Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Pasat??
Autor Wiadomość
ratownik_999 Offline
Nowy
*


Liczba postów: 26
Imię: Janusz
Skąd: Blachownia
Pojazd: Inny Romet
Post: #31
RE: Romet Pasat??
OK kolor niebieski jest w gronie kandydatówSmile jeśli chodzi o tę blaszkę z drugiego obrazka to oczywiście,że musi zostać bo do niej jest przykręcany hamulec ale tam pod spodem jest wygięta taka blaszka do przykręcania błotnika. Chciałem tą usunąć i tą przy suporcie właśnie ze względów wizualnych (nie chce mieć mocowań do błotnikówTongue). Co do tego spawu pod suportem to owszem go nie widać ale jest tak zrobiony, że odstają tam takie "bulwy" po spawaniu to muszę zeszlifować to myślałem, żeby to od razu zrobić ale zastanowię się.
Jeszcze mam takie pytanie natury technicznej. Mianowicie nie wiem jak to się nazywa fachowo dlatego pytam. chodzi mi o taki element metalowy na ramie, do którego wchodzi koniec pancerza od linek a dalej idzie sama "goła" linka. Czy coś takiego można kupić czy zrobić samemu. Nie mam mocowania do tych pancerzy i wszystko było przyczepiane trytytkami, a po renowacji to jest niedopuszczalneSmile
29-05-2013 08:43:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Pasat?? - ratownik_999 - 21-05-2013, 17:36:34
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 22-05-2013, 18:56:11
RE: Romet Pasat?? - Mikołaj98 - 23-05-2013, 22:24:44
RE: Romet Pasat?? - Taśma - 22-05-2013, 19:03:01
RE: Romet Pasat?? - Artur - 22-05-2013, 19:09:11
RE: Romet Pasat?? - Semmao - 22-05-2013, 20:00:08
RE: Romet Pasat?? - Artur - 22-05-2013, 21:17:10
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 22-05-2013, 21:11:37
RE: Romet Pasat?? - wnusiu94 - 22-05-2013, 21:37:50
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 22-05-2013, 21:56:34
RE: Romet Pasat?? - wnusiu94 - 22-05-2013, 23:46:51
RE: Romet Pasat?? - Dawido_99 - 22-05-2013, 21:46:54
RE: Romet Pasat?? - Artur - 22-05-2013, 22:07:31
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 23-05-2013, 20:44:00
RE: Romet Pasat?? - wnusiu94 - 23-05-2013, 21:07:02
RE: Romet Pasat?? - Macklemor - 23-05-2013, 21:14:10
RE: Romet Pasat?? - mikbow - 23-05-2013, 21:48:49
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 23-05-2013, 22:23:34
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 24-05-2013, 00:19:55
RE: Romet Pasat?? - tramwajarz - 24-05-2013, 17:00:20
RE: Romet Pasat?? - Mikołaj98 - 24-05-2013, 19:19:24
RE: Romet Pasat?? - olo1200 - 24-05-2013, 19:27:16
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 24-05-2013, 20:44:48
RE: Romet Pasat?? - Mikołaj98 - 24-05-2013, 20:49:06
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 25-05-2013, 00:08:54
RE: Romet Pasat?? - Mikołaj98 - 25-05-2013, 10:43:01
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 27-05-2013, 12:24:09
RE: Romet Pasat?? - Mikołaj98 - 27-05-2013, 16:14:27
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 28-05-2013, 13:49:55
RE: Romet Pasat?? - wnusiu94 - 28-05-2013, 14:30:48
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 29-05-2013 08:43:33
RE: Romet Pasat?? - Zweitakter - 29-05-2013, 10:00:02
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 29-05-2013, 10:41:34
RE: Romet Pasat?? - Zweitakter - 29-05-2013, 11:52:25
RE: Romet Pasat?? - BlacKuzaj - 29-05-2013, 11:52:31
RE: Romet Pasat?? - Zweitakter - 29-05-2013, 11:59:23
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 29-05-2013, 13:34:20
RE: Romet Pasat?? - Zweitakter - 29-05-2013, 13:54:14
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 29-05-2013, 15:05:21
RE: Romet Pasat?? - Zweitakter - 29-05-2013, 15:10:51
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 29-05-2013, 16:27:03
RE: Romet Pasat?? - m.wlodek - 09-07-2013, 18:55:19
RE: Romet Pasat?? - Zweitakter - 29-05-2013, 16:30:12
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 30-05-2013, 14:40:34
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 02-05-2014, 22:33:06
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 11-04-2015, 15:45:04
RE: Romet Pasat?? - ArcziManYea - 11-04-2015, 16:13:26
RE: Romet Pasat?? - ratownik_999 - 11-04-2015, 16:17:01


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 468
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 488
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34415
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2972
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 54
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 259
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5179
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 321
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 350
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 702
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6507

Reklama