Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Jawa kaczka- ze złomu :)
Autor Wiadomość
lada97 Offline
Romet Fan :D
*


Liczba postów: 607
Imię: Marcin
Skąd: Pieniężno
Pojazd: Inny Romet
Post: #30
RE: Jawa kaczka- ze złomu :)
Jak ten kolega ojca będzie to może i ci sprzedadzą taniej ale tak jak nikogo nie znasz to chcieliby z 150 albo i ze 200 bo na tych złomach zdzierają. Mnie widzą dużo razy to i taniej sprzedają ale na jednym złomie to ciotka pracuje i wydaje pieniądze to też się liczy Big Grin

"Nie mam RWD bokiem jezdzic nie musze,
wole miec przed naped ale taki ktory ma dusze!"
Wszystkie będą moje sunie, gdy założę turbo w Unie :F
Jestę poetą.
22-09-2013 16:34:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 21-09-2013, 18:05:01
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - alek736 - 21-09-2013, 18:07:05
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 21-09-2013, 18:07:44
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 21-09-2013, 20:54:49
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 21-09-2013, 21:05:59
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Jakub - 21-09-2013, 21:09:40
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 21-09-2013, 21:18:06
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Barto5050 - 21-09-2013, 21:12:06
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Błażej - 21-09-2013, 21:28:04
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 21-09-2013, 21:45:30
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Kanilox - 21-09-2013, 21:49:31
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Jakub - 21-09-2013, 21:59:05
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Semmao - 21-09-2013, 22:02:17
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Kanilox - 21-09-2013, 22:02:31
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - kubu355 - 21-09-2013, 22:07:19
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Kanilox - 21-09-2013, 22:09:03
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 21-09-2013, 22:10:59
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Jakub - 21-09-2013, 22:10:12
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Kanilox - 22-09-2013, 00:13:55
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Jakub - 21-09-2013, 22:11:19
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 21-09-2013, 22:18:31
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Jakub - 21-09-2013, 22:21:55
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 21-09-2013, 22:22:35
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Wojtek3362 - 21-09-2013, 23:27:01
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - szopen45 - 21-09-2013, 23:59:15
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 22-09-2013, 14:00:06
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - lada97 - 22-09-2013 16:34:45
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Kanilox - 23-09-2013, 19:11:47
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 23-09-2013, 19:51:11
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Kanilox - 23-09-2013, 20:15:19
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - kubu355 - 23-09-2013, 20:15:26
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 23-09-2013, 21:58:51
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - szopen45 - 23-09-2013, 22:14:32
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Kanilox - 24-09-2013, 15:05:18
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 24-09-2013, 18:41:35
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - MIREK.M2 - 24-09-2013, 19:57:52
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - mlody191 - 24-09-2013, 20:08:09
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Jakub - 26-09-2013, 17:41:28
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 26-09-2013, 19:45:03
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 27-09-2013, 17:50:06
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Kanilox - 27-09-2013, 17:56:52
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - kubu355 - 27-09-2013, 18:11:31
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Błażej - 27-09-2013, 18:13:45
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 27-09-2013, 18:21:26
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Artur - 27-09-2013, 18:38:24
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - sk52 - 27-09-2013, 19:35:44
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 27-09-2013, 19:38:33
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Artur - 27-09-2013, 20:41:57
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - fosa - 27-09-2013, 20:44:38
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 27-09-2013, 20:54:54
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - kubu355 - 27-09-2013, 21:00:38
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - MIREK.M2 - 27-09-2013, 21:00:53
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - przemek95 - 27-09-2013, 21:02:05
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 27-09-2013, 22:35:44
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 28-09-2013, 00:09:07
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - Przemi998 - 17-03-2014, 00:19:24
RE: Jawa kaczka- ze złomu :) - BigSoft - 17-03-2014, 20:59:02


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 527
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3154
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 804
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 210
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 591
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 657
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34736
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 117
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 184
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 512
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5240
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 197
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 402
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 421
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 885

Reklama