Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Junak 901 by olo1200
Autor Wiadomość
olo1200 Offline
Majster
*


Liczba postów: 695
Imię: Aleksander
Skąd: Brzeg
Pojazd: Inny
Post: #1
Junak 901 by olo1200
Siemano !!. Jak wiecie planowałem zakup nowego Junaka 901 . Chciałem czarnego ale nie było więc wciągnałem bordo .
Odebrałem go na poczatku Czerwca ale ze względu na pogodę nalatałem tylko niecałe 400 km. Używam go codziennie bo potrzebuje. Miałem do wyboru również zetkę ale nagle rzucilem sę na Junaka i ot tak jest ; ) Jest już po pierwszym przeglądzie po 300 km na który jechałem wczoraj ( 18.06.13 ) w upale 35 stopni i słonce . Trasa nie mała bo aż prawie 50 km w jedną stronę ale wystarczył mu jeden 15 min. postój więc gitara . Jest na dotarciu więc nie szaleje ale też nie jadę jak muł bagienny . teraz mam tak w trasie 6.5 tyś obr/min. to daje niecałe 50 km/h, hamowanie silnikiem itd. . V max nie dawałem ale raz go do 8 tyś przeleciałem żeby nie mulić . Troszkę go zalewa ale to tam do wyregulowania heh
Nie wiem co jeszcze mogę dodać, opis amatorski więc sorry .

Zdjęcia są słabe bo nie robiłem specjalnie na prezentację tylko przy okazji. Na pewno przyjdzie czas na profeske czyszczenie i zdj.
Te zdjęcia to zlepek z 3 różnych dni i " kilometrów " . Najświeższe to te po myjni ( nie wiem czy widać ) Teraz mam przebieg 390 km bo dzisiaj zrobilem 35 km :


http://imageshack.us/a/img837/2964/hzc4.jpg
http://imageshack.us/a/img209/2610/h2en.jpg
http://imageshack.us/a/img545/4907/vkf1.jpg
http://imageshack.us/a/img809/191/eqtn.jpg
http://imageshack.us/a/img14/241/uopz.jpg
http://imageshack.us/a/img545/3010/ot49.jpg
http://imageshack.us/a/img163/426/xmsn.jpg

Pytajcie co i jak. Bo na pewno coś dodać zapomniałem ; )

Pozdro !

I Love Romet !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2013 21:36:34 przez olo1200.)
19-06-2013 21:34:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Reklama
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013 21:34:27
RE: Junak 901 by olo1200 - wojbed1 - 19-06-2013, 21:40:05
RE: Junak 901 by olo1200 - alek736 - 19-06-2013, 21:40:40
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 21:49:24
RE: Junak 901 by olo1200 - Rammbo - 19-06-2013, 22:30:27
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 22:50:39
RE: Junak 901 by olo1200 - MichalSR50 - 19-06-2013, 22:54:25
RE: Junak 901 by olo1200 - Norbi96 - 19-06-2013, 22:55:17
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 22:56:58
RE: Junak 901 by olo1200 - alek736 - 19-06-2013, 23:01:38
RE: Junak 901 by olo1200 - MichalSR50 - 19-06-2013, 23:01:59
RE: Junak 901 by olo1200 - Norbi96 - 19-06-2013, 23:03:54
RE: Junak 901 by olo1200 - koi7 - 19-06-2013, 23:06:49
RE: Junak 901 by olo1200 - Norbi96 - 19-06-2013, 23:10:21
RE: Junak 901 by olo1200 - alek736 - 19-06-2013, 23:09:08
RE: Junak 901 by olo1200 - Rammbo - 19-06-2013, 23:09:14
RE: Junak 901 by olo1200 - MichalSR50 - 19-06-2013, 23:12:03
RE: Junak 901 by olo1200 - Norbi96 - 19-06-2013, 23:15:34
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 19-06-2013, 23:51:27
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 19-06-2013, 23:52:59
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 19-06-2013, 23:57:19
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 20-06-2013, 11:04:07
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 09-08-2013, 01:09:05
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 09-08-2013, 01:53:05
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 10-08-2013, 00:54:59
RE: Junak 901 by olo1200 - alek736 - 09-08-2013, 14:23:53
RE: Junak 901 by olo1200 - Quake96 - 10-08-2013, 01:07:23
RE: Junak 901 by olo1200 - Artur - 10-08-2013, 09:43:53
RE: Junak 901 by olo1200 - pawel_2540 - 10-08-2013, 10:31:11
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 10:44:10
RE: Junak 901 by olo1200 - olo1200 - 10-08-2013, 13:25:55
RE: Junak 901 by olo1200 - Wojtek3362 - 10-08-2013, 13:32:09
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 13:53:19
RE: Junak 901 by olo1200 - Wojtek3362 - 10-08-2013, 14:06:26
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:15:55
RE: Junak 901 by olo1200 - Wojtek3362 - 10-08-2013, 14:48:37
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 13:51:11
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 14:15:56
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 14:22:24
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:28:01
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 14:26:34
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 14:31:04
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:31:58
RE: Junak 901 by olo1200 - Artur - 10-08-2013, 14:34:50
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 14:42:31
RE: Junak 901 by olo1200 - Artur - 10-08-2013, 14:49:12
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 14:35:43
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:38:59
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 14:38:20
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 14:55:58
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 15:04:01
RE: Junak 901 by olo1200 - mateusz5625 - 10-08-2013, 15:06:40
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 15:10:31
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 14:46:00
RE: Junak 901 by olo1200 - Paweł96 - 10-08-2013, 14:49:27
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 14:48:22
RE: Junak 901 by olo1200 - Ogi200 - 10-08-2013, 15:02:02
RE: Junak 901 by olo1200 - chart21050 - 10-08-2013, 15:04:27
RE: Junak 901 by olo1200 - miki1999 - 10-08-2013, 15:25:07
RE: Junak 901 by olo1200 - Wojtek3362 - 10-08-2013, 15:55:41
RE: Junak 901 by olo1200 - Artur - 10-08-2013, 16:01:56
RE: Junak 901 by olo1200 - Quake96 - 10-08-2013, 16:06:56
RE: Junak 901 by olo1200 - Semmao - 10-08-2013, 16:13:57


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 414
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3139
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 788
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 182
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 554
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 634
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34686
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 169
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 483
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 413
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 834

Reklama