Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Kadet by Sebon30
Autor Wiadomość
sebon30 Offline
Rometowiec z krwi i kości
*


Liczba postów: 826
Imię: Sebastian
Skąd: Krzywcza
Pojazd: Romet Kadet
Post: #117
RE: Romet Kadet by Sebon30
Dzięki za miłe słowo Wink

Ja ostatnio troszkę przycisnąłem kadetem, ale dostałem nauczkę Smile
Na wolnych obrotach nie chciał chodzić, gasł.
Była to wina świecy na szczęście Smile
wystarczyło wyczyścić i wypalić, a kadet wrócił do "normalności" Smile

Panowie mam pytanie. Czy Kadety np rok 1985 miał naklejkę na główce ramy tą srebrno czarno czerwoną "Predom Romet"?

100 post- 14.12.2012 godz 21:55:17
500 post- 3.08.2013 godz 16:23:39
20-08-2013 23:44:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 11-11-2012, 16:24:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Przemi998 - 11-11-2012, 16:27:43
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Winiar 93 - 11-11-2012, 17:50:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - kw112 - 11-11-2012, 17:56:38
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Pitu - 11-11-2012, 18:00:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MichalSR50 - 11-11-2012, 18:17:25
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 11-11-2012, 18:55:52
RE: Romet Kadet by Sebon30 - maczos - 11-11-2012, 19:10:04
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 26-11-2012, 20:46:18
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 30-11-2012, 23:30:18
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 30-11-2012, 23:36:15
RE: Romet Kadet by Sebon30 - alek736 - 01-12-2012, 00:24:21
RE: Romet Kadet by Sebon30 - mat69a - 01-12-2012, 00:59:31
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 07-12-2012, 17:43:36
RE: Romet Kadet by Sebon30 - tramwajarz - 07-12-2012, 17:45:38
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 07-12-2012, 17:53:21
RE: Romet Kadet by Sebon30 - romet1989 - 07-12-2012, 18:05:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - maczos - 07-12-2012, 19:00:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Kolo4x4 - 07-12-2012, 19:43:21
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 07-12-2012, 20:22:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - romet1989 - 07-12-2012, 20:26:07
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 08-12-2012, 19:49:01
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 22-12-2012, 14:56:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 31-01-2013, 23:22:57
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 31-01-2013, 23:25:06
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 31-01-2013, 23:30:01
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 31-01-2013, 23:38:31
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 01-02-2013, 00:09:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Rometowiec97 - 01-02-2013, 16:14:11
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Sołtys - 01-02-2013, 16:19:07
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 01-02-2013, 18:05:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - romet1989 - 01-02-2013, 18:25:10
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 01-02-2013, 18:58:02
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 01-02-2013, 21:14:28
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 02-02-2013, 00:00:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 02-02-2013, 00:05:43
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 02-02-2013, 00:07:52
RE: Romet Kadet by Sebon30 - kubaszwiecLBK - 02-02-2013, 00:09:59
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 02-02-2013, 00:41:55
RE: Romet Kadet by Sebon30 - kubaszwiecLBK - 02-02-2013, 11:39:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 02-02-2013, 12:16:55
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 02-02-2013, 12:48:04
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Mihu44 - 02-02-2013, 13:15:27
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Sołtys - 02-02-2013, 13:24:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 02-02-2013, 13:28:04
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 02-02-2013, 13:29:37
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 02-02-2013, 15:22:58
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 02-02-2013, 16:50:59
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 18-02-2013, 14:18:21
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 18-02-2013, 14:23:53
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 24-03-2013, 11:06:41
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MichalSR50 - 24-03-2013, 20:30:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 24-03-2013, 22:54:07
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 06-04-2013, 16:19:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - skuter007 - 06-04-2013, 16:35:20
RE: Romet Kadet by Sebon30 - alek736 - 06-04-2013, 17:13:56
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 13-04-2013, 16:39:19
RE: Romet Kadet by Sebon30 - arecki16 - 16-04-2013, 17:51:20
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Przemek - 16-04-2013, 18:30:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - arecki16 - 16-04-2013, 18:46:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Przemek - 16-04-2013, 18:48:10
RE: Romet Kadet by Sebon30 - arecki16 - 16-04-2013, 18:51:16
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Przemek - 16-04-2013, 18:54:29
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 16-04-2013, 19:45:30
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 16-04-2013, 20:15:43
