Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 4.5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mala kolekcja
Autor Wiadomość
alojzyboch Offline
Nowy
*


Liczba postów: 50
Imię: maciek
Skąd: dolnyslask
Pojazd: Inny Romet
Post: #70
RE: mala kolekcja
mamy trafienie! Smile
19-09-2013 17:57:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
mala kolekcja - alojzyboch - 15-08-2013, 13:22:36
RE: mala kolekcja - Semmao - 15-08-2013, 13:24:53
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 15-08-2013, 13:35:23
RE: mala kolekcja - Wigrus - 15-08-2013, 13:36:35
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 15-08-2013, 13:51:23
RE: mala kolekcja - alagor - 15-08-2013, 14:14:26
RE: mala kolekcja - Semmao - 15-08-2013, 14:19:45
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 15-08-2013, 14:23:24
RE: mala kolekcja - Sołtys - 15-08-2013, 14:27:23
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 15-08-2013, 14:29:12
RE: mala kolekcja - buyactivation - 15-08-2013, 14:32:47
RE: mala kolekcja - DaFiX - 15-08-2013, 15:31:32
RE: mala kolekcja - Krystian Colo - 15-08-2013, 15:49:47
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 15-08-2013, 16:25:45
RE: mala kolekcja - Marwerick - 15-08-2013, 16:27:40
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 15-08-2013, 19:53:56
RE: mala kolekcja - Sołtys - 15-08-2013, 20:05:03
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 15-08-2013, 21:02:33
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 26-08-2013, 14:46:53
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 26-08-2013, 15:04:37
RE: mala kolekcja - tramwajarz - 26-08-2013, 14:53:47
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 26-08-2013, 18:16:47
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-08-2013, 18:11:21
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 27-08-2013, 21:44:26
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-08-2013, 22:40:35
RE: mala kolekcja - DaFiX - 27-08-2013, 22:46:32
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-08-2013, 22:48:27
RE: mala kolekcja - MichalSR50 - 27-08-2013, 23:05:46
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-08-2013, 23:19:26
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 27-08-2013, 23:35:25
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-08-2013, 23:50:49
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 28-08-2013, 00:14:19
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 28-08-2013, 01:34:54
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 28-08-2013, 01:43:12
RE: mala kolekcja - Bartek_ - 28-08-2013, 09:49:58
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 28-08-2013, 09:54:40
RE: mala kolekcja - Sołtys - 28-08-2013, 12:52:38
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 29-08-2013, 10:22:21
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 29-08-2013, 12:07:14
RE: mala kolekcja - Wigrus - 29-08-2013, 21:18:43
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 31-08-2013, 23:31:27
RE: mala kolekcja - buyactivation - 31-08-2013, 23:53:10
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 31-08-2013, 23:55:38
RE: mala kolekcja - arecki16 - 01-09-2013, 11:17:56
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 01-09-2013, 16:31:19
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 05-09-2013, 17:51:30
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 05-09-2013, 18:46:38
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 05-09-2013, 19:13:45
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 05-09-2013, 22:40:13
RE: mala kolekcja - Sołtys - 05-09-2013, 21:58:07
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 05-09-2013, 22:36:37
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 06-09-2013, 08:05:49
RE: mala kolekcja - Wojski - 06-09-2013, 16:17:56
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 12-09-2013, 17:35:26
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 12-09-2013, 17:58:38
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 12-09-2013, 18:15:03
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 12-09-2013, 18:19:06
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 12-09-2013, 18:29:30
RE: mala kolekcja - Wojski - 12-09-2013, 20:12:25
RE: mala kolekcja - PawDan - 13-09-2013, 02:51:49
RE: mala kolekcja - xsaman - 13-09-2013, 20:21:57
RE: mala kolekcja - Muran001 - 13-09-2013, 20:41:31
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 14-09-2013, 00:05:10
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 16-09-2013, 18:48:13
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 16-09-2013, 19:40:37
RE: mala kolekcja - Wigrus - 17-09-2013, 16:19:19
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 18-09-2013, 08:52:14
RE: mala kolekcja - Wigrus - 18-09-2013, 19:46:40
RE: mala kolekcja - Sołtys - 19-09-2013, 17:30:34
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 19-09-2013 17:57:30
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-09-2013, 18:53:56
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 27-09-2013, 19:00:47
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-09-2013, 19:04:34
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 28-09-2013, 17:34:01
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 28-09-2013, 18:16:24
RE: mala kolekcja - Sołtys - 28-09-2013, 20:50:22
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 03-10-2013, 17:06:28
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 03-10-2013, 17:14:28
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 04-10-2013, 15:53:35
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 04-10-2013, 19:27:43
RE: mala kolekcja - mz1 - 06-10-2013, 14:39:33
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 21-10-2013, 19:53:00
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 21-10-2013, 20:04:45
RE: mala kolekcja - Wigrus - 22-10-2013, 16:19:31
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 22-10-2013, 17:16:32
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 22-10-2013, 19:43:35
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 24-10-2013, 15:41:50
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 24-10-2013, 16:01:52
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 24-10-2013, 16:20:23
RE: mala kolekcja - ziman1998 - 24-10-2013, 16:51:53
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 24-10-2013, 16:55:13
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 24-10-2013, 18:36:53
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 24-10-2013, 21:04:27
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 24-10-2013, 23:10:25
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 24-10-2013, 23:20:25
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 24-10-2013, 23:35:14
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 30-10-2013, 14:29:14
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 31-10-2013, 13:34:30
RE: mala kolekcja - mz1 - 31-10-2013, 21:05:13
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 01-11-2013, 09:34:42
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 16-11-2013, 17:18:01


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 50
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 431
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34312
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2951
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 44
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 83
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 222
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5176
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 421
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 301
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 323
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 641
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama