Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet 100 by komarinho
Autor Wiadomość
komarinho Offline
długodystansowiec
*


Liczba postów: 552
Imię: Paweł
Skąd: Sanok/Kraków
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #38
RE: Romet 100 by komarinho
Witam. Postanowiłem odświeżyć temat o moim romecie 100. Pod koniec zeszłego sezonu, już na jesień jadąc nagle mi zgasł jakby odjąć iskrę, po czym przez całą zimę przestał nienaprawiony. Jakoś 7 maja spiąłem się i zacząłem przy nim grzebać. Okazała się ponownie, jak rok temu, odkąd do zimy zrobiłem 2500km, spalona cewka. Po wykosztowaniu się na 47 zł za polską cewkę spaliłem komarkiem 10l benzyny. Niedawno znów miałem pewną przygodę, kiedy to kawałek drutu zblokował mi koło, i rozregulował aparat zmiany biegów, ale i z tym udało mi się dojść do ładu. Przy komarze jeśli chodzi o względy wizualne wiele się nie dzieje, ale za to w końcu inwestuje w tzw. "legal". Kupiłem sobie porządny kask z ls2 - 175zł, do tego przygotowuję moto do rejestracji, ponieważ znalazłem do niego "potwierdzenie zgłoszenia do rejestru". W najbliższej przyszłości planuję pomalować bagażnik na czarno, i poprawić obudowę lampy, ponieważ w paru miejscach również farba odeszła. Kupiłem również komplet tylnych teleskopów, używanych, ponieważ jeden z moich się rozwalił, jest nie do naprawienia, dlatego wolę założyć sprawny Smile

Znalazłem dziś kawałek dnia, kiedy świeciło słońce i pstryknąłem parę zdjęć. Oto one :