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 16-04-2013, 22:05:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 16-04-2013, 22:44:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Winiar 93 - 16-04-2013, 22:28:06
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 17-04-2013, 16:04:18
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 17-04-2013, 17:58:36
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 17-04-2013, 21:04:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 19-04-2013, 20:53:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 20-04-2013, 20:24:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - LukaszzT1 - 20-04-2013, 20:38:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 20-04-2013, 20:42:53
RE: Romet Kadet by Sebon30 - LukaszzT1 - 20-04-2013, 20:46:05
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 20-04-2013, 21:04:54
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 20-04-2013, 21:26:31
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Bartek - 20-04-2013, 21:39:30
RE: Romet Kadet by Sebon30 - LukaszzT1 - 20-04-2013, 22:00:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - pawel_2540 - 20-04-2013, 22:09:58
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 20-04-2013, 22:33:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ziman1998 - 22-04-2013, 18:43:33
RE: Romet Kadet by Sebon30 - tramwajarz - 22-04-2013, 18:52:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 22-04-2013, 19:45:53
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Winiar 93 - 22-04-2013, 20:39:46
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 22-04-2013, 23:34:19
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Quake96 - 23-04-2013, 00:05:40
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 23-04-2013, 09:47:43
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Quake96 - 23-04-2013, 13:25:24
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 23-04-2013, 19:39:52
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 25-04-2013, 11:48:28
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 25-04-2013, 14:48:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - alek736 - 25-04-2013, 14:49:36
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Dawid.xD - 25-04-2013, 16:03:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Norbi96 - 25-04-2013, 16:57:32
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Quake96 - 25-04-2013, 17:04:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 25-04-2013, 18:30:17
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Norbi96 - 25-04-2013, 18:34:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 25-04-2013, 18:37:11
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Norbi96 - 25-04-2013, 18:41:16
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 09-07-2013, 09:36:54
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Dawid.xD - 14-07-2013, 14:59:37
RE: Romet Kadet by Sebon30 - komarinho - 14-07-2013, 17:45:24
RE: Romet Kadet by Sebon30 - alek736 - 14-07-2013, 21:32:16
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 14-07-2013, 23:18:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - koi7 - 14-07-2013, 23:38:48
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 15-07-2013, 14:03:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 12-08-2013, 00:50:15
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 18-08-2013, 23:52:31
RE: Romet Kadet by Sebon30 - romeciak - 19-08-2013, 12:35:48
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MrF4k - 19-08-2013, 17:58:59
RE: Romet Kadet by Sebon30 - lukasz3120 - 19-08-2013, 21:46:00
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Szejker1988 - 20-08-2013, 16:35:37
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Sołtys - 20-08-2013, 18:04:33
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 20-08-2013 23:44:24
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Krystian Colo - 20-08-2013, 23:47:32
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Quake96 - 21-08-2013, 01:25:35
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MichalSR50 - 21-08-2013, 01:29:03
RE: Romet Kadet by Sebon30 - RadekCRS50 - 21-08-2013, 01:59:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - RadekCRS50 - 22-08-2013, 01:15:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Dawid.xD - 07-09-2013, 23:27:32
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Amanssy - 08-09-2013, 08:48:33
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 21-09-2013, 20:38:34
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 22-09-2013, 13:56:07
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Dawid.xD - 25-09-2013, 21:14:30
RE: Romet Kadet by Sebon30 - arecki16 - 25-09-2013, 21:53:04
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 25-09-2013, 22:07:22
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Błażej - 25-09-2013, 22:19:03
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 26-09-2013, 00:44:53
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 26-09-2013, 08:26:06
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Recanion - 26-09-2013, 08:44:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 26-09-2013, 12:59:04
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Recanion - 26-09-2013, 13:45:12
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 26-09-2013, 15:19:45
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Recanion - 26-09-2013, 15:40:08
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 10-10-2013, 22:06:32
