Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet 50 T1 By Koi7 !
Autor Wiadomość
koi7 Offline
Kupuje ramy
*


Liczba postów: 533
Imię: Łukasz
Skąd: Białcz - Gorzów WLKP
Pojazd: Inny
Post: #36
RE: Romet 50 T1 By Koi7 !
(30-07-2013 12:48:57)MrF4k napisał(a):  Czyli jednak powrót do oryginalnych barw Big Grin

Karol, jednak tak, pomyślałem że nie chcę zrobić tego błędu co w ogarze Wink
(30-07-2013 13:09:11)MichalSR50 napisał(a):  Niezły złomek, pewnie ciężko było poodkręcać te zapieczone śruby. Diaks i jedziemy Big Grin
Najlepiej wyszlifować, bo stary lakier będzie się potem odbijał. Będziesz malował sam czy oddajesz?

Michał, na śruby mam Wd więc ładnie poszły Big Grin rama z błotnikami, bakiem, wahaczem i lagami wyszlifowana do metalu, (pożyczyłem boscha od kuzyna bo jak swoim czyściłem ramę spaliłem go Sad ) lakier sam będę kładł mam gdzie i czym Wink.

(30-07-2013 13:20:51)mikolaj.lukasik napisał(a):  troche drogo 200zł za rometa bez paierów nie sprawnego i do tego do malowania ja bym za niego nie dał wiecej jak 150

Mikołaj, jak dla mnie dobra cena, nie patrzę się na rometa czy ma papiery czy też nie Wink

Dodam wieczorem zdjęcia bo zanosi się na to że palnikiem będę wypalał to czego nie udało się wyszlifować. Jak będą fundusze to kupujemy lakier ( znalazłem podnóżek kierowcy o takim samym kolorze więc wezmę go, pojadę na mieszalnie i dobiorę z oryginalnej palety Wink ) i maluję najpierw cienko podkładem ładnie wyczyszczę i z 3 warstwy, będę pisał na bieżącą. Na razie nie śpieszę się zbytnio chodź chcę remont zakończyć jeszcze przed rokiem szkolnym Wink .

