Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 4.5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mala kolekcja
Autor Wiadomość
alojzyboch Offline
Nowy
*


Liczba postów: 50
Imię: maciek
Skąd: dolnyslask
Pojazd: Inny Romet
Post: #14
RE: mala kolekcja
witam ponownie, czas na odpowiedzi
kilka słów o składakach:
bialy fsm flaming z roku pańskiego 86' to jeden z moich pierwszych skladakow a zarazem ulubiony, wigry 3 w stanie idealnym(tylko ten jest w mojej kolekcj, reszta na sprzedaż) juz nie nalicze ile ich mialem. ostatnio nabylem tez trapera w bardzo dziwnej wersji - traper junior(stan bdb, nie mam narazie zdjec), a jesli chodzi o zielonego universala, to kolega(wlasciciel zlomu) mi go dostarczyl do 'uratowania' byl w tragicznym stanie, ale zostal rozebrany, co nalezalo wymienic zostalo wymienionei ladnie na nim kolega smiga. Potem przyszla pora na trudniejsze zadanie :tandem, na szczescie dzieki dobremu zapleczu podzespołów wszystko poszlo gładko i jest idealny na przejazdżki z dziewczyną.
Rocznika meteora niestety nie znam po jezdzi teraz po worcławiu(został sprzedany). Teraz jestem w trakcie odnawiania zzr karata- to wkrótce.
Co jesli sie tyczy szosowek- wicher - moje oczko w głowie - powstał tak na prawde poprzez długie dobieranie i dorabianie czesci z epoki w której żył, rama została kupiona na samym końcu Big Grin
kolejną ciekawą rzecza jest romet special, ktorego nabylem za bardzo male pieniadze, a ktory jest w bdbd stanie i WSZYSTKIE czesvi ma oryginalne(campagnolo i weinmann) ogółem co dzo kolarek to do konca mojej kolekcji zostały mi 3 modele : zzr jaguar special, romet super torowy i romet super szosowy- wiec jakby ktos mial jakies czesci to piszczie, ja sam jestem posiadaczem niezliczonej ilosci pierdół rowerowych(zwlaszca starych) wiec jesli ktos cos potrzbuje, albo chce sie wymienic(błagam niech ktos powie ze ma rame rometa supra na wymiana) to śmiało piszcie! czekam!!
15-08-2013 16:25:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
mala kolekcja - alojzyboch - 15-08-2013, 13:22:36
RE: mala kolekcja - Semmao - 15-08-2013, 13:24:53
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 15-08-2013, 13:35:23
RE: mala kolekcja - Wigrus - 15-08-2013, 13:36:35
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 15-08-2013, 13:51:23
RE: mala kolekcja - alagor - 15-08-2013, 14:14:26
RE: mala kolekcja - Semmao - 15-08-2013, 14:19:45
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 15-08-2013, 14:23:24
RE: mala kolekcja - Sołtys - 15-08-2013, 14:27:23
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 15-08-2013, 14:29:12
RE: mala kolekcja - buyactivation - 15-08-2013, 14:32:47
RE: mala kolekcja - DaFiX - 15-08-2013, 15:31:32
RE: mala kolekcja - Krystian Colo - 15-08-2013, 15:49:47
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 15-08-2013 16:25:45
RE: mala kolekcja - Marwerick - 15-08-2013, 16:27:40
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 15-08-2013, 19:53:56
RE: mala kolekcja - Sołtys - 15-08-2013, 20:05:03
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 15-08-2013, 21:02:33
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 26-08-2013, 14:46:53
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 26-08-2013, 15:04:37
RE: mala kolekcja - tramwajarz - 26-08-2013, 14:53:47
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 26-08-2013, 18:16:47
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-08-2013, 18:11:21
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 27-08-2013, 21:44:26
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-08-2013, 22:40:35
RE: mala kolekcja - DaFiX - 27-08-2013, 22:46:32
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-08-2013, 22:48:27
RE: mala kolekcja - MichalSR50 - 27-08-2013, 23:05:46
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-08-2013, 23:19:26
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 27-08-2013, 23:35:25
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-08-2013, 23:50:49
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 28-08-2013, 00:14:19
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 28-08-2013, 01:34:54
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 28-08-2013, 01:43:12
RE: mala kolekcja - Bartek_ - 28-08-2013, 09:49:58
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 28-08-2013, 09:54:40
RE: mala kolekcja - Sołtys - 28-08-2013, 12:52:38
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 29-08-2013, 10:22:21
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 29-08-2013, 12:07:14
RE: mala kolekcja - Wigrus - 29-08-2013, 21:18:43
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 31-08-2013, 23:31:27
RE: mala kolekcja - buyactivation - 31-08-2013, 23:53:10
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 31-08-2013, 23:55:38
