
"Śpieszmy się kochać Motóry polskiej produkcji - Tak szybko odchodzą"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2014 21:32:40 przez Simon.)
11-10-2013 22:18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 15 użytkowników postawiło piwo Simon za ten post.
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Forumowy Team Speak 3 - Simon - 11-10-2013 22:18:31
RE: Forumowy Team Speak 3 - Taśma - 11-10-2013, 22:26:30
RE: Forumowy Team Speak 3 - Pompuś - 11-10-2013, 22:27:19
RE: Forumowy Team Speak 3 - Taśma - 11-10-2013, 22:29:09
RE: Forumowy Team Speak 3 - kw112 - 11-10-2013, 22:29:20
RE: Forumowy Team Speak 3 - wojtekr35 - 11-10-2013, 22:46:45
RE: Forumowy Team Speak 3 - Pompuś - 11-10-2013, 22:47:39
RE: Forumowy Team Speak 3 - Taśma - 11-10-2013, 22:55:26
RE: Forumowy Team Speak 3 - kw112 - 11-10-2013, 23:01:08
RE: Forumowy Team Speak 3 - szopen45 - 11-10-2013, 23:02:44
RE: Forumowy Team Speak 3 - Taśma - 11-10-2013, 23:07:37
RE: Forumowy Team Speak 3 - Simon - 11-10-2013, 23:10:54
RE: Forumowy Team Speak 3 - Błażej - 11-10-2013, 23:16:40
RE: Forumowy Team Speak 3 - Taśma - 11-10-2013, 23:18:16
RE: Forumowy Team Speak 3 - Amanssy - 11-10-2013, 23:28:44
RE: Forumowy Team Speak 3 - bartoszek5k - 12-10-2013, 00:26:46
RE: Forumowy Team Speak 3 - Simon - 12-10-2013, 09:38:23
RE: Forumowy Team Speak 3 - Dawid.xD - 12-10-2013, 23:30:12
RE: Forumowy Team Speak 3 - kw112 - 12-10-2013, 23:32:32
RE: Forumowy Team Speak 3 - Dawid.xD - 12-10-2013, 23:41:23
RE: Forumowy Team Speak 3 - Taśma - 12-10-2013, 23:41:57
RE: Forumowy Team Speak 3 - Dawid.xD - 12-10-2013, 23:43:07
RE: Forumowy Team Speak 3 - damian45 - 13-10-2013, 00:06:22
RE: Forumowy Team Speak 3 - gt10r5 - 13-10-2013, 13:22:38
RE: Forumowy Team Speak 3 - Błażej - 13-10-2013, 13:29:30
RE: Forumowy Team Speak 3 - Taśma - 13-10-2013, 14:07:14
RE: Forumowy Team Speak 3 - gt10r5 - 13-10-2013, 14:44:14
RE: Forumowy Team Speak 3 - Błażej - 13-10-2013, 14:59:13
RE: Forumowy Team Speak 3 - Taśma - 13-10-2013, 15:07:52
RE: Forumowy Team Speak 3 - nie_mientki - 13-10-2013, 16:02:41
RE: Forumowy Team Speak 3 - szopen45 - 13-10-2013, 19:56:29
RE: Forumowy Team Speak 3 - Simon - 13-10-2013, 22:05:02
RE: Forumowy Team Speak 3 - kamil97 - 13-10-2013, 22:08:25
RE: Forumowy Team Speak 3 - Simon - 13-10-2013, 22:12:24
RE: Forumowy Team Speak 3 - kamil97 - 13-10-2013, 22:19:55
RE: Forumowy Team Speak 3 - kw112 - 13-10-2013, 22:23:09
RE: Forumowy Team Speak 3 - kamil97 - 13-10-2013, 22:26:15
RE: Forumowy Team Speak 3 - kw112 - 13-10-2013, 22:33:53
RE: Forumowy Team Speak 3 - coolcio - 14-10-2013, 11:53:19
RE: Forumowy Team Speak 3 - Taśma - 14-10-2013, 11:57:52
RE: Forumowy Team Speak 3 - coolcio - 14-10-2013, 12:01:43
RE: Forumowy Team Speak 3 - Taśma - 14-10-2013, 12:02:30
RE: Forumowy Team Speak 3 - nie_mientki - 14-10-2013, 12:08:58
RE: Forumowy Team Speak 3 - Tomasso94 - 14-10-2013, 12:23:18
RE: Forumowy Team Speak 3 - Taśma - 14-10-2013, 12:36:57
RE: Forumowy Team Speak 3 - szopen45 - 14-10-2013, 13:00:12
RE: Forumowy Team Speak 3 - Barto5050 - 14-10-2013, 12:44:09
RE: Forumowy Team Speak 3 - Taśma - 14-10-2013, 12:53:25
RE: Forumowy Team Speak 3 - Taśma - 14-10-2013, 13:02:20
RE: Forumowy Team Speak 3 - Barto5050 - 14-10-2013, 13:24:12
RE: Forumowy Team Speak 3 - sebon30 - 14-10-2013, 15:32:20
RE: Forumowy Team Speak 3 - szopen45 - 14-10-2013, 17:19:24
RE: Forumowy Team Speak 3 - Simon - 14-10-2013, 18:47:59
RE: Forumowy Team Speak 3 - szopen45 - 03-11-2013, 23:55:46
RE: Forumowy Team Speak 3 - Taśma - 04-11-2013, 00:13:44
RE: Forumowy Team Speak 3 - kw112 - 04-11-2013, 08:48:45