Aktualny Motocykl:
http://zapodaj.net/c866427ec75ad.jpg.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2013 14:10:00 przez koi7.)
30-07-2013 14:00:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 26-07-2013, 22:43:05
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - kamil97 - 26-07-2013, 22:50:49
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 26-07-2013, 22:55:38
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - theogarowiec - 26-07-2013, 22:58:19
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Quake96 - 26-07-2013, 23:00:51
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - kamil97 - 26-07-2013, 23:00:54
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 26-07-2013, 23:05:29
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - kamil97 - 26-07-2013, 23:11:26
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 26-07-2013, 23:33:56
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 27-07-2013, 08:41:37
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Winiar 93 - 27-07-2013, 10:13:36
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 27-07-2013, 10:16:24
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - alek736 - 27-07-2013, 11:59:34
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 27-07-2013, 17:42:55
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 27-07-2013, 18:02:32
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 27-07-2013, 18:33:31
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Pompuś - 27-07-2013, 19:53:12
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Przemi998 - 27-07-2013, 19:57:40
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 27-07-2013, 20:02:11
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 29-07-2013, 17:17:56
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Rometowiec97 - 29-07-2013, 17:20:26
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 29-07-2013, 17:21:23
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - alek736 - 29-07-2013, 17:41:35
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 29-07-2013, 18:29:29
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 29-07-2013, 18:33:11
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Semmao - 29-07-2013, 18:48:58
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 29-07-2013, 21:41:40
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 29-07-2013, 22:45:13
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 29-07-2013, 23:11:01
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 30-07-2013, 09:53:57
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 30-07-2013, 10:02:25
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 30-07-2013, 10:54:26
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 30-07-2013, 12:48:57
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 30-07-2013 14:00:53
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MichalSR50 - 30-07-2013, 13:09:11
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 30-07-2013, 18:43:02
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - alek736 - 30-07-2013, 18:45:15
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 30-07-2013, 18:47:24
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 30-07-2013, 18:56:24
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 30-07-2013, 20:01:45
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 30-07-2013, 21:21:08
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MichalSR50 - 30-07-2013, 21:13:53
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 30-07-2013, 22:33:53
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MichalSR50 - 30-07-2013, 22:51:18
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 30-07-2013, 23:33:44
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 31-07-2013, 11:10:48
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Semmao - 31-07-2013, 11:25:57
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 31-07-2013, 13:33:18
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 31-07-2013, 19:16:30
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 31-07-2013, 19:18:44
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 31-07-2013, 19:29:21
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Recanion - 31-07-2013, 19:31:08
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 31-07-2013, 19:35:32
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 31-07-2013, 21:49:52
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MichalSR50 - 31-07-2013, 22:37:51
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 01-08-2013, 00:06:06
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 01-08-2013, 17:31:36
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - skatcheer - 07-08-2013, 23:15:12
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 10-08-2013, 22:20:31
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 11-08-2013, 11:52:19
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 11-08-2013, 12:12:54
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 11-08-2013, 12:40:35
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 11-08-2013, 13:19:21
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Rometowiec97 - 11-08-2013, 13:22:23
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 11-08-2013, 13:46:45
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 11-08-2013, 13:50:51
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 11-08-2013, 14:38:49
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 14-08-2013, 11:50:37
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 14-08-2013, 14:14:01
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 14-08-2013, 19:50:00
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 14-08-2013, 22:49:55
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 14-08-2013, 23:28:51
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Przemi998 - 14-08-2013, 23:31:34
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 15-08-2013, 22:12:24
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 19-08-2013, 10:26:28
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 19-08-2013, 22:14:36
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 20-08-2013, 23:20:24
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Przemi998 - 21-08-2013, 00:33:01
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - RadekCRS50 - 21-08-2013, 01:29:35
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - tramwajarz - 21-08-2013, 10:53:04
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Sołtys - 21-08-2013, 11:00:32
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 21-08-2013, 11:51:19
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 21-08-2013, 11:07:56
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 21-08-2013, 11:20:08
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - alek736 - 21-08-2013, 13:52:29
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 21-08-2013, 14:33:59
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 21-08-2013, 14:37:51
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 21-08-2013, 16:06:20
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - sebon30 - 21-08-2013, 16:08:30
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 21-08-2013, 22:28:04
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 21-08-2013, 22:32:16
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 21-08-2013, 22:36:21
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 22-08-2013, 23:32:33
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - alek736 - 22-08-2013, 23:41:42
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 22-08-2013, 23:41:52
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 22-08-2013, 23:44:39
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 23-08-2013, 11:59:04
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 23-08-2013, 15:55:15
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - janosikmz19822 - 23-08-2013, 12:15:41
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Liki - 23-08-2013, 12:28:30
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - SzymQ - 23-08-2013, 16:58:54
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 23-08-2013, 17:00:04
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Przemi998 - 23-08-2013, 20:13:42
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 24-08-2013, 09:59:33
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 24-08-2013, 10:18:36
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 24-08-2013, 10:20:25
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 24-08-2013, 10:22:41
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - theogarowiec - 24-08-2013, 10:35:34
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 24-08-2013, 11:18:06
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 24-08-2013, 17:39:17
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 25-08-2013, 13:31:16
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 25-08-2013, 13:34:21
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 25-08-2013, 16:47:25
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 26-08-2013, 21:26:14
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Pompuś - 26-08-2013, 21:28:28
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 26-08-2013, 21:34:01
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - pawel_2540 - 26-08-2013, 21:38:56
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MrF4k - 26-08-2013, 21:39:58
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 27-08-2013, 22:08:08
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - MichalSR50 - 27-08-2013, 23:10:35
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 28-08-2013, 16:09:39
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 31-08-2013, 22:45:46
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - Bartek - 01-09-2013, 09:25:37
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - stqc - 26-03-2014, 16:51:25
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 31-08-2015, 13:44:17
RE: Romet 50 T1 By Koi7 ! - koi7 - 02-09-2015, 10:24:25


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 11:58:16
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 174
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 739
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 113
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 515
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 555
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34541
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 3001
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 82
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 129
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 368
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5208
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 177
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 357
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 368
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 776

Reklama