Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Silnik 223
Autor Wiadomość
kondzio310 Offline
Kondziu
*


Liczba postów: 810
Imię: Konrad
Skąd: Sieroszewice
Pojazd: Inny
Post: #12
RE: Silnik 223
Pokazał bym ci zdjęcia jak wyglądał silnik kupiony za 40 zl :F no wiadomo nie na chodzi, Kartery to jedynie na przetop :F, przekroda do iskrownika od zdawczej, ułamana, gwinty pourywane śmieszna patenty :F, łańcuszek tak był rozciągnięty że ułamał kawałek kartera, tłok przewiercony bo nie dało rady go zdjać no i ja sam się na tym namęczyłem, dopiero po rozpołowieniu silnika i tak musiałem go przeicąć na pół, no ale dla wału, iskrownika, pokryw, automaty zmiany biegów, itp. było warto.

jak miał bym sprzedać za 80 zł, to postawił bym sobie go na półce w pokoju, ;0
26-06-2013 10:25:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo kondzio310 za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Silnik 223 - bartek199714 - 24-06-2013, 21:51:05
RE: Silnik 223 - patrykkol997 - 25-06-2013, 10:32:07
RE: Silnik 223 - koi7 - 25-06-2013, 12:24:55
RE: Silnik 223 - Mikołaj98 - 25-06-2013, 12:26:57
RE: Silnik 223 - kondzio310 - 25-06-2013, 12:36:12
RE: Silnik 223 - MiloszBorussia9 - 25-06-2013, 12:37:46
RE: Silnik 223 - koi7 - 25-06-2013, 13:12:13
RE: Silnik 223 - sawlan - 25-06-2013, 15:31:45
RE: Silnik 223 - patrykkol997 - 25-06-2013, 15:48:40
RE: Silnik 223 - sk52 - 26-06-2013, 09:47:56
RE: Silnik 223 - Semmao - 26-06-2013, 10:07:54
RE: Silnik 223 - kondzio310 - 26-06-2013 10:25:06


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Ogólnopolskie liczenie D...
Ostatni post: Frytka
Dzisiaj 03:09:30
» Odpowiedzi: 54
» Wyświetleń: 67358
Dalton gxf 50 lux koła
Ostatni post: Frytka
Dzisiaj 00:21:17
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 29
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
Wczoraj 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 21
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Wczoraj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 480
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 596
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3166
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 814
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 229
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 631
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 671
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34766
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 126
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 195
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 533
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5244

Reklama