Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Jaką masz komórkę
Autor Wiadomość
Przemek Niedostępny
Klubowicz
*


Liczba postów: 1,740
Imię: Przemek
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Chart
Post: #6
RE: Jaką masz komórkę
Ja od 6 lat (rok nie uzywania)mam swoja 11 letnia (21 listopada 2000) Nokie 3310 Big Grin Mozecie mowic co chcecie ale mam do tego telefonu wiecej zaufania niz do niektorych ludzi Big Grin Nie ma mowy o zgubieniu zasiegu czy zamulaniu. Dziala przy 25*C. Lezala w sniegu, kurzu, blocie i cholera jeszcze wie co ale dziala bez zarzutu! Jedynie by sie nowa bateria przydala bo stara juz "spuchla".

16-08-2011 00:25:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Jaką masz komórkę - tracer4520 - 15-08-2011, 22:59:37
RE: Jaką masz komórkę - wisla98 - 15-08-2011, 23:10:41
RE: Jaką masz komórkę - bujak96 - 15-08-2011, 23:18:03
RE: Jaką masz komórkę - Tomasso94 - 15-08-2011, 23:25:18
RE: Jaką masz komórkę - MrF4k - 15-08-2011, 23:26:22
RE: Jaką masz komórkę - Przemek - 16-08-2011 00:25:06
RE: Jaką masz komórkę - Radek_21 - 16-08-2011, 01:44:09
RE: Jaką masz komórkę - Decybel - 16-08-2011, 09:03:13
RE: Jaką masz komórkę - Pitu - 16-08-2011, 10:55:03
RE: Jaką masz komórkę - papi99 - 16-08-2011, 11:44:51
RE: Jaką masz komórkę - kubala1994 - 16-08-2011, 12:03:11
RE: Jaką masz komórkę - Aban - 16-08-2011, 12:17:11
RE: Jaką masz komórkę - Leszek - 16-08-2011, 13:08:23
RE: Jaką masz komórkę - Kubek125 - 16-08-2011, 14:25:35
RE: Jaką masz komórkę - zbydrze - 16-08-2011, 15:28:10
RE: Jaką masz komórkę - Adamooos - 16-08-2011, 15:35:31
RE: Jaką masz komórkę - Leszek - 16-08-2011, 17:35:27
RE: Jaką masz komórkę - Pitu - 16-08-2011, 19:32:47
RE: Jaką masz komórkę - wisla98 - 16-08-2011, 19:34:19
RE: Jaką masz komórkę - Pitu - 16-08-2011, 19:39:08
RE: Jaką masz komórkę - patrykkol997 - 16-08-2011, 21:50:31
RE: Jaką masz komórkę - Gruchu - 16-08-2011, 21:57:13
RE: Jaką masz komórkę - saper1923 - 16-08-2011, 22:00:24
RE: Jaką masz komórkę - xarOn - 16-08-2011, 23:01:42
RE: Jaką masz komórkę - Przemek - 17-08-2011, 00:31:33
RE: Jaką masz komórkę - Tomasz-pr110 - 21-08-2011, 12:39:38
RE: Jaką masz komórkę - CZ@RO - 21-08-2011, 13:03:17
RE: Jaką masz komórkę - szymix10 - 21-08-2011, 14:36:28
RE: Jaką masz komórkę - soczek - 21-08-2011, 14:40:15
RE: Jaką masz komórkę - Mikołaj - 21-08-2011, 17:58:21
RE: Jaką masz komórkę - fishbone - 21-08-2011, 18:12:22
RE: Jaką masz komórkę - mlodyfso - 25-08-2011, 14:56:25
RE: Jaką masz komórkę - Romecio - 25-08-2011, 15:20:01
RE: Jaką masz komórkę - bartek66977 - 25-08-2011, 17:50:43
RE: Jaką masz komórkę - Taśma - 25-08-2011, 22:18:54
RE: Jaką masz komórkę - Przemek - 25-08-2011, 23:06:12
RE: Jaką masz komórkę - Mikołaj - 26-08-2011, 00:22:41
RE: Jaką masz komórkę - bravosport - 04-09-2011, 18:04:31
RE: Jaką masz komórkę - Bartek - 24-05-2012, 21:32:13
RE: Jaką masz komórkę - kedzik28 - 24-05-2012, 21:32:42
RE: Jaką masz komórkę - LukaszzT1 - 24-05-2012, 21:37:13
RE: Jaką masz komórkę - kadetmen - 24-05-2012, 21:47:36
RE: Jaką masz komórkę - kacper98 - 24-05-2012, 22:21:52
RE: Jaką masz komórkę - Taśma - 24-05-2012, 22:24:39
RE: Jaką masz komórkę - Przemi998 - 24-05-2012, 22:38:33
RE: Jaką masz komórkę - MrF4k - 24-05-2012, 22:42:42
