Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Junak 901 by olo1200
Autor Wiadomość
Paweł96 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 175
Imię: Paweł
Skąd: Okolice Wielunia
Pojazd: Inny
Post: #56
RE: Junak 901 by olo1200
(10-08-2013 14:55:58)mateusz5625 napisał(a):  Zetka może wytrzyma więcej niż ogar, ale nie więcej niż chart. Kiedyś było wszystko porządniejsze niż teraz. Ale nawet jeśli rama wytrzyma to reszta nie. W tych czasach specjalnie jest tak wszystko robione by nie wytrzymało za dużo bo ludzie by nowych nie kupowali, rozumiesz? z samochodami jest tak samo. Zazwyczaj poważne problemy zaczynają się po tym jak kończy się gwarancja bo mają to dokładnie wyliczone. Wtedy nie opłaca się już remont tylko opłaca się kupić nowy sprzęcik.

Więcej wytrzyma od Charta . Ja wiem swoje ty wiesz swoje . Pozdrawiam Cię!

Aktualne pojazdy :
Kinroad Łoś - sprzęcik na co dzień Wink

Mińsk 125 - sprzęcik do renowacji Smile

Plany na pierwsze auto : Audi 80 B4 1.9 TDI 1Z. ;D
10-08-2013 15:04:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 21:34:27
RE: Junak 901 by olo1200 - wojbed1 - 19-06-2013, 21:40:05
RE: Junak 901 by olo1200 - alek736 - 19-06-2013, 21:40:40
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 21:49:24
RE: Junak 901 by olo1200 - Rammbo - 19-06-2013, 22:30:27
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 22:50:39
RE: Junak 901 by olo1200 - MichalSR50 - 19-06-2013, 22:54:25
RE: Junak 901 by olo1200 - Norbi96 - 19-06-2013, 22:55:17
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 22:56:58
RE: Junak 901 by olo1200 - alek736 - 19-06-2013, 23:01:38
RE: Junak 901 by olo1200 - MichalSR50 - 19-06-2013, 23:01:59
RE: Junak 901 by olo1200 - Norbi96 - 19-06-2013, 23:03:54
RE: Junak 901 by olo1200 - koi7 - 19-06-2013, 23:06:49
RE: Junak 901 by olo1200 - Norbi96 - 19-06-2013, 23:10:21
RE: Junak 901 by olo1200 - alek736 - 19-06-2013, 23:09:08
RE: Junak 901 by olo1200 - Rammbo - 19-06-2013, 23:09:14
RE: Junak 901 by olo1200 - MichalSR50 - 19-06-2013, 23:12:03
RE: Junak 901 by olo1200 - Norbi96 - 19-06-2013, 23:15:34
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 19-06-2013, 23:51:27
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 23:52:59
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 19-06-2013, 23:57:19
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 20-06-2013, 11:04:07
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 09-08-2013, 01:09:05
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 09-08-2013, 01:53:05
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 10-08-2013, 00:54:59
RE: Junak 901 by olo1200 - alek736 - 09-08-2013, 14:23:53
RE: Junak 901 by olo1200 - Quake96 - 10-08-2013, 01:07:23
RE: Junak 901 by olo1200 - Artur - 10-08-2013, 09:43:53
RE: Junak 901 by olo1200 - pawel_2540 - 10-08-2013, 10:31:11
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 10:44:10
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 10-08-2013, 13:25:55
RE: Junak 901 by olo1200 - Wojtek3362 - 10-08-2013, 13:32:09
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 13:53:19
RE: Junak 901 by olo1200 - Wojtek3362 - 10-08-2013, 14:06:26
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:15:55
RE: Junak 901 by olo1200 - Wojtek3362 - 10-08-2013, 14:48:37
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 13:51:11
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 14:15:56
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 14:22:24
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:28:01
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 14:26:34
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 14:31:04
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:31:58
RE: Junak 901 by olo1200 - Artur - 10-08-2013, 14:34:50
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 14:42:31
RE: Junak 901 by olo1200 - Artur - 10-08-2013, 14:49:12
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 14:35:43
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:38:59
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 14:38:20
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 14:55:58
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013 15:04:01
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 15:06:40
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 15:10:31
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 14:46:00
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:49:27
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 14:48:22
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 15:02:02
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 15:04:27
RE: Junak 901 by olo1200 - miki1999 - 10-08-2013, 15:25:07
RE: Junak 901 by olo1200 - Wojtek3362 - 10-08-2013, 15:55:41
RE: Junak 901 by olo1200 - Artur - 10-08-2013, 16:01:56
RE: Junak 901 by olo1200 - Quake96 - 10-08-2013, 16:06:56
RE: Junak 901 by olo1200 - Semmao - 10-08-2013, 16:13:57


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 417
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3141
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 183
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 554
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 634
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34686
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 169
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 483
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 413
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 834

Reklama