Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Stella
Autor Wiadomość
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,489
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #94
RE: Romet Stella
Od ostatniego posta trochę porobiłem, założyłem osłonkę łańcucha, naoliwiłem łańcuch, uszczelniłem wydech, rozwierciłem gaźnik. Ogólnie fajnie jeździ, wczoraj mierzyłem prędkość licznikiem satelitarnym i udało mi się rozpędzić do 47 km/h, to o 7 więcej niż przed zmianą silnika, ciekawe ile pojedzie po zmianie zębatki. Teraz jadę na dwa tygonie do Niemiec, będę tam szukał jakiś części do simsonów, może uda się kupić coś po okazyjnej cenie.

Będę szukał całych simsonów i silników ale tylko w bardzo małych cenach (po cenach na serwisach aukcyjnych wiem że simsony tam są dużo droższe niż w Polsce ale może akurat się uda) z części to do stelli przydał by się zapłon, kierunkowskazy, koła z SR50, błotniki z SR50 i inne części które były by tanie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2013 19:49:45 przez Kanilox.)
30-06-2013 19:37:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Stella - Kanilox - 25-06-2012, 17:27:11
RE: Romet Stella - fosa - 25-06-2012, 18:01:14
RE: Romet Stella - miki1999 - 25-06-2012, 18:19:58
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-06-2012, 18:32:22
RE: Romet Stella - Przemi998 - 25-06-2012, 18:44:58
RE: Romet Stella - Semmao - 25-06-2012, 20:08:36
RE: Romet Stella - arasszymaras - 25-06-2012, 20:30:56
RE: Romet Stella - LukaszzT1 - 25-06-2012, 21:13:17
RE: Romet Stella - MichalSR50 - 25-06-2012, 22:20:48
RE: Romet Stella - dawcio650e - 24-02-2013, 17:57:02
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-02-2013, 18:10:23
RE: Romet Stella - wojtekr35 - 25-06-2012, 22:24:13
RE: Romet Stella - lukasz247___ - 25-06-2012, 22:42:40
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-06-2012, 02:54:53
RE: Romet Stella - robikrut - 26-06-2012, 10:19:22
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-06-2012, 13:27:32
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-09-2012, 13:55:14
RE: Romet Stella - komarinho - 25-09-2012, 15:11:25
RE: Romet Stella - MOTÓRZYSTA - 25-09-2012, 15:44:39
RE: Romet Stella - Norbi96 - 25-09-2012, 16:06:10
RE: Romet Stella - Marwerick - 25-09-2012, 22:45:35
RE: Romet Stella - Semmao - 26-09-2012, 00:55:45
RE: Romet Stella - kw112 - 26-09-2012, 08:16:30
RE: Romet Stella - tramwajarz - 26-09-2012, 11:17:47
RE: Romet Stella - Kanilox - 05-10-2012, 20:56:58
RE: Romet Stella - Kanilox - 28-10-2012, 13:27:13
RE: Romet Stella - tramwajarz - 31-10-2012, 16:27:17
RE: Romet Stella - Kanilox - 31-10-2012, 21:09:55
RE: Romet Stella - chart21050 - 31-10-2012, 21:15:33
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-11-2012, 15:35:25
RE: Romet Stella - Makov - 20-11-2012, 20:25:03
RE: Romet Stella - tramwajarz - 20-11-2012, 20:29:12
RE: Romet Stella - maczos - 20-11-2012, 20:32:00
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-11-2012, 04:18:31
RE: Romet Stella - Kanilox - 21-01-2013, 18:36:08
RE: Romet Stella - Patryk82 - 21-01-2013, 20:12:01
RE: Romet Stella - Rometowiec97 - 21-01-2013, 20:59:44
RE: Romet Stella - PolaczekPL666 - 24-01-2013, 23:32:10
RE: Romet Stella - rafaello6042 - 03-02-2013, 16:42:53
RE: Romet Stella - Kanilox - 19-02-2013, 17:40:35
RE: Romet Stella - skowron142 - 19-02-2013, 17:59:28
RE: Romet Stella - Kanilox - 19-02-2013, 19:32:49
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-02-2013, 17:34:34
RE: Romet Stella - dawcio650e - 24-02-2013, 18:44:22
RE: Romet Stella - olo09 - 24-02-2013, 18:51:42
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-03-2013, 21:46:48
RE: Romet Stella - stqc - 04-03-2013, 21:50:04
RE: Romet Stella - alek736 - 04-03-2013, 21:51:31
RE: Romet Stella - tramwajarz - 04-03-2013, 21:55:26
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-03-2013, 22:00:41
RE: Romet Stella - Kanilox - 08-03-2013, 21:15:30
RE: Romet Stella - Kanilox - 15-03-2013, 22:42:12
RE: Romet Stella - MrF4k - 15-03-2013, 23:23:50
RE: Romet Stella - dawidbarganski - 15-03-2013, 22:52:42
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-03-2013, 01:17:08
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-03-2013, 01:59:55
RE: Romet Stella - Kanilox - 02-04-2013, 20:58:33
RE: Romet Stella - alek736 - 02-04-2013, 21:10:17