RE: Jaką masz komórkę - arasszymaras - 24-05-2012, 22:47:12
RE: Jaką masz komórkę - Norbi96 - 24-05-2012, 22:58:30
RE: Jaką masz komórkę - MichalSR50 - 24-05-2012, 23:02:30
RE: Jaką masz komórkę - gabriel0 - 24-05-2012, 23:05:59
RE: Jaką masz komórkę - Kastomajzer - 24-05-2012, 23:13:13
RE: Jaką masz komórkę - Tomasso94 - 24-05-2012, 23:14:40
RE: Jaką masz komórkę - bykuu - 25-05-2012, 00:05:02
RE: Jaką masz komórkę - Vladimir - 25-05-2012, 09:04:59
RE: Jaką masz komórkę - Irek - 25-05-2012, 09:12:43
RE: Jaką masz komórkę - Decybel - 25-05-2012, 09:25:51
RE: Jaką masz komórkę - Kubasio - 17-07-2012, 19:52:00
RE: Jaką masz komórkę - krystekpol33 - 17-07-2012, 20:05:35
RE: Jaką masz komórkę - maly - 18-07-2012, 00:38:55
RE: Jaką masz komórkę - Błażej - 18-07-2012, 00:52:44
RE: Jaką masz komórkę - afubur - 18-07-2012, 10:10:59
RE: Jaką masz komórkę - Semmao - 18-07-2012, 11:17:22
RE: Jaką masz komórkę - lewan4585 - 18-07-2012, 11:20:21
RE: Jaką masz komórkę - rometogar205rr - 19-07-2012, 19:52:46
RE: Jaką masz komórkę - rometogar205rr - 19-07-2012, 19:52:46
RE: Jaką masz komórkę - gabriel0 - 19-07-2012, 20:41:40
RE: Jaką masz komórkę - RometowyGość - 19-07-2012, 21:20:31
RE: Jaką masz komórkę - Nejkomesh - 19-07-2012, 21:36:42
RE: Jaką masz komórkę - Runner - 20-07-2012, 22:25:21
RE: Jaką masz komórkę - sebon30 - 21-07-2012, 16:17:50
RE: Jaką masz komórkę - Feiro - 21-07-2012, 16:19:40
RE: Jaką masz komórkę - -Koniu - 21-07-2012, 16:47:47
RE: Jaką masz komórkę - Rudy102 - 21-07-2012, 16:55:06
RE: Jaką masz komórkę - xteam13 - 23-07-2012, 07:37:17
RE: Jaką masz komórkę - Vladimir - 23-07-2012, 09:18:44
RE: Jaką masz komórkę - lukasz247___ - 23-07-2012, 09:49:24
RE: Jaką masz komórkę - mantaj2 - 23-07-2012, 11:29:14
RE: Jaką masz komórkę - Decybel - 23-07-2012, 11:45:14
RE: Jaką masz komórkę - bananoff - 24-07-2012, 20:44:58
RE: Jaką masz komórkę - Latos - 30-07-2012, 16:43:00
RE: Jaką masz komórkę - bajbukaj - 31-07-2012, 13:56:12
RE: Jaką masz komórkę - damian07 - 31-07-2012, 14:02:51
RE: Jaką masz komórkę - mlodyfso - 31-07-2012, 14:03:24
RE: Jaką masz komórkę - fanfso - 03-08-2012, 11:31:29
RE: Jaką masz komórkę - Szymuś - 03-08-2012, 11:52:46
RE: Jaką masz komórkę - romecik1998 - 03-08-2012, 12:25:30
RE: Jaką masz komórkę - Zing - 11-08-2012, 23:45:19
RE: Jaką masz komórkę - MOTÓRZYSTA - 12-08-2012, 01:17:59
RE: Jaką masz komórkę - Kolo4x4 - 12-08-2012, 09:41:23
RE: Jaką masz komórkę - Szymon - 12-08-2012, 10:59:12
RE: Jaką masz komórkę - Wachus21 - 13-08-2012, 21:34:50
RE: Jaką masz komórkę - pszemyslaw123 - 13-08-2012, 21:37:33
RE: Jaką masz komórkę - Vladimir - 13-08-2012, 21:43:15
RE: Jaką masz komórkę - Icey - 14-08-2012, 02:35:46
RE: Jaką masz komórkę - emil170695 - 14-08-2012, 03:04:23
RE: Jaką masz komórkę - MiloszBorussia9 - 05-07-2013, 20:26:22
RE: Jaką masz komórkę - wnusiu94 - 05-07-2013, 20:32:49
RE: Jaką masz komórkę - kamil97 - 05-07-2013, 20:36:31
RE: Jaką masz komórkę - BartuS - 05-07-2013, 20:55:14
RE: Jaką masz komórkę - Damian0 - 05-07-2013, 21:09:39
RE: Jaką masz komórkę - szymon703 - 05-07-2013, 21:11:49
RE: Jaką masz komórkę - alek736 - 05-07-2013, 21:13:01
RE: Jaką masz komórkę - michalbo - 05-07-2013, 21:16:25