RE: Romet Kadet by Sebon30 - robikrut - 10-10-2013, 22:59:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - piciu - 10-10-2013, 23:07:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 10-10-2013, 23:11:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - piciu - 10-10-2013, 23:14:50
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 10-10-2013, 23:19:07
RE: Romet Kadet by Sebon30 - piciu - 10-10-2013, 23:22:13
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 10-10-2013, 23:26:29
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 20-10-2013, 16:42:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Przemi998 - 20-10-2013, 16:58:36
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 20-10-2013, 17:32:08
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Wojtek3362 - 20-10-2013, 17:35:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MIREK.M2 - 20-10-2013, 19:48:50
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Latos - 20-10-2013, 20:40:25
RE: Romet Kadet by Sebon30 - alek736 - 20-10-2013, 20:58:20
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Dawid.xD - 18-11-2013, 21:22:48
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 18-11-2013, 23:23:52
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 21-12-2013, 13:15:25
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 21-12-2013, 13:19:00
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 21-12-2013, 13:26:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 21-12-2013, 13:59:52
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MichalSR50 - 21-12-2013, 21:56:59
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 22-12-2013, 11:30:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - xarOn - 22-12-2013, 11:57:14
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 22-12-2013, 13:58:59
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 28-01-2014, 23:45:40
RE: Romet Kadet by Sebon30 - szopen45 - 31-01-2014, 22:08:09
RE: Romet Kadet by Sebon30 - DominiX - 31-01-2014, 22:19:51
RE: Romet Kadet by Sebon30 - stqc - 31-01-2014, 22:22:47
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 31-01-2014, 22:26:33
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 11-02-2014, 19:03:10
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 11-02-2014, 22:14:34
RE: Romet Kadet by Sebon30 - motomaniak - 11-02-2014, 22:40:01
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 16-02-2014, 23:57:42
RE: Romet Kadet by Sebon30 - szopen45 - 16-02-2014, 23:59:40
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 17-02-2014, 00:07:26
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 17-02-2014, 00:22:52
RE: Romet Kadet by Sebon30 - kw112 - 17-02-2014, 00:25:21
RE: Romet Kadet by Sebon30 - alek736 - 17-02-2014, 02:17:32
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 17-02-2014, 22:57:30
RE: Romet Kadet by Sebon30 - kamil777 - 23-02-2014, 18:44:23
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 01-04-2014, 15:43:24
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Stasiek - 01-04-2014, 15:51:03
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 01-04-2014, 15:55:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 01-04-2014, 22:12:57
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 30-07-2014, 16:55:38
RE: Romet Kadet by Sebon30 - ananas - 31-07-2014, 11:54:31
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 31-07-2014, 14:49:58
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Dawid.xD - 10-09-2014, 17:35:55
RE: Romet Kadet by Sebon30 - aniolekdami - 10-09-2014, 19:19:26
RE: Romet Kadet by Sebon30 - gregorian2008 - 10-09-2014, 23:09:19
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Malibu122 - 11-09-2014, 22:18:39
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 18-11-2014, 19:00:51
RE: Romet Kadet by Sebon30 - skuter007 - 18-11-2014, 23:19:03
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Latos - 18-11-2014, 23:25:40
RE: Romet Kadet by Sebon30 - dominik200 - 18-11-2014, 23:33:37
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 09-12-2014, 23:38:49
RE: Romet Kadet by Sebon30 - MIREK.M2 - 10-12-2014, 22:57:16
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 11-12-2014, 00:55:57
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 06-01-2015, 02:36:34
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Suwmiarka - 06-01-2015, 12:10:11
RE: Romet Kadet by Sebon30 - 175mateusz - 09-01-2015, 09:45:11
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 21-05-2015, 16:55:28
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Kolo4x4 - 21-05-2015, 17:33:58
RE: Romet Kadet by Sebon30 - Barto5050 - 21-05-2015, 18:09:12
RE: Romet Kadet by Sebon30 - sebon30 - 21-05-2015, 18:12:30


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 447
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 64
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 469
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34342
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2965
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 51
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 93
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 248
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5178
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 165
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 316
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 343
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 683
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 236
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6507

Reklama