Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROMET Wigry 3 By Sebon30
Autor Wiadomość
sebon30 Offline
Rometowiec z krwi i kości
*


Liczba postów: 826
Imię: Sebastian
Skąd: Krzywcza
Pojazd: Romet Kadet
Post: #1
ROMET Wigry 3 By Sebon30
Witam, dziś o godzinie 18.45 (patrzyłem na zegarek) Stałem się szczęśliwym posiadaczem roweru WIGRY 3.
Otóż moja ciocia posiada wigrasa od nowości

ale nie chce go sprzedać, więc poszukałem inne wigry.
Rowerek odkupiłem od kolegi taty, za 30 zł, plus 3 rafki z ośkami.
Wigraczek pochodzi chyba z 1987 roku jeżeli dobrze pamiętam.
Był u tego pana od nowości, jednak jego syn (mój kolega) jak był mały to go przemalował, a kilka tygodni temu kupił spraya czarnego i wypróbował go na rowerze, dlatego jest taki "opyćkany".
Dla mnie nie miał znaczenia lakier, ponieważ trudno dostać wigry w moich terenach, a w szczególności kompletne jak ten egzemplarz.
Dla mnie najbardziej liczyło się, żeby rama nie była nigdzie spawana i nie była pokrzywiona, także rowerek bez skaz Smile
Dostałem do niego nowiutką dętkę, którą w poniedziałek założę i być może że będę nim jeździł! Big Grin
Plany?
Chcę go pomalować i to jeszcze w październiku, kolorek w oryginale był jak w kadecie, także zostało mi lakieru z kadeta i poleci też na rowerek.

Może i to dla niektórych jest ruina, ale bardzo chciałem mieć składaka, a w szczególności Wigry. Będę się starał przywrócić go do stanu bdb.

A teraz zdjęcie:

100 post- 14.12.2012 godz 21:55:17
500 post- 3.08.2013 godz 16:23:39
14-09-2013 23:42:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 14-09-2013 23:42:33
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - MichalSR50 - 14-09-2013, 23:45:57
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 14-09-2013, 23:58:24
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - alek736 - 15-09-2013, 18:45:35
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Sołtys - 15-09-2013, 19:09:11
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 15-09-2013, 20:37:17
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - skuter007 - 15-09-2013, 21:22:35
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Dawid.xD - 15-09-2013, 21:53:48
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 15-09-2013, 22:46:15
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Przemi998 - 16-09-2013, 16:29:15
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Wigrus - 16-09-2013, 21:12:20
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 16-09-2013, 22:10:30
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 18-09-2013, 23:17:14
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - alek736 - 18-09-2013, 23:25:24
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - wnusiu94 - 18-09-2013, 23:25:44
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - MichalSR50 - 18-09-2013, 23:27:24
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 20-09-2013, 15:33:49
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 20-09-2013, 17:08:38
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - skuter007 - 28-09-2013, 11:32:40
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 23-09-2013, 14:58:18
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Wigrus - 28-09-2013, 11:24:06
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 28-09-2013, 21:35:39
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 06-12-2013, 23:08:27
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - wnusiu94 - 06-12-2013, 23:57:13
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 07-12-2013, 14:23:20
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 07-12-2013, 21:33:21
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - alek736 - 07-12-2013, 21:55:36
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Sołtys - 07-12-2013, 22:01:02
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 07-12-2013, 22:56:17
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Sołtys - 07-12-2013, 23:14:26
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Wojski - 08-12-2013, 16:22:03
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 08-12-2013, 18:08:32
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - MichalSR50 - 08-12-2013, 18:12:08
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 08-12-2013, 21:06:05
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - van de loro - 08-12-2013, 21:59:30
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - nie_mientki - 08-12-2013, 22:08:20
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 08-12-2013, 22:32:15
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Wigrus - 09-12-2013, 17:39:03
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 09-12-2013, 21:15:36
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 09-12-2013, 22:46:14
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - skuter007 - 09-12-2013, 23:20:20
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 09-12-2013, 23:31:23
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - wnusiu94 - 09-12-2013, 23:43:50
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - skuter007 - 09-12-2013, 23:44:41
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - van de loro - 10-12-2013, 14:01:15
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 10-12-2013, 16:24:58
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - alek736 - 10-12-2013, 20:54:56
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 11-12-2013, 15:57:44
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - alek736 - 11-12-2013, 17:21:09
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - wnusiu94 - 11-12-2013, 19:45:19
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - alek736 - 11-12-2013, 19:56:36
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Amanssy - 11-12-2013, 19:50:03
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - wnusiu94 - 11-12-2013, 20:09:01
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 11-12-2013, 20:53:01
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - MichalSR50 - 11-12-2013, 23:51:47
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 21-12-2013, 20:32:29
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - wnusiu94 - 21-12-2013, 20:55:01
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 21-12-2013, 22:06:51
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - wnusiu94 - 22-12-2013, 00:37:59
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 22-12-2013, 14:04:12
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 29-01-2014, 21:18:43
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - Dawid.xD - 29-01-2014, 21:25:49
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 29-01-2014, 21:33:08
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - misiql - 29-01-2014, 21:40:51
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 29-01-2014, 22:09:49
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - MichalSR50 - 30-01-2014, 01:29:50
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - wnusiu94 - 30-01-2014, 02:50:05
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - misiql - 30-01-2014, 17:04:47
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - MichalSR50 - 30-01-2014, 18:54:19
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - motomaniak - 07-03-2014, 17:55:35
RE: ROMET Wigry 3 By Sebon30 - sebon30 - 08-03-2014, 00:24:12


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 58
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 441
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34319
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2958
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 47
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 87
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 225
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5178
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 423
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 303
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 324
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 646
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 231
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama