Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komar by Dabek333
Autor Wiadomość
simon1998 Offline
Technik
*


Liczba postów: 651
Imię: Szymon
Skąd: Garwolin
Pojazd: Romet Chart
Post: #64
RE: Komar by Dabek333
Sory ale będę szczery... Jak to jest pamiątka po dziadku to nigdy w życiu nie przerabiał bym go. Walałbym włożyć 2 razy więcej jak jest wart ale mieć go w pełni oryginalnym, czyli takim jak dziadek użytkował go przez lata. Nawet nie wiesz ile niektórzy Ci zazdroszczą że masz taką pamiątkę.
pozdrawiam...

Kolejne marzenie... MZ ETZ 150 Muszę ją mieć.!

100 post 10.03.2013r 21:37
200 post 07.04.2013r 20:48
300 post 11.06.2013r 21:03
400 post 20.08.2013r 17:03
500 post 02.12.2013r 14:47
600 post 05.03.2014r 18:25

Jeśli pomogłem kliknij "POMÓGŁ". Pomagajmy sobie wzajemnie.
10-06-2013 22:13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Komar by Dabek333 - Dabek333 - 07-05-2011, 16:01:04
RE: Komar by Dabek333 - lukasz247___ - 07-05-2011, 16:08:23
RE: Komar by Dabek333 - Leśnik - 07-05-2011, 16:17:50
RE: Komar by Dabek333 - bujak96 - 07-05-2011, 16:18:18
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 07-05-2011, 18:29:49
RE: Komar by Dabek333 - Mikołaj - 07-05-2011, 20:53:24
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 07-05-2011, 21:12:39
RE: Komar by Dabek333 - Adi - 11-05-2011, 16:47:11
RE: Komar by Dabek333 - olo1200 - 11-05-2011, 17:56:15
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 02-08-2011, 17:35:07
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 29-03-2012, 20:01:00
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 14-04-2012, 15:21:36
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 21-04-2012, 17:40:15
RE: Komar by Dabek333 - gabriel0 - 21-04-2012, 18:14:00
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 21-04-2012, 21:24:28
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 22-04-2012, 11:33:18
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 24-04-2012, 16:17:31
RE: Komar by Dabek333 - zbydrze - 24-04-2012, 23:17:21
RE: Komar by Dabek333 - skuter007 - 25-04-2012, 21:40:39
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 26-04-2012, 11:48:50
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 09-05-2012, 15:08:44
RE: Komar by Dabek333 - MichalSR50 - 09-05-2012, 15:11:34
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 09-05-2012, 15:13:56
RE: Komar by Dabek333 - SapeK - 10-05-2012, 01:14:38
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 12-05-2012, 21:46:36
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 14-05-2012, 20:58:10
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 24-05-2012, 14:25:01
RE: Komar by Dabek333 - Przemi998 - 24-05-2012, 15:50:08
RE: Komar by Dabek333 - arasszymaras - 24-05-2012, 15:54:42
RE: Komar by Dabek333 - Marvin2010 - 24-05-2012, 16:04:25
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 24-05-2012, 17:08:12
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 27-05-2012, 12:14:45
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 27-05-2012, 16:08:03
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 18-06-2012, 15:53:42
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 06-07-2012, 08:54:32
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 16-07-2012, 20:30:15
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 17-07-2012, 21:37:02
RE: Komar by Dabek333 - fanfso - 17-07-2012, 21:42:33
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 09-10-2012, 20:15:54
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-11-2012, 14:51:40
RE: Komar by Dabek333 - Latos - 10-11-2012, 15:20:58
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-11-2012, 15:25:39
RE: Komar by Dabek333 - Damian1236 - 17-11-2012, 00:21:10
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 26-02-2013, 22:30:59
RE: Komar by Dabek333 - Dawid.xD - 27-02-2013, 17:29:18
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 17-03-2013, 17:52:27
RE: Komar by Dabek333 - arasszymaras - 17-03-2013, 18:12:10
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 17-03-2013, 18:16:32
RE: Komar by Dabek333 - arasszymaras - 17-03-2013, 18:32:14
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 17-03-2013, 20:28:29
RE: Komar by Dabek333 - arasszymaras - 17-03-2013, 20:40:37
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 17-03-2013, 20:44:05
RE: Komar by Dabek333 - arasszymaras - 17-03-2013, 21:02:56
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 19-03-2013, 19:26:58
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 27-04-2013, 20:19:42
RE: Komar by Dabek333 - kamil97 - 10-06-2013, 20:13:56
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-06-2013, 20:26:13
RE: Komar by Dabek333 - Dawid.xD - 10-06-2013, 20:31:22
RE: Komar by Dabek333 - kondzio310 - 10-06-2013, 20:31:30
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-06-2013, 20:33:24
RE: Komar by Dabek333 - kamil97 - 10-06-2013, 21:34:37
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-06-2013, 22:10:39
RE: Komar by Dabek333 - alek736 - 10-06-2013, 22:13:23
RE: Komar by Dabek333 - simon1998 - 10-06-2013 22:13:56
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-06-2013, 22:18:38
RE: Komar by Dabek333 - kamil97 - 10-06-2013, 22:26:03
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 10-06-2013, 22:27:04
RE: Komar by Dabek333 - theogarowiec - 10-06-2013, 22:28:33
RE: Komar by Dabek333 - kamil97 - 10-06-2013, 22:35:43
RE: Komar by Dabek333 - Dawid.xD - 11-06-2013, 15:42:14
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 16-07-2013, 17:26:23
RE: Komar by Dabek333 - Dawid.xD - 16-07-2013, 22:32:07
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 17-07-2013, 00:02:03
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 02-08-2013, 13:52:23
RE: Komar by Dabek333 - alek736 - 02-08-2013, 15:46:04
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 02-08-2013, 15:50:33
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 26-09-2013, 21:52:51
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 09-10-2013, 20:00:08
RE: Komar by Dabek333 - MrF4k - 09-10-2013, 20:25:06
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 09-10-2013, 20:38:42
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 03-11-2013, 17:58:11
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 21-11-2013, 21:32:06
RE: Komar by Dabek333 - Dabek333 - 15-01-2014, 19:32:09
RE: Komar by Dabek333 - Dawido_99 - 15-01-2014, 20:32:20


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 729
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:44:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 113
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 95
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 506
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 534
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34525
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2997
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 74
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 318
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5205
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 343
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 365
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 766

Reklama