Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Chart 1989r.
Autor Wiadomość
EGON Offline
Mechanik Lakiernik Samochodowy
*


Liczba postów: 135
Imię: Piotr
Skąd: Łódź
Pojazd: Inny
Post: #79
RE: Chart 1989r.
kupiłem nowego wyprodukowany 1984r. w łodzkim polmo leżał u kogoś w garażu od nowości a koszt był 70zł . Nie będę zmianiał na 14MC bo mi się zbiera bardzo dobrze zresztą sam oceń na filmiku ale teraz starego gm12f będę przerabiał bo mi został Smile

Wyscig Chartów 24 godzinny http://motocykle.svasti.org/index.html?s...st_24h.htm
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2013 18:53:17 przez EGON.)
16-08-2013 18:51:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Chart 1989r. - EGON - 04-06-2013, 00:14:57
RE: Chart 1989r. - Marwerick - 04-06-2013, 00:40:05
RE: Chart 1989r. - Imker - 04-06-2013, 08:19:28
RE: Chart 1989r. - EGON - 04-06-2013, 10:57:47
RE: Chart 1989r. - Marwerick - 04-06-2013, 13:36:03
RE: Chart 1989r. - mikbow - 04-06-2013, 15:35:31
RE: Chart 1989r. - Rometowiec97 - 04-06-2013, 15:40:16
RE: Chart 1989r. - wujek123 - 04-06-2013, 16:19:54
RE: Chart 1989r. - EGON - 04-06-2013, 16:25:19
RE: Chart 1989r. - tramwajarz - 04-06-2013, 17:10:35
RE: Chart 1989r. - Błażej - 17-06-2013, 00:21:43
RE: Chart 1989r. - Simon - 22-06-2013, 18:06:35
RE: Chart 1989r. - Norbi96 - 22-06-2013, 22:22:05
RE: Chart 1989r. - Simon - 22-06-2013, 22:47:28
RE: Chart 1989r. - BigSoft - 04-06-2013, 17:20:54
RE: Chart 1989r. - simon1998 - 04-06-2013, 17:37:36
RE: Chart 1989r. - EGON - 04-06-2013, 17:51:39
RE: Chart 1989r. - ERC - 04-06-2013, 18:28:44
RE: Chart 1989r. - EGON - 04-06-2013, 18:32:34
RE: Chart 1989r. - MrF4k - 04-06-2013, 20:03:33
RE: Chart 1989r. - EGON - 05-06-2013, 11:12:46
RE: Chart 1989r. - rafaello6042 - 05-06-2013, 11:32:27
RE: Chart 1989r. - EGON - 05-06-2013, 13:41:51
RE: Chart 1989r. - ttx2525 - 05-06-2013, 13:59:00
RE: Chart 1989r. - EGON - 05-06-2013, 14:52:29
RE: Chart 1989r. - nie_mientki - 05-06-2013, 15:05:33
RE: Chart 1989r. - EGON - 05-06-2013, 15:23:59
RE: Chart 1989r. - stqc - 05-06-2013, 15:31:26
RE: Chart 1989r. - nie_mientki - 05-06-2013, 15:33:25
RE: Chart 1989r. - Stachu.G - 05-06-2013, 16:50:38
RE: Chart 1989r. - Mikołaj98 - 05-06-2013, 16:58:58
RE: Chart 1989r. - BigSoft - 05-06-2013, 17:45:37
RE: Chart 1989r. - Amanssy - 05-06-2013, 17:59:57
RE: Chart 1989r. - EGON - 05-06-2013, 18:03:46
RE: Chart 1989r. - Simon - 05-06-2013, 19:57:40
RE: Chart 1989r. - EGON - 06-06-2013, 00:04:21
RE: Chart 1989r. - Marwerick - 06-06-2013, 00:27:48
RE: Chart 1989r. - Stachu.G - 06-06-2013, 14:06:46
RE: Chart 1989r. - EGON - 07-06-2013, 11:35:24
RE: Chart 1989r. - EGON - 09-06-2013, 21:05:30
RE: Chart 1989r. - MrF4k - 10-06-2013, 14:19:22
RE: Chart 1989r. - Przemek - 10-06-2013, 14:31:38
RE: Chart 1989r. - EGON - 12-06-2013, 09:22:46
RE: Chart 1989r. - pawel_2540 - 12-06-2013, 11:11:10
RE: Chart 1989r. - MrF4k - 12-06-2013, 16:49:59
RE: Chart 1989r. - EGON - 12-06-2013, 23:32:28
RE: Chart 1989r. - EGON - 16-06-2013, 19:49:52
