Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Junak 901 by olo1200
Autor Wiadomość
Artur Offline
Zachmurzony
*


Liczba postów: 2,356
Imię: Artur
Skąd: Poznań
Pojazd: Inny
Post: #62
RE: Junak 901 by olo1200
(10-08-2013 15:55:41)Wojtek3362 napisał(a):  
(10-08-2013 15:25:07)miki1999 napisał(a):  Idźcie z tego tematu gimbusy i załóżcie swój temat o rozmowach w sprawie wytrzymałości chińczyków. Zawsze jak pojawia się temat "chińczyk by trololo" to od razu piszecie, że jest do dupy, rama pęka po gwarancji itd. Zżera was zazdrość, bo rodzice wam nie chcą kupić? Chińczyk wymaga więcej oleju w głowie, niż wy macie w swoich Rometach. Pozdrawiam wszystkich hejterów.

rozjebany
Masz 14 lat idziesz właśnie do gimbazy albo już jesteś i uważasz że się znasz lepiej niż połowa tego forum? I jeszcze wyzywasz od gimbusów? HAHA, więcej oleju w głowie? :F Olej w głowie to trzeba mieć przy zakupię tego czegoś. Zżera nas zazdrość? emotikona I rodzice nam nie chcą kupić? Bo wszyscy jesteśmy tacy jak ty że nie możemy sobie poradzić w życiu i rodzice muszą nam kupować motorower tak jak tobie skuterka? Big Grin

Otóż to. :F Prędzej rodziców bym na chiński kibelek za ich pieniądze namówił jak na stare sprzęty za swoje. Ale w końcu musieli się przekonać, wyboru nie mieli. Wink
10-08-2013 16:01:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 21:34:27
RE: Junak 901 by olo1200 - wojbed1 - 19-06-2013, 21:40:05
RE: Junak 901 by olo1200 - alek736 - 19-06-2013, 21:40:40
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 21:49:24
RE: Junak 901 by olo1200 - Rammbo - 19-06-2013, 22:30:27
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 22:50:39
RE: Junak 901 by olo1200 - MichalSR50 - 19-06-2013, 22:54:25
RE: Junak 901 by olo1200 - Norbi96 - 19-06-2013, 22:55:17
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 22:56:58
RE: Junak 901 by olo1200 - alek736 - 19-06-2013, 23:01:38
RE: Junak 901 by olo1200 - MichalSR50 - 19-06-2013, 23:01:59
RE: Junak 901 by olo1200 - Norbi96 - 19-06-2013, 23:03:54
RE: Junak 901 by olo1200 - koi7 - 19-06-2013, 23:06:49
RE: Junak 901 by olo1200 - Norbi96 - 19-06-2013, 23:10:21
RE: Junak 901 by olo1200 - alek736 - 19-06-2013, 23:09:08
RE: Junak 901 by olo1200 - Rammbo - 19-06-2013, 23:09:14
RE: Junak 901 by olo1200 - MichalSR50 - 19-06-2013, 23:12:03
RE: Junak 901 by olo1200 - Norbi96 - 19-06-2013, 23:15:34
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 19-06-2013, 23:51:27
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 23:52:59
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 19-06-2013, 23:57:19
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 20-06-2013, 11:04:07
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 09-08-2013, 01:09:05
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 09-08-2013, 01:53:05
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 10-08-2013, 00:54:59
RE: Junak 901 by olo1200 - alek736 - 09-08-2013, 14:23:53
RE: Junak 901 by olo1200 - Quake96 - 10-08-2013, 01:07:23
RE: Junak 901 by olo1200 - Artur - 10-08-2013, 09:43:53
RE: Junak 901 by olo1200 - pawel_2540 - 10-08-2013, 10:31:11
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 10:44:10
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 10-08-2013, 13:25:55
RE: Junak 901 by olo1200 - Wojtek3362 - 10-08-2013, 13:32:09
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 13:53:19
RE: Junak 901 by olo1200 - Wojtek3362 - 10-08-2013, 14:06:26
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:15:55
RE: Junak 901 by olo1200 - Wojtek3362 - 10-08-2013, 14:48:37
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 13:51:11
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 14:15:56
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 14:22:24
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:28:01
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 14:26:34
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 14:31:04
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:31:58
RE: Junak 901 by olo1200 - Artur - 10-08-2013, 14:34:50
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 14:42:31
RE: Junak 901 by olo1200 - Artur - 10-08-2013, 14:49:12
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 14:35:43
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:38:59
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 14:38:20
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 14:55:58
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 15:04:01
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 15:06:40
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 15:10:31
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 14:46:00
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:49:27
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 14:48:22
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 15:02:02
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 15:04:27
RE: Junak 901 by olo1200 - miki1999 - 10-08-2013, 15:25:07
RE: Junak 901 by olo1200 - Wojtek3362 - 10-08-2013, 15:55:41
RE: Junak 901 by olo1200 - Artur - 10-08-2013 16:01:56
RE: Junak 901 by olo1200 - Quake96 - 10-08-2013, 16:06:56
RE: Junak 901 by olo1200 - Semmao - 10-08-2013, 16:13:57


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 417
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3139
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 788
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 182
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 554
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 634
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34686
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 169
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 483
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 413
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 834

Reklama