Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet ogar 200 by gabriel0
Autor Wiadomość
gabriel0 Offline
☭Ciśniem klamoty do lasu☭
*


Liczba postów: 1,495
Imię: Tak
Skąd: Góra Kalwaria
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #1
Romet ogar 200 by gabriel0
Jedziemy i to z fasonem w końcu to słynny motorower romet ogar dwjeście.

Uratowany ze złomu za całe 100 złotych polskich nowych.

Jest to egzemplarz niezwykły gdyż jest kompletny. (plastikowe boczki pożyczyłem koledze do odwołania).

Niesamowicie zardzewiał zbiornik od zewnątrz i przedni błotnik wcale od niego nie chciał być gorszy.

Po kupnie-
Zdiagnozowano że wał się zatrzymał.
Zdiagnozowano że sprzęgło się ślizga.
---
Zdejmowanie cylindra.
Nalanie benzyny.
Udana próba ruszenia wału (bo se stał radocha)
Zakładanie cylindra
Połamanie ostatniego pierścienia
zdejmowanie cylindra
Zakładanie pierścienia co leżał na półce nie wiadomo skąd ale był.
Pomyślna próba założenia cylindra.
Pomyślna próba odpalenia po podpinaniu instalacji i nalaniu paliwa do gaźnika bezpośrednio.
Czyszczenie dysz.
Pompowanie kół-problem z ułożeniem przedniej opony(ale się udało Smile )

Dnia następnego.

Wymiana tarcz sprzęgłowych. 14zł za szt utargowane na 12,50 za szt.
poprzednie tarcze zjechane aż do blachy.
Zdejmowanie sprzęgła.
---
!@Q#$%@%$#@$%Zakładanie sprzęgła #@%$#!@$^%^

Jedynym defektem tego pojazdu jest to że siłę ma dopiero od pewnych obrotów. Od razu dostaje kopa Big Grin

Na dniach założę mu wcześniej zakupione alufelgi za 80zł Big Grin 17'











Direct links

http://imageshack.us/a/img845/8056/qm0t.jpg
http://imageshack.us/a/img89/1703/ojil.jpg
http://imageshack.us/a/img839/9296/cuz9.jpg
http://imageshack.us/a/img515/8914/jwd9.jpg
http://imageshack.us/a/img94/2513/fq9i.jpg
http://imageshack.us/a/img843/1006/si05.jpg
http://imageshack.us/a/img841/4580/cwlj.jpg
http://imageshack.us/a/img32/5153/6ujf.jpg
http://imageshack.us/a/img15/6980/l7fo.jpg


"Ten komar za pomału się porusza"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2013 11:18:46 przez gabriel0.)
07-07-2013 11:17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet ogar 200 by gabriel0 - gabriel0 - 07-07-2013 11:17:57
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - kw112 - 07-07-2013, 11:22:58
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - gabriel0 - 07-07-2013, 11:26:53
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - gabriel0 - 07-07-2013, 13:00:21
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - gabriel0 - 07-07-2013, 14:06:41
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - Taśma - 07-07-2013, 14:46:25
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - Quake96 - 07-07-2013, 17:05:18
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - Taśma - 07-07-2013, 17:23:15
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - Quake96 - 07-07-2013, 20:32:42
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - Semmao - 07-07-2013, 20:44:53
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - gabriel0 - 07-07-2013, 20:59:45
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - Quake96 - 07-07-2013, 21:41:27
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - Przemi998 - 08-07-2013, 04:04:58
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - gabriel0 - 08-07-2013, 22:44:13
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - Caro94 - 09-07-2013, 01:59:35
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - gabriel0 - 02-08-2013, 22:21:23
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - olo09 - 09-07-2013, 02:32:51
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - gabriel0 - 13-07-2013, 09:53:44
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - gabriel0 - 01-08-2013, 21:43:33
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - Przemi998 - 01-08-2013, 21:48:15
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - emil200 - 01-08-2013, 22:18:42
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - gabriel0 - 01-08-2013, 22:22:05
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - Caro94 - 01-08-2013, 23:31:54
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - Barto5050 - 01-08-2013, 23:36:18
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - Quake96 - 02-08-2013, 02:13:38
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - komarinho - 03-08-2013, 15:42:54
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - MrF4k - 04-08-2013, 11:01:31
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - gabriel0 - 04-08-2013, 11:03:16
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - gabriel0 - 25-08-2013, 11:21:00
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - Caro94 - 26-08-2013, 15:56:49
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - Taśma - 26-08-2013, 16:12:33
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - gabriel0 - 23-03-2014, 18:20:08
RE: Romet ogar 200 by gabriel0 - gabriel0 - 03-08-2014, 16:47:35


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 93
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Wczoraj 22:49:52
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 92
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 503
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 531
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34523
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2997
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 71
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 316
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5204
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 175
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 340
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 364
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 760
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 253

Reklama