Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet 100 by komarinho
Autor Wiadomość
komarinho Offline
długodystansowiec
*


Liczba postów: 552
Imię: Paweł
Skąd: Sanok/Kraków
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #50
RE: Romet 100 by komarinho
Ok ludzie tak więc postanowiłem zrobić uaktualnienie ponieważ od ostatniego trochę się działo, a mianowicie :
- dostałem paczkę z teleskopami z allegro za łącznie 20 zł w bardzo ładnym stanie, jeden zamontowałem, drugi poszedł w zapas (wiem że powinno się wymieniać parami). Przy okazji zakładając teleskop urwałem gwinta przy górnym mocowaniu, które porządnie przyspawał mi sąsiad z zawodu spawacz Wink

- wyczyściłem parę części cifem, tudzież benzyną ekstrakcyjną, w tym zębatkę, która była cała czarna a teraz nie jest

-złapałem kapcia z przodu, zrobiłem go, ale przy okazji zmieniłem też ośkę przedniego koła, bo była krzywa i miała dosyć luz.

Potem, po naprawach i tygodniowej przerwie w jeżdżeniu przyszedł czas na jazdę. Przyszedł też czas na wyprawę i spot z Bartkiem, znanym tu z pięknego ogara i nicku Barto5050. Spotkaliśmy się na Orlenie w Sanoku, i zaczęliśmy wspólną jazdę. Ale najpierw :
-przed wyjazdem:

-czekanie na Orlenie, na Bartka :

-no i w końcu jest, oboje dojechaliśmy bez problemowo:




Pojechaliśmy do lokalnego sklepu z częściami do Rometów, WSK, MZ, JAWA, kupić napęd licznika dla Bartka, niestety został sprzedany niedługo wcześniej, i będzie dopiero w przyszłym tygodniu(mamy pretekst do kolejnego spotkania Big Grin) Stojąc pod sklepem rozmawialiśmy z chyba 15 osobami, które podchodziły, oglądały i podziwiały nasze maszyny, wypytując o wszytko Big Grin Zaprzyjaźniliśmy się z właścicielem sklepu, który zaprosił nas do siebie, aby pokazać nam swoje maszyny. Zdjęcia pod sklepem :




Z panem z sklepu umówiliśmy się na 12.50 więc mieliśmy trochę czasu. Postanowiliśmy skoczyć na pizzę :




Pojedliśmy, mieliśmy czas by pogadać, i dalej w drogę, do pana ze sklepu
czekamy na niego Big Grin :




W końcu przyjechał, otworzył nam swój garaż, a naszym oczom pokazał się zagracone, lecz pełne niesamowitych sprzętów pomieszczenie. Posiadał on tam : Komara 2352 w groszkowym zielonym z przebiegiem niecałe 1749km, w idealnych chromach, lakierze i bez rdzy. Do tego miał tam ogara 205 (niebieski metalik) z 1989r, którego dla nas po roku odpalił, jawę kaczkę, jawę mustang, motorynkę, i 3 wsk'i. Miał ponadto kilka innych sprzętów, ale w innych garażach. Fotki :