RE: Jaką masz komórkę - MIREK.M2 - 05-07-2013, 21:30:01
RE: Jaką masz komórkę - Lipa - 05-07-2013, 22:28:52
RE: Jaką masz komórkę - Marvin2010 - 05-07-2013, 22:42:43
RE: Jaką masz komórkę - RaZeMpOnAdKiLo - 05-07-2013, 23:12:02
RE: Jaką masz komórkę - Wojtek3362 - 05-07-2013, 23:19:50
RE: Jaką masz komórkę - Przemi998 - 05-07-2013, 23:25:41
RE: Jaką masz komórkę - MiloszBorussia9 - 05-07-2013, 23:31:49
RE: Jaką masz komórkę - Kolo4x4 - 05-07-2013, 23:34:40
RE: Jaką masz komórkę - olo09 - 05-07-2013, 23:40:18
RE: Jaką masz komórkę - SzakalDKC - 05-07-2013, 23:47:50
RE: Jaką masz komórkę - przemek95 - 06-07-2013, 00:05:23
RE: Jaką masz komórkę - radek2011 - 06-07-2013, 00:16:38
RE: Jaką masz komórkę - kondzio310 - 06-07-2013, 00:24:18
RE: Jaką masz komórkę - kulin1998 - 06-07-2013, 00:24:55
RE: Jaką masz komórkę - Amanssy - 06-07-2013, 00:56:42
RE: Jaką masz komórkę - Quake96 - 06-07-2013, 01:14:13
RE: Jaką masz komórkę - Joker345 - 06-07-2013, 18:41:28
RE: Jaką masz komórkę - Taśma - 06-07-2013, 18:54:32
RE: Jaką masz komórkę - simon1998 - 06-07-2013, 19:12:12
RE: Jaką masz komórkę - MiloszBorussia9 - 06-07-2013, 22:00:58
RE: Jaką masz komórkę - kedzik28 - 06-07-2013, 22:07:35
RE: Jaką masz komórkę - aion18 - 06-07-2013, 22:30:18
RE: Jaką masz komórkę - TrabanciK - 06-07-2013, 22:36:38
RE: Jaką masz komórkę - Recanion - 08-07-2013, 15:57:24
RE: Jaką masz komórkę - mikolaj.lukasik - 08-07-2013, 16:01:05
RE: Jaką masz komórkę - sebon30 - 08-07-2013, 16:17:43
RE: Jaką masz komórkę - Jakub - 08-07-2013, 16:39:03
RE: Jaką masz komórkę - Bartek - 08-07-2013, 19:54:38
RE: Jaką masz komórkę - minu07 - 08-07-2013, 19:55:14
RE: Jaką masz komórkę - kubu355 - 08-07-2013, 20:24:49
RE: Jaką masz komórkę - mikbow - 08-07-2013, 20:41:10
RE: Jaką masz komórkę - VoLvO - 08-07-2013, 21:02:07
RE: Jaką masz komórkę - serzie-ogar205 - 08-07-2013, 21:07:56
RE: Jaką masz komórkę - komarinho - 08-07-2013, 21:15:07
RE: Jaką masz komórkę - romet1989 - 08-07-2013, 22:09:30
RE: Jaką masz komórkę - Mikołaj98 - 08-07-2013, 22:13:30
RE: Jaką masz komórkę - Dawid.xD - 09-07-2013, 02:41:34
RE: Jaką masz komórkę - Gagarin - 09-07-2013, 03:06:14
RE: Jaką masz komórkę - PatrolCaS - 09-07-2013, 09:27:44
RE: Jaką masz komórkę - MiloszBorussia9 - 09-07-2013, 11:41:46
RE: Jaką masz komórkę - Taśma - 09-07-2013, 11:50:04
RE: Jaką masz komórkę - gt10r5 - 09-07-2013, 14:25:47
RE: Jaką masz komórkę - Romeciarz351 - 09-07-2013, 15:33:18
RE: Jaką masz komórkę - Sr-ka - 09-07-2013, 15:41:49


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 453
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3143
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 187
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 561
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 644
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34691
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 108
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 170
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 490
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 192
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 397
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 414
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 849

Reklama