RE: Romet Stella - RUDEK 1998 - 02-04-2013, 21:13:52
RE: Romet Stella - Kanilox - 02-04-2013, 21:45:29
RE: Romet Stella - alek736 - 02-04-2013, 22:42:43
RE: Romet Stella - Kanilox - 02-04-2013, 23:08:18
RE: Romet Stella - Quake96 - 03-04-2013, 00:28:48
RE: Romet Stella - Kanilox - 06-04-2013, 01:09:15
RE: Romet Stella - stqc - 07-04-2013, 20:03:35
RE: Romet Stella - Kanilox - 08-04-2013, 00:26:59
RE: Romet Stella - Kanilox - 12-04-2013, 19:31:55
RE: Romet Stella - Kanilox - 13-04-2013, 01:44:54
RE: Romet Stella - Kanilox - 20-04-2013, 03:14:56
RE: Romet Stella - Kanilox - 21-04-2013, 00:34:59
RE: Romet Stella - stqc - 22-04-2013, 15:15:34
RE: Romet Stella - Kanilox - 23-04-2013, 01:00:34
RE: Romet Stella - stqc - 23-04-2013, 08:02:30
RE: Romet Stella - Kanilox - 23-04-2013, 11:57:32
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-04-2013, 18:30:35
RE: Romet Stella - Kanilox - 02-05-2013, 01:43:45
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-05-2013, 23:24:13
RE: Romet Stella - Kanilox - 05-05-2013, 19:24:31
RE: Romet Stella - stqc - 07-05-2013, 19:02:44
RE: Romet Stella - Kanilox - 07-05-2013, 20:31:05
RE: Romet Stella - tramwajarz - 07-05-2013, 20:37:15
RE: Romet Stella - Kanilox - 07-05-2013, 23:59:30
RE: Romet Stella - Kanilox - 13-05-2013, 18:03:47
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-05-2013, 00:02:54
RE: Romet Stella - olo1200 - 24-05-2013, 00:13:42
RE: Romet Stella - mikbow - 24-05-2013, 08:56:26
RE: Romet Stella - Rometowiec97 - 24-05-2013, 14:11:36
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-05-2013, 18:22:28
RE: Romet Stella - alek736 - 24-05-2013, 20:32:57
RE: Romet Stella - tramwajarz - 24-05-2013, 20:46:08
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-05-2013, 21:34:02
RE: Romet Stella - alek736 - 24-05-2013, 21:35:21
RE: Romet Stella - Kanilox - 30-06-2013 19:37:34
RE: Romet Stella - Kanilox - 27-08-2013, 00:56:05
RE: Romet Stella - Kanilox - 15-09-2013, 23:40:24
RE: Romet Stella - alek736 - 16-09-2013, 22:42:02
RE: Romet Stella - Kanilox - 16-09-2013, 23:01:54
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-09-2013, 23:06:15
RE: Romet Stella - Kanilox - 14-10-2013, 22:18:03
RE: Romet Stella - Przemi998 - 14-10-2013, 22:38:42
RE: Romet Stella - Kanilox - 17-10-2013, 00:15:55
RE: Romet Stella - alek736 - 17-10-2013, 14:12:27
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-11-2013, 00:39:02
RE: Romet Stella - romeciak - 04-11-2013, 00:45:31
RE: Romet Stella - SwantonLFC - 04-11-2013, 00:50:23
RE: Romet Stella - Kanilox - 08-12-2013, 00:41:11
RE: Romet Stella - Kanilox - 11-12-2013, 01:27:57
RE: Romet Stella - sebon30 - 11-12-2013, 16:01:08
RE: Romet Stella - Dawid.xD - 11-12-2013, 16:04:25
RE: Romet Stella - Kanilox - 29-12-2013, 04:49:22
RE: Romet Stella - DominiX - 29-12-2013, 11:12:06
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-05-2014, 01:16:02
RE: Romet Stella - Kanilox - 20-05-2014, 14:25:59
RE: Romet Stella - Kanilox - 18-12-2014, 03:07:51
RE: Romet Stella - pawel_2540 - 18-12-2014, 12:02:38
RE: Romet Stella - Kanilox - 18-12-2014, 13:09:56
RE: Romet Stella - PawełBike - 18-12-2014, 17:26:50
RE: Romet Stella - Kanilox - 19-12-2014, 19:33:09
RE: Romet Stella - dawid639 - 18-12-2014, 19:13:57
RE: Romet Stella - Kanilox - 12-03-2015, 03:12:14
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-09-2015, 01:23:55
RE: Romet Stella - Piekarelk - 12-01-2025, 21:21:12
RE: Romet Stella - romek - 12-01-2025, 21:51:23


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 103
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 328
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 44
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5164
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 146
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 398
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 260
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 295
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 583
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 218
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6373
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19908
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96845
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 487
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 262

Reklama