Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROMET Wigry 3 By Sebon30
Autor Wiadomość
sebon30 Offline
Rometowiec z krwi i kości
*


Liczba postów: 826
Imię: Sebastian
Skąd: Krzywcza
Pojazd: Romet Kadet
Post: #17
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30
Troszkę nic nie pisałem, ale nawet się działo. Wigras prawie w częściach, został tylko korbowód i bagażnik.
Gdyby nie ten kompresor, wigras już byłby dawno pomalowany, no cóż, tak to bywa...

Wyczyściłem kremową rączkę od hamulca, wygląda ładnie Smile

teraz zdjęcia rowerka






Jutro jade do miasta, może gośc mi ściągnął niby identyczne jak oryginał błotniki za 20 zł, jak nie będzie, to próbuję te klepać...

100 post- 14.12.2012 godz 21:55:17
500 post- 3.08.2013 godz 16:23:39
20-09-2013 15:33:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 14-09-2013, 23:42:33
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - MichalSR50 - 14-09-2013, 23:45:57
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 14-09-2013, 23:58:24
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - alek736 - 15-09-2013, 18:45:35
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Sołtys - 15-09-2013, 19:09:11
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 15-09-2013, 20:37:17
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - skuter007 - 15-09-2013, 21:22:35
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Dawid.xD - 15-09-2013, 21:53:48
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 15-09-2013, 22:46:15
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Przemi998 - 16-09-2013, 16:29:15
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Wigrus - 16-09-2013, 21:12:20
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 16-09-2013, 22:10:30
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 18-09-2013, 23:17:14
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - alek736 - 18-09-2013, 23:25:24
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - wnusiu94 - 18-09-2013, 23:25:44
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - MichalSR50 - 18-09-2013, 23:27:24
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 20-09-2013 15:33:49
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 20-09-2013, 17:08:38
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - skuter007 - 28-09-2013, 11:32:40
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 23-09-2013, 14:58:18
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Wigrus - 28-09-2013, 11:24:06
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 28-09-2013, 21:35:39
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 06-12-2013, 23:08:27
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - wnusiu94 - 06-12-2013, 23:57:13
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 07-12-2013, 14:23:20
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 07-12-2013, 21:33:21
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - alek736 - 07-12-2013, 21:55:36
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Sołtys - 07-12-2013, 22:01:02
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 07-12-2013, 22:56:17
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Sołtys - 07-12-2013, 23:14:26
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Wojski - 08-12-2013, 16:22:03
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 08-12-2013, 18:08:32
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - MichalSR50 - 08-12-2013, 18:12:08
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 08-12-2013, 21:06:05
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - van de loro - 08-12-2013, 21:59:30
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - nie_mientki - 08-12-2013, 22:08:20
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 08-12-2013, 22:32:15
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Wigrus - 09-12-2013, 17:39:03
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 09-12-2013, 21:15:36
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 09-12-2013, 22:46:14
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - skuter007 - 09-12-2013, 23:20:20
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 09-12-2013, 23:31:23
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - wnusiu94 - 09-12-2013, 23:43:50
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - skuter007 - 09-12-2013, 23:44:41
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - van de loro - 10-12-2013, 14:01:15
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 10-12-2013, 16:24:58
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - alek736 - 10-12-2013, 20:54:56
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 11-12-2013, 15:57:44
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - alek736 - 11-12-2013, 17:21:09
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - wnusiu94 - 11-12-2013, 19:45:19
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - alek736 - 11-12-2013, 19:56:36
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Amanssy - 11-12-2013, 19:50:03
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - wnusiu94 - 11-12-2013, 20:09:01
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 11-12-2013, 20:53:01
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - MichalSR50 - 11-12-2013, 23:51:47
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 21-12-2013, 20:32:29
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - wnusiu94 - 21-12-2013, 20:55:01
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 21-12-2013, 22:06:51
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - wnusiu94 - 22-12-2013, 00:37:59
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 22-12-2013, 14:04:12
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 29-01-2014, 21:18:43
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Dawid.xD - 29-01-2014, 21:25:49
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 29-01-2014, 21:33:08
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - misiql - 29-01-2014, 21:40:51
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 29-01-2014, 22:09:49
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - MichalSR50 - 30-01-2014, 01:29:50
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - wnusiu94 - 30-01-2014, 02:50:05
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - misiql - 30-01-2014, 17:04:47
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - MichalSR50 - 30-01-2014, 18:54:19
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - motomaniak - 07-03-2014, 17:55:35
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 08-03-2014, 00:24:12


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 62
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 447
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34331
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2965
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 49
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 89
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 228
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5178
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 163
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 425
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 305
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 328
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 648
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 233
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama