Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Romet Polo by Przemek :F
Autor Wiadomość
Przemi998 Offline
Komarowiec
*


Liczba postów: 5,103
Imię: Przemek
Skąd: Zakrzewo
Pojazd: Romet Komar
Post: #53
RE: Romet Polo by Przemek :F
polo poszło na części temat można zamknąć ! Smile

Moje Maszyny:
komar 2352
Romet Polo
Sprzedane:
Romet 50 t-1
Romet ogar 205
Jawa kaczka
komar 2330
22-07-2013 21:28:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 11-04-2013, 22:40:08
RE: Romet Polo by Przemek :F - Semmao - 11-04-2013, 23:02:41
RE: Romet Polo by Przemek :F - alek736 - 11-04-2013, 23:19:52
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 12-04-2013, 15:03:03
RE: Romet Polo by Przemek :F - MichalSR50 - 11-04-2013, 23:28:02
RE: Romet Polo by Przemek :F - Semmao - 11-04-2013, 23:47:05
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 14-04-2013, 15:25:20
RE: Romet Polo by Przemek :F - Jakub - 14-04-2013, 15:30:31
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 14-04-2013, 15:33:52
RE: Romet Polo by Przemek :F - Norbi96 - 14-04-2013, 17:15:00
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 14-04-2013, 22:34:33
RE: Romet Polo by Przemek :F - Norbi96 - 14-04-2013, 23:01:07
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 20-04-2013, 23:48:03
RE: Romet Polo by Przemek :F - alek736 - 20-04-2013, 23:50:45
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 20-04-2013, 23:53:58
RE: Romet Polo by Przemek :F - alek736 - 20-04-2013, 23:58:35
RE: Romet Polo by Przemek :F - kamil97 - 21-04-2013, 00:02:11
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 21-04-2013, 00:19:00
RE: Romet Polo by Przemek :F - Quake96 - 21-04-2013, 00:37:29
RE: Romet Polo by Przemek :F - Norbi96 - 21-04-2013, 12:29:16
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 21-04-2013, 20:41:37
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 22-04-2013, 21:38:52
RE: Romet Polo by Przemek :F - Jakub - 22-04-2013, 23:34:36
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 24-04-2013, 15:26:53
RE: Romet Polo by Przemek :F - Mikołaj98 - 25-04-2013, 17:07:07
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 26-04-2013, 20:36:20
RE: Romet Polo by Przemek :F - tramwajarz - 26-04-2013, 20:38:11
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 26-04-2013, 20:39:56
RE: Romet Polo by Przemek :F - Mikołaj98 - 26-04-2013, 20:42:15
RE: Romet Polo by Przemek :F - alek736 - 26-04-2013, 20:43:40
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 26-04-2013, 20:46:20
RE: Romet Polo by Przemek :F - Mikołaj98 - 26-04-2013, 20:47:12
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 26-04-2013, 20:49:13
RE: Romet Polo by Przemek :F - alek736 - 26-04-2013, 20:51:07
RE: Romet Polo by Przemek :F - Mikołaj98 - 26-04-2013, 20:51:18
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 26-04-2013, 20:52:17
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 27-04-2013, 21:39:49
RE: Romet Polo by Przemek :F - alek736 - 28-04-2013, 10:36:05
RE: Romet Polo by Przemek :F - Stasiek - 28-04-2013, 13:21:25
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 02-05-2013, 18:14:23
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 11-05-2013, 22:53:04
RE: Romet Polo by Przemek :F - Jakub - 11-05-2013, 22:57:25
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 11-05-2013, 22:58:57
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 12-05-2013, 16:44:23
RE: Romet Polo by Przemek :F - adrian00102 - 12-05-2013, 16:51:15
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 12-05-2013, 17:19:55
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 12-05-2013, 19:15:53
RE: Romet Polo by Przemek :F - ziman1998 - 12-05-2013, 23:37:43
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 13-05-2013, 20:14:59
RE: Romet Polo by Przemek :F - Przemi998 - 22-07-2013 21:28:04
RE: Romet Polo by Przemek :F - MichalSR50 - 22-07-2013, 21:30:58


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
co to za szprychy?
Ostatni post: wojtek_2
Dzisiaj 15:10:31
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 14
Jawa 50 Mustang – problem...
Ostatni post: wiater
Dzisiaj 14:11:44
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 37
Romet Ogar 200
Ostatni post: Michał
Dzisiaj 10:36:31
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 132
Mulenie dezamet 027
Ostatni post: Frytka
Wczoraj 21:03:23
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 51
CC700 Young 98' a.k.a.Mło...
Ostatni post: Quake96
30-06-2026 22:14:07
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 382
Witam
Ostatni post: ZINGS_3
30-06-2026 13:26:57
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 85
Romecik
Ostatni post: romek
30-06-2026 09:34:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 110
Ogólnopolskie liczenie D...
Ostatni post: Frytka
29-06-2026 03:09:30
» Odpowiedzi: 54
» Wyświetleń: 67650
Dalton gxf 50 lux koła
Ostatni post: Frytka
29-06-2026 00:21:17
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 113
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
28-06-2026 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 103
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
28-06-2026 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 543
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 902
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3345
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 853
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 291

Reklama