RE: Forumowy Team Speak 3 - szopen45 - 20-11-2013, 21:40:09
RE: Forumowy Team Speak 3 - Wojtek3362 - 20-11-2013, 21:41:30
RE: Forumowy Team Speak 3 - kw112 - 20-11-2013, 21:52:29
RE: Forumowy Team Speak 3 - kamil97 - 20-11-2013, 22:02:38
RE: Forumowy Team Speak 3 - szopen45 - 20-11-2013, 22:04:36
RE: Forumowy Team Speak 3 - kamil97 - 20-11-2013, 22:10:17
RE: Forumowy Team Speak 3 - Quake96 - 22-11-2013, 01:38:17
RE: Forumowy Team Speak 3 - nie_mientki - 22-11-2013, 01:50:53
RE: Forumowy Team Speak 3 - Quake96 - 22-11-2013, 05:30:54
RE: Forumowy Team Speak 3 - kw112 - 22-11-2013, 08:38:41
RE: Forumowy Team Speak 3 - Barto5050 - 22-11-2013, 09:58:33
RE: Forumowy Team Speak 3 - Simon - 22-11-2013, 13:10:10
RE: Forumowy Team Speak 3 - kw112 - 22-11-2013, 18:49:47
RE: Forumowy Team Speak 3 - Barto5050 - 29-11-2013, 23:30:48
RE: Forumowy Team Speak 3 - Amanssy - 22-11-2013, 20:01:08
RE: Forumowy Team Speak 3 - kw112 - 30-11-2013, 22:08:31
RE: Forumowy Team Speak 3 - Maciejek12 - 30-11-2013, 22:10:51
RE: Forumowy Team Speak 3 - Kanilox - 30-11-2013, 22:41:27
RE: Forumowy Team Speak 3 - Darek1 - 30-11-2013, 23:04:04
RE: Forumowy Team Speak 3 - Kanilox - 30-11-2013, 23:09:33
RE: Forumowy Team Speak 3 - Tomasso94 - 01-12-2013, 01:31:22
RE: Forumowy Team Speak 3 - szopen45 - 01-12-2013, 01:37:50
RE: Forumowy Team Speak 3 - Kanilox - 01-12-2013, 02:33:46
RE: Forumowy Team Speak 3 - Kanilox - 01-12-2013, 03:39:57
RE: Forumowy Team Speak 3 - Darek1 - 01-12-2013, 11:00:08
RE: Forumowy Team Speak 3 - Kanilox - 02-12-2013, 11:09:27
RE: Forumowy Team Speak 3 - Kanilox - 03-12-2013, 19:54:40
RE: Forumowy Team Speak 3 - Kostian - 12-03-2014, 10:13:36
RE: Forumowy Team Speak 3 - Taśma - 12-03-2014, 10:22:20
RE: Forumowy Team Speak 3 - motomaniak - 12-03-2014, 21:55:38
RE: Forumowy Team Speak 3 - Simon - 15-05-2014, 18:50:56
RE: Forumowy Team Speak 3 - Kanilox - 08-06-2014, 00:06:26
RE: Forumowy Team Speak 3 - Kostian - 08-06-2014, 11:44:04
RE: Forumowy Team Speak 3 - Simon - 08-06-2014, 23:30:44
RE: Forumowy Team Speak 3 - motomaniak - 20-06-2014, 19:05:29
RE: Forumowy Team Speak 3 - Blusik - 28-06-2014, 23:41:03
RE: Forumowy Team Speak 3 - Simon - 09-07-2014, 22:50:16
RE: Forumowy Team Speak 3 - motomaniak - 10-07-2014, 12:13:21
RE: Forumowy Team Speak 3 - Taśma - 10-07-2014, 12:14:34
RE: Forumowy Team Speak 3 - motomaniak - 10-07-2014, 13:13:14
RE: Forumowy Team Speak 3 - MrF4k - 10-07-2014, 13:20:59
RE: Forumowy Team Speak 3 - Amanssy - 10-07-2014, 18:06:52
RE: Forumowy Team Speak 3 - Taśma - 10-07-2014, 19:00:26
RE: Forumowy Team Speak 3 - Quake96 - 10-07-2014, 22:56:54
RE: Forumowy Team Speak 3 - Amanssy - 11-07-2014, 22:05:16
RE: Forumowy Team Speak 3 - Simon - 04-08-2014, 23:29:36
RE: Forumowy Team Speak 3 - CayCrazy - 06-08-2014, 12:15:35
RE: Forumowy Team Speak 3 - motomaniak - 25-10-2014, 22:28:27


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 294
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3078
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 772
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 162
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 540
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 599
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34638
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 154
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 431
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 381
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 391
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 809

Reklama