Spotkanie było świetne, obiecaliśmy sobie że spotkamy się na zbliżających się wakacjach jeszcze nie raz Smile. Pan ze sklepu zaproponował nam żebyśmy kiedyś przyjechali poprzepalać mu maszyny, więc mamy kolejny pretekst Wink Teraz wiem że oboje dojechaliśmy prawie że bezproblemowo, ponieważ ja miałem problemy z gaźnikiem i komarek przerywał pod koniec trasy (gaźnik już wygotowany a motorower chodzi) a Bartkowi odpadła góra od kopnika, która była dzień wcześniej spawana ;D Było super. Komentujecie !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2013 18:18:37 przez komarinho.)
15-06-2013 18:04:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-08-2012, 18:44:32
RE: Romet 100 by komarinho - Romet_Pegaz - 14-08-2012, 19:38:25
RE: Romet 100 by komarinho - mati123307 - 14-08-2012, 20:05:46
RE: Romet 100 by komarinho - kadetmen - 14-08-2012, 20:14:02
RE: Romet 100 by komarinho - Zing - 14-08-2012, 20:27:02
RE: Romet 100 by komarinho - Marvin2010 - 14-08-2012, 20:45:14
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-08-2012, 21:12:34
RE: Romet 100 by komarinho - Semmao - 14-08-2012, 21:40:53
RE: Romet 100 by komarinho - MichalSR50 - 14-08-2012, 22:01:43
RE: Romet 100 by komarinho - michax - 14-08-2012, 22:20:24
RE: Romet 100 by komarinho - Przemi998 - 14-08-2012, 22:33:05
RE: Romet 100 by komarinho - arecki16 - 14-08-2012, 22:49:56
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-08-2012, 22:50:34
RE: Romet 100 by komarinho - bajbukaj - 14-08-2012, 23:13:39
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-08-2012, 23:21:01
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 25-08-2012, 16:11:16
RE: Romet 100 by komarinho - Kolo4x4 - 22-09-2012, 08:58:27
RE: Romet 100 by komarinho - kw112 - 22-09-2012, 09:07:18
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 22-09-2012, 19:20:15
RE: Romet 100 by komarinho - Norbi96 - 22-09-2012, 19:28:54
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 22-09-2012, 19:31:04
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 22-09-2012, 20:12:51
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 22-09-2012, 23:42:01
RE: Romet 100 by komarinho - arevo - 22-09-2012, 23:54:07
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 23-09-2012, 00:07:17
RE: Romet 100 by komarinho - Przemi998 - 22-09-2012, 23:56:45
RE: Romet 100 by komarinho - MateuszR - 23-09-2012, 11:42:09
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-09-2012, 18:59:51
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-09-2012, 20:04:20
RE: Romet 100 by komarinho - arasszymaras - 23-09-2012, 20:52:42
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-09-2012, 23:15:34
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 23-09-2012, 23:26:09
RE: Romet 100 by komarinho - arevo - 23-09-2012, 23:31:26
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 24-09-2012, 15:57:21
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 24-09-2012, 16:10:51
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 24-09-2012, 19:18:32
RE: Romet 100 by komarinho - krzychu999 - 24-09-2012, 19:35:00
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 25-05-2013, 20:09:19
RE: Romet 100 by komarinho - hunterR - 25-05-2013, 20:15:09
RE: Romet 100 by komarinho - MrF4k - 25-05-2013, 21:04:34
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 25-05-2013, 22:50:10
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-05-2013, 10:38:38
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 26-05-2013, 10:56:10
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-05-2013, 14:03:51
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-05-2013, 20:08:35
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 27-05-2013, 17:58:10
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 27-05-2013, 18:18:40
RE: Romet 100 by komarinho - MrF4k - 27-05-2013, 20:06:05
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 27-05-2013, 20:18:26
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-06-2013 18:04:30
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 15-06-2013, 18:22:07
RE: Romet 100 by komarinho - Kolo4x4 - 15-06-2013, 21:58:32
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 15-06-2013, 23:44:45
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 16-06-2013, 00:38:03
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-06-2013, 12:11:53
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 16-06-2013, 18:17:09
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-06-2013, 19:00:07
RE: Romet 100 by komarinho - Małolat - 23-06-2013, 09:49:43
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 24-06-2013, 19:39:44
RE: Romet 100 by komarinho - Pompuś - 25-06-2013, 16:12:48
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 25-06-2013, 18:10:41
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-07-2013, 14:52:04
RE: Romet 100 by komarinho - sebon30 - 30-07-2013, 16:10:54
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 00:29:38
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 11-08-2013, 00:34:13
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 11-08-2013, 00:35:33
RE: Romet 100 by komarinho - MrF4k - 11-08-2013, 10:48:24
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 12:45:07
RE: Romet 100 by komarinho - sebon30 - 11-08-2013, 13:09:26
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 14:05:21
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 11-08-2013, 14:07:44
