Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Liga Mistrzów
Autor Wiadomość
komarinho Offline
długodystansowiec
*


Liczba postów: 552
Imię: Paweł
Skąd: Sanok/Kraków
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #66
RE: Liga Mistrzów
hehe, nikt na początku wątku nie obstawiał niemieckiego finału, nie znalazlem niczyjego postu wyrazajacego opinie, że bayern wygra, ale zeby sie tutaj jakos nie przechwalac juz po fakcie, to powiem ze odkad wygrali z arsenalem wiedzialem ze wygraja LM, bo szli jak czołg w tym sezonie. Mimo ze kibicowałem borussi, to klaskałem bo golach bayernu, bo zasługują na szacunek, i zaczyna się mi sie zdaje era niemieckiej piłki w światowym footballu. Maja juz swietnego trenera na przyszly sezon, kupili juz mario z borussi, kupia jeszcze kilku asów, i znów w przyszłym roku zajdą daleko. Skonczy się w koncu era żałosnej Barcy (pozdro dla kibiców-szacunek) grającej tak nudną pilke ze glowa boli. od przyszlego roku wszyscy sezonowcy przerzuca sie na bayern, a jesli bd pokazywal to co w tym, bd mial tyle samo ambitnych kibiców co do tej pory barca. Pozdro dla fanow pilki noznej, i jakby ktoś chciał o niej pogadac to zapraszam


Sory za orty, pisane na szybko ze swiezymi emocjami po finale
26-05-2013 00:28:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Liga Mistrzów - Irek - 12-04-2013, 20:30:43
RE: Liga Mistrzów - jakubdiks - 12-04-2013, 20:32:57
RE: Liga Mistrzów - stqc - 12-04-2013, 20:37:44
RE: Liga Mistrzów - szontek14 - 12-04-2013, 20:38:15
RE: Liga Mistrzów - Winiar 93 - 12-04-2013, 20:40:31
RE: Liga Mistrzów - Irek - 12-04-2013, 20:41:22
RE: Liga Mistrzów - jakubdiks - 12-04-2013, 20:42:03
RE: Liga Mistrzów - Winiar 93 - 12-04-2013, 20:47:22
RE: Liga Mistrzów - Irek - 12-04-2013, 20:48:33
RE: Liga Mistrzów - Błażej - 12-04-2013, 21:16:49
RE: Liga Mistrzów - Irek - 12-04-2013, 21:26:05
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 12-04-2013, 21:36:39
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 12-04-2013, 21:50:35
RE: Liga Mistrzów - bartix4 - 12-04-2013, 22:02:22
RE: Liga Mistrzów - minu07 - 12-04-2013, 22:05:27
RE: Liga Mistrzów - Semmao - 12-04-2013, 22:12:04
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 12-04-2013, 22:17:03
RE: Liga Mistrzów - bartix4 - 12-04-2013, 23:33:29
RE: Liga Mistrzów - Irek - 13-04-2013, 10:46:04
RE: Liga Mistrzów - bartix4 - 13-04-2013, 11:00:08
RE: Liga Mistrzów - Taśma - 13-04-2013, 19:24:00
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 12-04-2013, 22:17:34
RE: Liga Mistrzów - Błażej - 12-04-2013, 23:48:03
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 13-04-2013, 00:06:18
RE: Liga Mistrzów - gryf114 - 13-04-2013, 02:02:24
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 13-04-2013, 18:56:47
RE: Liga Mistrzów - maly - 15-04-2013, 22:23:58
RE: Liga Mistrzów - Simon - 15-04-2013, 22:41:16
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 15-04-2013, 22:52:56
RE: Liga Mistrzów - Winiar 93 - 15-04-2013, 22:57:07
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 15-04-2013, 23:00:06
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 15-04-2013, 23:13:20
RE: Liga Mistrzów - kulin1998 - 16-04-2013, 00:39:36
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 24-04-2013, 01:03:47
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 24-04-2013, 08:03:58
RE: Liga Mistrzów - Irek - 24-04-2013, 08:32:17
RE: Liga Mistrzów - bartek199714 - 24-04-2013, 08:56:45
RE: Liga Mistrzów - Semmao - 24-04-2013, 09:19:33
RE: Liga Mistrzów - Irek - 24-04-2013, 19:15:25
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 24-04-2013, 19:27:28
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 24-04-2013, 23:52:53
RE: Liga Mistrzów - miki1999 - 25-04-2013, 12:33:37
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 25-04-2013, 23:10:37
RE: Liga Mistrzów - Irek - 26-04-2013, 08:50:58
RE: Liga Mistrzów - Semmao - 26-04-2013, 11:24:04
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 26-04-2013, 11:33:18
RE: Liga Mistrzów - Irek - 02-05-2013, 11:07:31
RE: Liga Mistrzów - kulin1998 - 02-05-2013, 11:13:02
RE: Liga Mistrzów - Semmao - 02-05-2013, 12:20:13
RE: Liga Mistrzów - kulin1998 - 02-05-2013, 22:41:38
RE: Liga Mistrzów - Jakub - 02-05-2013, 14:49:20
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 02-05-2013, 22:23:41
RE: Liga Mistrzów - Irek - 02-05-2013, 22:14:17
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 04-05-2013, 21:35:41
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 04-05-2013, 22:17:04
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 04-05-2013, 22:25:38
RE: Liga Mistrzów - Semmao - 05-05-2013, 00:58:57
RE: Liga Mistrzów - Jakub - 07-05-2013, 00:47:48
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 07-05-2013, 00:54:52
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 07-05-2013, 00:52:16
RE: Liga Mistrzów - Jakub - 07-05-2013, 18:30:47
RE: Liga Mistrzów - Irek - 23-05-2013, 18:14:55
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 23-05-2013, 18:24:12
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 25-05-2013, 23:38:26
RE: Liga Mistrzów - MichalSR50 - 25-05-2013, 23:55:45
RE: Liga Mistrzów - komarinho - 26-05-2013 00:28:44
RE: Liga Mistrzów - koi7 - 26-05-2013, 00:51:02
RE: Liga Mistrzów - olo1200 - 26-05-2013, 08:42:50
RE: Liga Mistrzów - Irek - 26-05-2013, 09:52:47


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 462
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3144
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 190
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 563
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 645
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34691
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 109
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 171
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 494
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 192
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 397
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 414
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 851

Reklama