Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Jawa czy cezet ?
Autor Wiadomość
Norbi96 Offline
Rozrusznikowy Joe
*


Liczba postów: 1,271
Imię: --
Skąd: --
Pojazd: Romet Komar
Post: #12
RE: Jawa czy cezet ?
(28-07-2013 19:07:54)bykuu napisał(a):  A że się tak wtrącę... Czy Jawa a CZ to nie jest to samo?
Przecież Jawa to Jawa. CZ to bardziej typ.
Bo jest Jawa CZ, Jawa CeZet, Jawa Kaczka, Jawa Mustang itp. itd...
Ale nie ma czegoś takiego jak 'marka' CZ, to jest wszystko JAWA.
CZ to model Jawy i tyle.
No chyba, że dotychczas żyłem w błędnym przekonaniu?

A że tak napiszę...chyba Cię suty palą. Nie ma takiego modelu Jawa CeZet tak jak to napisałeś. Nie ma takiego czegoś jak marka CZ i wszystko to jawa? Ja pier**le. Nic więcej nie dodam oprócz tego: facepalm Facepalm2 Facepalm3

Odchodzę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2013 23:03:20 przez Norbi96.)
28-07-2013 23:01:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Jawa czy cezet ? - Kghty - 28-07-2013, 14:24:20
RE: Jawa czy cezet ? - lesiu1408 - 28-07-2013, 14:28:58
RE: Jawa czy cezet ? - Kghty - 28-07-2013, 16:13:48
RE: Jawa czy cezet ? - Przemi998 - 28-07-2013, 18:36:58
RE: Jawa czy cezet ? - Mysiu - 28-07-2013, 18:58:34
RE: Jawa czy cezet ? - LukaszzT1 - 28-07-2013, 19:05:32
RE: Jawa czy cezet ? - bykuu - 28-07-2013, 19:07:54
RE: Jawa czy cezet ? - LukaszzT1 - 28-07-2013, 19:15:06
RE: Jawa czy cezet ? - Winiar 93 - 28-07-2013, 19:23:07
RE: Jawa czy cezet ? - Kghty - 28-07-2013, 20:06:00
RE: Jawa czy cezet ? - MIREK.M2 - 28-07-2013, 22:50:53
RE: Jawa czy cezet ? - Norbi96 - 28-07-2013 23:01:21
RE: Jawa czy cezet ? - daro2014 - 29-07-2013, 14:43:38
RE: Jawa czy cezet ? - dlugiLBN - 29-07-2013, 16:05:13
RE: Jawa czy cezet ? - Kghty - 29-07-2013, 18:02:00
RE: Jawa czy cezet ? - bykuu - 30-07-2013, 00:36:35
RE: Jawa czy cezet ? - Norbi96 - 30-07-2013, 19:46:15
RE: Jawa czy cezet ? - marcodado - 30-07-2013, 00:41:36
RE: Jawa czy cezet ? - dlugiLBN - 30-07-2013, 03:20:50
RE: Jawa czy cezet ? - marcodado - 30-07-2013, 10:52:48
RE: Jawa czy cezet ? - dlugiLBN - 30-07-2013, 18:35:36
RE: Jawa czy cezet ? - marcodado - 30-07-2013, 19:26:34
RE: Jawa czy cezet ? - mikolaj.lukasik - 31-07-2013, 00:31:13
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 30-07-2013, 19:54:45
RE: Jawa czy cezet ? - Simon - 30-07-2013, 22:56:50
RE: Jawa czy cezet ? - bartekklulik - 30-07-2013, 20:01:24
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 30-07-2013, 20:06:42
RE: Jawa czy cezet ? - dlugiLBN - 30-07-2013, 22:36:50
RE: Jawa czy cezet ? - MIREK.M2 - 30-07-2013, 22:47:02
RE: Jawa czy cezet ? - marcodado - 30-07-2013, 23:05:35
RE: Jawa czy cezet ? - dlugiLBN - 30-07-2013, 23:20:41
RE: Jawa czy cezet ? - Macklemor - 30-07-2013, 23:21:41
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 30-07-2013, 23:26:43
RE: Jawa czy cezet ? - MrCtagg - 30-07-2013, 23:35:52
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 30-07-2013, 23:38:05
RE: Jawa czy cezet ? - Macklemor - 30-07-2013, 23:43:48
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 30-07-2013, 23:54:07
RE: Jawa czy cezet ? - dlugiLBN - 30-07-2013, 23:54:33
RE: Jawa czy cezet ? - Macklemor - 31-07-2013, 00:53:51
RE: Jawa czy cezet ? - MIREK.M2 - 31-07-2013, 11:35:03
RE: Jawa czy cezet ? - marcodado - 31-07-2013, 12:08:29
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 31-07-2013, 12:36:58
RE: Jawa czy cezet ? - Macklemor - 31-07-2013, 15:28:01
RE: Jawa czy cezet ? - belda1999@o2.pl - 31-07-2013, 23:06:11
RE: Jawa czy cezet ? - Kghty - 01-08-2013, 10:26:45
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 01-08-2013, 10:35:48
RE: Jawa czy cezet ? - MIREK.M2 - 01-08-2013, 10:50:35
RE: Jawa czy cezet ? - dlugiLBN - 01-08-2013, 11:20:59
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 01-08-2013, 11:23:58
RE: Jawa czy cezet ? - Kghty - 01-08-2013, 14:38:10
RE: Jawa czy cezet ? - Kghty - 15-08-2013, 10:22:18
RE: Jawa czy cezet ? - Kghty - 21-08-2013, 16:39:57
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 21-08-2013, 16:46:41
RE: Jawa czy cezet ? - Kghty - 21-08-2013, 18:26:50
RE: Jawa czy cezet ? - Artur - 21-08-2013, 18:33:28
RE: Jawa czy cezet ? - Kghty - 21-08-2013, 18:51:14
RE: Jawa czy cezet ? - pawel_bieszczady - 16-10-2014, 20:24:40
RE: Jawa czy cezet ? - albinos176 - 18-10-2014, 13:41:30
RE: Jawa czy cezet ? - FUTURISTA - 18-10-2014, 15:32:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
Dzisiaj 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 11
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 473
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 550
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3161
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 807
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 216
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 605
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 664
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34755
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 122
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 190
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 523
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5241
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 201
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 410

Reklama