RE: mala kolekcja - arecki16 - 01-09-2013, 11:17:56
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 01-09-2013, 16:31:19
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 05-09-2013, 17:51:30
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 05-09-2013, 18:46:38
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 05-09-2013, 19:13:45
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 05-09-2013, 22:40:13
RE: mala kolekcja - Sołtys - 05-09-2013, 21:58:07
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 05-09-2013, 22:36:37
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 06-09-2013, 08:05:49
RE: mala kolekcja - Wojski - 06-09-2013, 16:17:56
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 12-09-2013, 17:35:26
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 12-09-2013, 17:58:38
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 12-09-2013, 18:15:03
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 12-09-2013, 18:19:06
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 12-09-2013, 18:29:30
RE: mala kolekcja - Wojski - 12-09-2013, 20:12:25
RE: mala kolekcja - PawDan - 13-09-2013, 02:51:49
RE: mala kolekcja - xsaman - 13-09-2013, 20:21:57
RE: mala kolekcja - Muran001 - 13-09-2013, 20:41:31
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 14-09-2013, 00:05:10
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 16-09-2013, 18:48:13
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 16-09-2013, 19:40:37
RE: mala kolekcja - Wigrus - 17-09-2013, 16:19:19
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 18-09-2013, 08:52:14
RE: mala kolekcja - Wigrus - 18-09-2013, 19:46:40
RE: mala kolekcja - Sołtys - 19-09-2013, 17:30:34
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 19-09-2013, 17:57:30
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-09-2013, 18:53:56
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 27-09-2013, 19:00:47
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 27-09-2013, 19:04:34
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 28-09-2013, 17:34:01
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 28-09-2013, 18:16:24
RE: mala kolekcja - Sołtys - 28-09-2013, 20:50:22
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 03-10-2013, 17:06:28
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 03-10-2013, 17:14:28
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 04-10-2013, 15:53:35
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 04-10-2013, 19:27:43
RE: mala kolekcja - mz1 - 06-10-2013, 14:39:33
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 21-10-2013, 19:53:00
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 21-10-2013, 20:04:45
RE: mala kolekcja - Wigrus - 22-10-2013, 16:19:31
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 22-10-2013, 17:16:32
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 22-10-2013, 19:43:35
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 24-10-2013, 15:41:50
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 24-10-2013, 16:01:52
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 24-10-2013, 16:20:23
RE: mala kolekcja - ziman1998 - 24-10-2013, 16:51:53
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 24-10-2013, 16:55:13
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 24-10-2013, 18:36:53
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 24-10-2013, 21:04:27
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 24-10-2013, 23:10:25
RE: mala kolekcja - wnusiu94 - 24-10-2013, 23:20:25
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 24-10-2013, 23:35:14
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 30-10-2013, 14:29:14
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 31-10-2013, 13:34:30
RE: mala kolekcja - mz1 - 31-10-2013, 21:05:13
RE: mala kolekcja - alojzyboch - 01-11-2013, 09:34:42
RE: mala kolekcja - Przemi998 - 16-11-2013, 17:18:01


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 58
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 441
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34319
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2958
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 47
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 87
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 225
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5178
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 423
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 303
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 324
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 646
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 231
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama