Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Junak 901 by olo1200
Autor Wiadomość
miki1999 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 298
Imię: Mikołaj
Skąd: Warmia i Mazury
Pojazd: Inny
Post: #60
RE: Junak 901 by olo1200
Idźcie z tego tematu gimbusy i załóżcie swój temat o rozmowach w sprawie wytrzymałości chińczyków. Zawsze jak pojawia się temat "chińczyk by trololo" to od razu piszecie, że jest do dupy, rama pęka po gwarancji itd. Zżera was zazdrość, bo rodzice wam nie chcą kupić? Chińczyk wymaga więcej oleju w głowie, niż wy macie w swoich Rometach. Pozdrawiam wszystkich hejterów.

Co do Junaka to mogę powiedzieć jedynie, że mi się podoba i życzę ci, aby wytrzymał jak najdłużej.
10-08-2013 15:25:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 21:34:27
RE: Junak 901 by olo1200 - wojbed1 - 19-06-2013, 21:40:05
RE: Junak 901 by olo1200 - alek736 - 19-06-2013, 21:40:40
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 21:49:24
RE: Junak 901 by olo1200 - Rammbo - 19-06-2013, 22:30:27
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 22:50:39
RE: Junak 901 by olo1200 - MichalSR50 - 19-06-2013, 22:54:25
RE: Junak 901 by olo1200 - Norbi96 - 19-06-2013, 22:55:17
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 22:56:58
RE: Junak 901 by olo1200 - alek736 - 19-06-2013, 23:01:38
RE: Junak 901 by olo1200 - MichalSR50 - 19-06-2013, 23:01:59
RE: Junak 901 by olo1200 - Norbi96 - 19-06-2013, 23:03:54
RE: Junak 901 by olo1200 - koi7 - 19-06-2013, 23:06:49
RE: Junak 901 by olo1200 - Norbi96 - 19-06-2013, 23:10:21
RE: Junak 901 by olo1200 - alek736 - 19-06-2013, 23:09:08
RE: Junak 901 by olo1200 - Rammbo - 19-06-2013, 23:09:14
RE: Junak 901 by olo1200 - MichalSR50 - 19-06-2013, 23:12:03
RE: Junak 901 by olo1200 - Norbi96 - 19-06-2013, 23:15:34
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 19-06-2013, 23:51:27
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 23:52:59
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 19-06-2013, 23:57:19
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 20-06-2013, 11:04:07
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 09-08-2013, 01:09:05
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 09-08-2013, 01:53:05
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 10-08-2013, 00:54:59
RE: Junak 901 by olo1200 - alek736 - 09-08-2013, 14:23:53
RE: Junak 901 by olo1200 - Quake96 - 10-08-2013, 01:07:23
RE: Junak 901 by olo1200 - Artur - 10-08-2013, 09:43:53
RE: Junak 901 by olo1200 - pawel_2540 - 10-08-2013, 10:31:11
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 10:44:10
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 10-08-2013, 13:25:55
RE: Junak 901 by olo1200 - Wojtek3362 - 10-08-2013, 13:32:09
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 13:53:19
RE: Junak 901 by olo1200 - Wojtek3362 - 10-08-2013, 14:06:26
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:15:55
RE: Junak 901 by olo1200 - Wojtek3362 - 10-08-2013, 14:48:37
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 13:51:11
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 14:15:56
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 14:22:24
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:28:01
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 14:26:34
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 14:31:04
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:31:58
RE: Junak 901 by olo1200 - Artur - 10-08-2013, 14:34:50
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 14:42:31
RE: Junak 901 by olo1200 - Artur - 10-08-2013, 14:49:12
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 14:35:43
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:38:59
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 14:38:20
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 14:55:58
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 15:04:01
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 15:06:40
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 15:10:31
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 14:46:00
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:49:27
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 14:48:22
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 15:02:02
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 15:04:27
RE: Junak 901 by olo1200 - miki1999 - 10-08-2013 15:25:07
RE: Junak 901 by olo1200 - Wojtek3362 - 10-08-2013, 15:55:41
RE: Junak 901 by olo1200 - Artur - 10-08-2013, 16:01:56
RE: Junak 901 by olo1200 - Quake96 - 10-08-2013, 16:06:56
RE: Junak 901 by olo1200 - Semmao - 10-08-2013, 16:13:57


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 420
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3143
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 184
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 555
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 638
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34687
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 169
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 484
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 413
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 839

Reklama