RE: Romet 100 by komarinho - Amanssy - 11-08-2013, 13:15:24
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 14:12:48
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 11-08-2013, 14:16:22
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 14:20:00
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-08-2013, 18:45:13
RE: Romet 100 by komarinho - Winiar 93 - 17-08-2013, 19:02:14
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-08-2013, 19:06:56
RE: Romet 100 by komarinho - Winiar 93 - 17-08-2013, 19:10:58
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-08-2013, 19:15:37
RE: Romet 100 by komarinho - romeciak - 17-08-2013, 20:17:47
RE: Romet 100 by komarinho - Pompuś - 19-08-2013, 20:45:59
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-10-2013, 22:07:28
RE: Romet 100 by komarinho - Pompuś - 16-10-2013, 22:10:21
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 16-10-2013, 22:11:46
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 16-10-2013, 22:16:40
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-10-2013, 22:18:03
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 16-10-2013, 22:25:08
RE: Romet 100 by komarinho - theogarowiec - 16-10-2013, 22:27:07
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-10-2013, 22:33:08
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 16-10-2013, 22:39:08
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-10-2013, 23:23:16
RE: Romet 100 by komarinho - Latos - 08-12-2013, 21:51:01
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 05-01-2014, 14:31:10
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 05-01-2014, 15:52:07
RE: Romet 100 by komarinho - Darek1 - 05-01-2014, 16:02:37
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 01-06-2014, 13:34:29
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 02-06-2014, 20:13:37
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 02-06-2014, 20:18:07
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-06-2014, 12:51:19
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 26-06-2014, 12:58:18
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 26-06-2014, 14:13:29
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-06-2014, 14:19:35
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 26-06-2014, 14:29:18
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-06-2014, 16:13:57
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-02-2015, 14:31:16
RE: Romet 100 by komarinho - TobsoneQ - 15-02-2015, 15:22:38
RE: Romet 100 by komarinho - Rafalnapony - 15-02-2015, 15:24:44
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-02-2015, 16:39:20
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 11-04-2015, 22:48:38
RE: Romet 100 by komarinho - Rafku - 15-02-2015, 16:50:42
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-02-2015, 16:52:14
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 15-02-2015, 20:19:20
RE: Romet 100 by komarinho - romek - 15-02-2015, 20:40:15
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-02-2015, 23:44:41
RE: Romet 100 by komarinho - amin - 15-02-2015, 23:50:32
RE: Romet 100 by komarinho - Chmielu17 - 16-02-2015, 00:00:05
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-04-2015, 17:17:11
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 11-04-2015, 21:32:38
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-04-2015, 22:43:58
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-04-2015, 23:03:18
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 12-04-2015, 08:55:36
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 12-04-2015, 13:16:19
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-04-2015, 18:10:35
RE: Romet 100 by komarinho - Rafku - 14-04-2015, 19:28:44
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-04-2015, 20:40:13
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-05-2015, 13:46:27
RE: Romet 100 by komarinho - romek - 17-05-2015, 16:05:59
RE: Romet 100 by komarinho - Malibu122 - 17-05-2015, 17:16:26
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-05-2015, 17:53:28
RE: Romet 100 by komarinho - romek - 06-02-2016, 22:14:03
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-02-2016, 21:30:31
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 08-03-2016, 23:11:46
RE: Romet 100 by komarinho - bujak96 - 08-03-2016, 23:14:38
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 08-03-2016, 23:23:45
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-06-2022, 10:15:44


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 214
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 103
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 334
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 196
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 238
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 492
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 177
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6337
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19835
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96700
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 418
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 246
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 303
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 189
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4468

Reklama