Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Policja mnie zatrzymała !
Autor Wiadomość
Quake96 Offline
Pyr pyr, wrum, wrum :D
Moderatorzy


Liczba postów: 2,794
Imię: Piotr
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #30
RE: Policja mnie zatrzymała !
(09-07-2013 23:31:28)serzie-ogar205 napisał(a):  Taka śmieszna sytuacja :F
chyba miesiąc temu jechałem
sobie po wsi (1. Prawie nigdy nie widziałem tam psiarni, 2. Na mojej wsi jest takie jakby, małe ''osiedle willowe'' ) i ja tak sobie jeżdżę
ogim w kasku, rejestracja, światła,
i tak sobie jeżdżę po tym osiedlu,
i wyjeżdżam z niego.
Zmierzam na róg uliczki, a zza niego wyjeżdża suka. Ja z takim
uśmiechem patrzę się na nich ( jechałem 10/h) oni zwolnili
do 5/h jeden otwiera okno, patrzy się na mnie, i mega brecht z jego ust w moją stronę :F zamyka okno
i jadą. Ja stoję, ogarniam sytuację,
i jadę.
Już wiem dlaczego tak brechtali :F
bo ja jeżdżę w tym starym spadochroniarskim kasku wojskowym :F jaka wieś murowana :F (to ten kask co jest na ogarze na moim awatarze)
tak więc farcik na wsi :F

Wyśmiany przez policje -10 do respektu best Nie no żartuje Tongue


Co mieliby Ci zrobić? Spisują to oni zawsze... Ja raz szedłem z kumplem po parku to gdy ich mijaliśmy, to nagle jeden do nas, że mamy podać swoje dane radocha Nie wyglądali na takich którzy kogoś szukają, więc pewnie spisali, żeby mieć co w notesie zapisać... Ale i tak nie zapomnę jak spisywali mnie gdy miałem przy sobie 4 swoje telefony komórkowe. Jeden był taaaaki pewny siebie, że są kradzione. Ale mieli miny, jak wszystkie były czyste, a ja z uśmiechem na twarzy poszedłem w swoją stronę.

- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat!
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy...


"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
09-07-2013 23:41:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Policja mnie zatrzymała ! - zysio - 09-07-2013, 19:33:42
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Simon - 09-07-2013, 19:39:06
RE: Policja mnie zatrzymała ! - zysio - 09-07-2013, 19:41:23
RE: Policja mnie zatrzymała ! - wojtekr35 - 09-07-2013, 19:42:12
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Sr-ka - 09-07-2013, 19:44:27
RE: Policja mnie zatrzymała ! - zysio - 09-07-2013, 19:45:55
RE: Policja mnie zatrzymała ! - wojtekr35 - 09-07-2013, 19:47:23
RE: Policja mnie zatrzymała ! - gt10r5 - 09-07-2013, 19:49:14
RE: Policja mnie zatrzymała ! - zysio - 09-07-2013, 19:49:18
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Irek - 09-07-2013, 19:51:54
RE: Policja mnie zatrzymała ! - wojtekr35 - 09-07-2013, 19:51:57
RE: Policja mnie zatrzymała ! - zysio - 09-07-2013, 19:53:18
RE: Policja mnie zatrzymała ! - wojtekr35 - 09-07-2013, 19:55:07
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Irek - 09-07-2013, 19:55:11
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Sr-ka - 09-07-2013, 19:57:06
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Semmao - 09-07-2013, 19:58:27
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Irek - 09-07-2013, 19:59:03
RE: Policja mnie zatrzymała ! - wojtekr35 - 09-07-2013, 19:59:47
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Irek - 09-07-2013, 20:00:55
RE: Policja mnie zatrzymała ! - wojtekr35 - 09-07-2013, 20:05:01
RE: Policja mnie zatrzymała ! - BartuS - 09-07-2013, 20:05:59
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Irek - 09-07-2013, 20:07:04
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Quake96 - 09-07-2013, 20:15:36
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Semmao - 09-07-2013, 21:39:56
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Quake96 - 09-07-2013, 21:59:25
RE: Policja mnie zatrzymała ! - MIREK.M2 - 09-07-2013, 22:13:58
RE: Policja mnie zatrzymała ! - SzakalDKC - 09-07-2013, 23:34:03
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Quake96 - 09-07-2013 23:41:48
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Stachu.G - 10-07-2013, 09:48:41
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Irek - 10-07-2013, 10:20:36
RE: Policja mnie zatrzymała ! - oggie - 10-07-2013, 10:02:41
RE: Policja mnie zatrzymała ! - EGON - 10-07-2013, 10:18:38
RE: Policja mnie zatrzymała ! - szymon703 - 10-07-2013, 10:47:07
RE: Policja mnie zatrzymała ! - fosa - 10-07-2013, 11:18:34
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Norbi96 - 10-07-2013, 11:58:10
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Taśma - 10-07-2013, 12:05:49
RE: Policja mnie zatrzymała ! - tomek102 - 11-07-2013, 12:28:03
RE: Policja mnie zatrzymała ! - MIREK.M2 - 11-07-2013, 13:00:41
RE: Policja mnie zatrzymała ! - chuck - 28-07-2013, 16:18:44
RE: Policja mnie zatrzymała ! - Macklemor - 28-07-2013, 17:25:55
RE: Policja mnie zatrzymała ! - wojtekr35 - 28-07-2013, 18:14:01


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 20:23:58
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 66
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 499
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 84
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 519
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34514
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2989
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 68
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 311
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 174
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 337
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 361
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 754
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 246

Reklama