RE: Chart 1989r. - stqc - 16-06-2013, 20:27:50
RE: Chart 1989r. - EGON - 16-06-2013, 23:20:35
RE: Chart 1989r. - EGON - 22-06-2013, 11:31:50
RE: Chart 1989r. - MrF4k - 22-06-2013, 17:51:58
RE: Chart 1989r. - Stachu.G - 22-06-2013, 22:17:46
RE: Chart 1989r. - Marwerick - 23-06-2013, 15:26:22
RE: Chart 1989r. - Błażej - 23-06-2013, 15:54:15
RE: Chart 1989r. - koi7 - 23-06-2013, 16:46:39
RE: Chart 1989r. - EGON - 23-06-2013, 19:05:40
RE: Chart 1989r. - stqc - 23-06-2013, 19:36:32
RE: Chart 1989r. - EGON - 26-06-2013, 00:33:06
RE: Chart 1989r. - stqc - 26-06-2013, 12:56:44
RE: Chart 1989r. - EGON - 27-06-2013, 09:37:12
RE: Chart 1989r. - stqc - 27-06-2013, 09:54:13
RE: Chart 1989r. - EGON - 28-06-2013, 09:43:14
RE: Chart 1989r. - EGON - 30-06-2013, 18:24:15
RE: Chart 1989r. - damix98 - 30-06-2013, 18:46:56
RE: Chart 1989r. - EGON - 04-08-2013, 19:58:23
RE: Chart 1989r. - MrF4k - 05-08-2013, 08:53:25
RE: Chart 1989r. - EGON - 05-08-2013, 09:40:59
RE: Chart 1989r. - kondzio310 - 05-08-2013, 09:57:03
RE: Chart 1989r. - EGON - 05-08-2013, 10:13:45
RE: Chart 1989r. - kondzio310 - 05-08-2013, 11:15:40
RE: Chart 1989r. - stqc - 05-08-2013, 15:31:56
RE: Chart 1989r. - Patryk82 - 06-08-2013, 00:37:49
RE: Chart 1989r. - EGON - 07-08-2013, 09:03:44
RE: Chart 1989r. - stqc - 07-08-2013, 12:02:34
RE: Chart 1989r. - EGON - 15-08-2013, 20:22:00
RE: Chart 1989r. - stqc - 16-08-2013, 12:25:54
RE: Chart 1989r. - EGON - 16-08-2013, 16:07:44
RE: Chart 1989r. - stqc - 16-08-2013, 17:21:30
RE: Chart 1989r. - EGON - 16-08-2013 18:51:47
RE: Chart 1989r. - stqc - 16-08-2013, 21:23:23
RE: Chart 1989r. - Lagoon - 16-08-2013, 22:29:50
RE: Chart 1989r. - EGON - 17-11-2013, 20:02:46
RE: Chart 1989r. - stqc - 17-11-2013, 21:35:18
RE: Chart 1989r. - EGON - 18-11-2013, 22:33:49
RE: Chart 1989r. - Marwerick - 17-11-2013, 21:48:01
RE: Chart 1989r. - kw112 - 17-11-2013, 22:35:22


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Ogólnopolskie liczenie D...
Ostatni post: Frytka
Dzisiaj 03:09:30
» Odpowiedzi: 54
» Wyświetleń: 67407
Dalton gxf 50 lux koła
Ostatni post: Frytka
Dzisiaj 00:21:17
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 50
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
Wczoraj 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 40
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Wczoraj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 494
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 653
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3180
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 819
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 241
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 642
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 685
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34787
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 130
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 200
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 553
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5246

Reklama