Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Jawa czy cezet ?
Autor Wiadomość
bykuu Offline
Technik
*


Liczba postów: 630
Imię: Mateusz
Skąd: Wieluń
Pojazd: Inny
Post: #16
RE: Jawa czy cezet ?
(28-07-2013 19:15:06)LukaszzT1 napisał(a):  
(28-07-2013 19:07:54)bykuu napisał(a):  A że się tak wtrącę... Czy Jawa a CZ to nie jest to samo?
Przecież Jawa to Jawa. CZ to bardziej typ.
Bo jest Jawa CZ, Jawa CeZet, Jawa Kaczka, Jawa Mustang itp. itd...
Ale nie ma czegoś takiego jak 'marka' CZ, to jest wszystko JAWA.
CZ to model Jawy i tyle.
No chyba, że dotychczas żyłem w błędnym przekonaniu?

Z tego co ja wiem to były to 2 całkiem inne firmy które ze soba współpracowały Smile

No i o to właśnie pytam, tak więc dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu.. : )




(28-07-2013 23:01:21)Norbi96 napisał(a):  
(28-07-2013 19:07:54)bykuu napisał(a):  A że się tak wtrącę... Czy Jawa a CZ to nie jest to samo?
Przecież Jawa to Jawa. CZ to bardziej typ.
Bo jest Jawa CZ, Jawa CeZet, Jawa Kaczka, Jawa Mustang itp. itd...
Ale nie ma czegoś takiego jak 'marka' CZ, to jest wszystko JAWA.
CZ to model Jawy i tyle.
No chyba, że dotychczas żyłem w błędnym przekonaniu?

A że tak napiszę...chyba Cię suty palą. Nie ma takiego modelu Jawa CeZet tak jak to napisałeś. Nie ma takiego czegoś jak marka CZ i wszystko to jawa? Ja pier**le. Nic więcej nie dodam oprócz tego: facepalm Facepalm2 Facepalm3

Odchodzę.

A że tak napiszę... Co się tak k**wa murzyński gimbusie rzucasz, co?
Zapytałem grzecznie więc oczekiwałem grzecznej odpowiedzi, tak jak to zrobił kolega Łukasz.
Ale jak Ty z ogniem do ludzi to niby dlaczego ja miałbym z wodą?
Pytasz, skąd biorą się 12 latki?
Z brzucha Twojej matki z tego co widzę, bo właśnie tak się zachowujesz.
I weź tu nie pierdol, bo to nie burdel.
Poza tym nikt Cię na tym forum nie trzyma, więc chcesz - to wyjazd, droga wolna.
Płakać nie będziemy - jednego gimbusa mniej.
I lata mi to, czy dostanę warna, czy bana, ale widzę że coraz gorzej jest na tym forum z głupiejącymi na potęgę gimbusami.
Nie wiem czy słońce Wam szkodzi, czy może ta chemia w jedzeniu Wam odkleja dekle, ale nie mam zamiaru tego tolerować.
Tyle ode mnie.
Nie mam zamiaru więcej zasyfiać tego tematu, więc hejtujcie mnie do woli. : ]

mam do sprzedania dużo części do ROMET'a i SIMSON'a oraz wiele innych różnych rzeczy, wejdź na mój profil i sprawdź. : p
30-07-2013 00:36:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 7 użytkowników postawiło piwo bykuu za ten post.
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Jawa czy cezet ? - Kghty - 28-07-2013, 14:24:20
RE: Jawa czy cezet ? - lesiu1408 - 28-07-2013, 14:28:58
RE: Jawa czy cezet ? - Kghty - 28-07-2013, 16:13:48
RE: Jawa czy cezet ? - Przemi998 - 28-07-2013, 18:36:58
RE: Jawa czy cezet ? - Mysiu - 28-07-2013, 18:58:34
RE: Jawa czy cezet ? - LukaszzT1 - 28-07-2013, 19:05:32
RE: Jawa czy cezet ? - bykuu - 28-07-2013, 19:07:54
RE: Jawa czy cezet ? - LukaszzT1 - 28-07-2013, 19:15:06
RE: Jawa czy cezet ? - Winiar 93 - 28-07-2013, 19:23:07
RE: Jawa czy cezet ? - Kghty - 28-07-2013, 20:06:00
RE: Jawa czy cezet ? - MIREK.M2 - 28-07-2013, 22:50:53
RE: Jawa czy cezet ? - Norbi96 - 28-07-2013, 23:01:21
RE: Jawa czy cezet ? - daro2014 - 29-07-2013, 14:43:38
RE: Jawa czy cezet ? - dlugiLBN - 29-07-2013, 16:05:13
RE: Jawa czy cezet ? - Kghty - 29-07-2013, 18:02:00
RE: Jawa czy cezet ? - bykuu - 30-07-2013 00:36:35
RE: Jawa czy cezet ? - Norbi96 - 30-07-2013, 19:46:15
RE: Jawa czy cezet ? - marcodado - 30-07-2013, 00:41:36
RE: Jawa czy cezet ? - dlugiLBN - 30-07-2013, 03:20:50
RE: Jawa czy cezet ? - marcodado - 30-07-2013, 10:52:48
RE: Jawa czy cezet ? - dlugiLBN - 30-07-2013, 18:35:36
RE: Jawa czy cezet ? - marcodado - 30-07-2013, 19:26:34
RE: Jawa czy cezet ? - mikolaj.lukasik - 31-07-2013, 00:31:13
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 30-07-2013, 19:54:45
RE: Jawa czy cezet ? - Simon - 30-07-2013, 22:56:50
RE: Jawa czy cezet ? - bartekklulik - 30-07-2013, 20:01:24
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 30-07-2013, 20:06:42
RE: Jawa czy cezet ? - dlugiLBN - 30-07-2013, 22:36:50
RE: Jawa czy cezet ? - MIREK.M2 - 30-07-2013, 22:47:02
RE: Jawa czy cezet ? - marcodado - 30-07-2013, 23:05:35
RE: Jawa czy cezet ? - dlugiLBN - 30-07-2013, 23:20:41
RE: Jawa czy cezet ? - Macklemor - 30-07-2013, 23:21:41
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 30-07-2013, 23:26:43
RE: Jawa czy cezet ? - MrCtagg - 30-07-2013, 23:35:52
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 30-07-2013, 23:38:05
RE: Jawa czy cezet ? - Macklemor - 30-07-2013, 23:43:48
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 30-07-2013, 23:54:07
RE: Jawa czy cezet ? - dlugiLBN - 30-07-2013, 23:54:33
RE: Jawa czy cezet ? - Macklemor - 31-07-2013, 00:53:51
RE: Jawa czy cezet ? - MIREK.M2 - 31-07-2013, 11:35:03
RE: Jawa czy cezet ? - marcodado - 31-07-2013, 12:08:29
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 31-07-2013, 12:36:58
RE: Jawa czy cezet ? - Macklemor - 31-07-2013, 15:28:01
RE: Jawa czy cezet ? - belda1999@o2.pl - 31-07-2013, 23:06:11
RE: Jawa czy cezet ? - Kghty - 01-08-2013, 10:26:45
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 01-08-2013, 10:35:48
RE: Jawa czy cezet ? - MIREK.M2 - 01-08-2013, 10:50:35
RE: Jawa czy cezet ? - dlugiLBN - 01-08-2013, 11:20:59
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 01-08-2013, 11:23:58
RE: Jawa czy cezet ? - Kghty - 01-08-2013, 14:38:10
RE: Jawa czy cezet ? - Kghty - 15-08-2013, 10:22:18
RE: Jawa czy cezet ? - Kghty - 21-08-2013, 16:39:57
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 21-08-2013, 16:46:41
RE: Jawa czy cezet ? - Kghty - 21-08-2013, 18:26:50
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 21-08-2013, 18:33:28
RE: Jawa czy cezet ? - Kghty - 21-08-2013, 18:51:14
RE: Jawa czy cezet ? - pawel_bieszczady - 16-10-2014, 20:24:40
RE: Jawa czy cezet ? - albinos176 - 18-10-2014, 13:41:30
RE: Jawa czy cezet ? - FUTURISTA - 18-10-2014, 15:32:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 521
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3154
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 804
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 209
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 591
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 653
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34733
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 117
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 183
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 510
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5238
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 196
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 401
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 421
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 885

Reklama