KOMENTUJCIE Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2013 20:11:28 przez komarinho.)
25-05-2013 20:09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-08-2012, 18:44:32
RE: Romet 100 by komarinho - Romet_Pegaz - 14-08-2012, 19:38:25
RE: Romet 100 by komarinho - mati123307 - 14-08-2012, 20:05:46
RE: Romet 100 by komarinho - kadetmen - 14-08-2012, 20:14:02
RE: Romet 100 by komarinho - Zing - 14-08-2012, 20:27:02
RE: Romet 100 by komarinho - Marvin2010 - 14-08-2012, 20:45:14
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-08-2012, 21:12:34
RE: Romet 100 by komarinho - Semmao - 14-08-2012, 21:40:53
RE: Romet 100 by komarinho - MichalSR50 - 14-08-2012, 22:01:43
RE: Romet 100 by komarinho - michax - 14-08-2012, 22:20:24
RE: Romet 100 by komarinho - Przemi998 - 14-08-2012, 22:33:05
RE: Romet 100 by komarinho - arecki16 - 14-08-2012, 22:49:56
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-08-2012, 22:50:34
RE: Romet 100 by komarinho - bajbukaj - 14-08-2012, 23:13:39
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-08-2012, 23:21:01
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 25-08-2012, 16:11:16
RE: Romet 100 by komarinho - Kolo4x4 - 22-09-2012, 08:58:27
RE: Romet 100 by komarinho - kw112 - 22-09-2012, 09:07:18
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 22-09-2012, 19:20:15
RE: Romet 100 by komarinho - Norbi96 - 22-09-2012, 19:28:54
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 22-09-2012, 19:31:04
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 22-09-2012, 20:12:51
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 22-09-2012, 23:42:01
RE: Romet 100 by komarinho - arevo - 22-09-2012, 23:54:07
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 23-09-2012, 00:07:17
RE: Romet 100 by komarinho - Przemi998 - 22-09-2012, 23:56:45
RE: Romet 100 by komarinho - MateuszR - 23-09-2012, 11:42:09
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-09-2012, 18:59:51
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-09-2012, 20:04:20
RE: Romet 100 by komarinho - arasszymaras - 23-09-2012, 20:52:42
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-09-2012, 23:15:34
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 23-09-2012, 23:26:09
RE: Romet 100 by komarinho - arevo - 23-09-2012, 23:31:26
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 24-09-2012, 15:57:21
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 24-09-2012, 16:10:51
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 24-09-2012, 19:18:32
RE: Romet 100 by komarinho - krzychu999 - 24-09-2012, 19:35:00
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 25-05-2013 20:09:19
RE: Romet 100 by komarinho - hunterR - 25-05-2013, 20:15:09
RE: Romet 100 by komarinho - MrF4k - 25-05-2013, 21:04:34
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 25-05-2013, 22:50:10
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-05-2013, 10:38:38
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 26-05-2013, 10:56:10
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-05-2013, 14:03:51
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-05-2013, 20:08:35
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 27-05-2013, 17:58:10
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 27-05-2013, 18:18:40
RE: Romet 100 by komarinho - MrF4k - 27-05-2013, 20:06:05
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 27-05-2013, 20:18:26
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-06-2013, 18:04:30
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 15-06-2013, 18:22:07
RE: Romet 100 by komarinho - Kolo4x4 - 15-06-2013, 21:58:32
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 15-06-2013, 23:44:45
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 16-06-2013, 00:38:03
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-06-2013, 12:11:53
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 16-06-2013, 18:17:09
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-06-2013, 19:00:07
RE: Romet 100 by komarinho - Małolat - 23-06-2013, 09:49:43
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 24-06-2013, 19:39:44
RE: Romet 100 by komarinho - Pompuś - 25-06-2013, 16:12:48
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 25-06-2013, 18:10:41
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-07-2013, 14:52:04
RE: Romet 100 by komarinho - sebon30 - 30-07-2013, 16:10:54
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 00:29:38
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 11-08-2013, 00:34:13
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 11-08-2013, 00:35:33
RE: Romet 100 by komarinho - MrF4k - 11-08-2013, 10:48:24
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 12:45:07
RE: Romet 100 by komarinho - sebon30 - 11-08-2013, 13:09:26
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 14:05:21
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 11-08-2013, 14:07:44
RE: Romet 100 by komarinho - Amanssy - 11-08-2013, 13:15:24
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 14:12:48
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 11-08-2013, 14:16:22
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-08-2013, 14:20:00
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-08-2013, 18:45:13
RE: Romet 100 by komarinho - Winiar 93 - 17-08-2013, 19:02:14
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-08-2013, 19:06:56
RE: Romet 100 by komarinho - Winiar 93 - 17-08-2013, 19:10:58
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-08-2013, 19:15:37
RE: Romet 100 by komarinho - romeciak - 17-08-2013, 20:17:47
RE: Romet 100 by komarinho - Pompuś - 19-08-2013, 20:45:59
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-10-2013, 22:07:28
RE: Romet 100 by komarinho - Pompuś - 16-10-2013, 22:10:21
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 16-10-2013, 22:11:46
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 16-10-2013, 22:16:40
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-10-2013, 22:18:03
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 16-10-2013, 22:25:08
RE: Romet 100 by komarinho - theogarowiec - 16-10-2013, 22:27:07
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-10-2013, 22:33:08
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 16-10-2013, 22:39:08
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 16-10-2013, 23:23:16
RE: Romet 100 by komarinho - Latos - 08-12-2013, 21:51:01
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 05-01-2014, 14:31:10
RE: Romet 100 by komarinho - alek736 - 05-01-2014, 15:52:07
RE: Romet 100 by komarinho - Darek1 - 05-01-2014, 16:02:37
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 01-06-2014, 13:34:29
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 02-06-2014, 20:13:37
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 02-06-2014, 20:18:07
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-06-2014, 12:51:19
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 26-06-2014, 12:58:18
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 26-06-2014, 14:13:29
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-06-2014, 14:19:35
RE: Romet 100 by komarinho - Dawid.xD - 26-06-2014, 14:29:18
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 26-06-2014, 16:13:57
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-02-2015, 14:31:16
RE: Romet 100 by komarinho - TobsoneQ - 15-02-2015, 15:22:38
RE: Romet 100 by komarinho - Rafalnapony - 15-02-2015, 15:24:44
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-02-2015, 16:39:20
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 11-04-2015, 22:48:38
RE: Romet 100 by komarinho - Rafku - 15-02-2015, 16:50:42
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-02-2015, 16:52:14
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 15-02-2015, 20:19:20
RE: Romet 100 by komarinho - romek - 15-02-2015, 20:40:15
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 15-02-2015, 23:44:41
RE: Romet 100 by komarinho - amin - 15-02-2015, 23:50:32
RE: Romet 100 by komarinho - Chmielu17 - 16-02-2015, 00:00:05
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-04-2015, 17:17:11
RE: Romet 100 by komarinho - Barto5050 - 11-04-2015, 21:32:38
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-04-2015, 22:43:58
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 11-04-2015, 23:03:18
RE: Romet 100 by komarinho - Błażej - 12-04-2015, 08:55:36
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 12-04-2015, 13:16:19
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-04-2015, 18:10:35
RE: Romet 100 by komarinho - Rafku - 14-04-2015, 19:28:44
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 14-04-2015, 20:40:13
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-05-2015, 13:46:27
RE: Romet 100 by komarinho - romek - 17-05-2015, 16:05:59
RE: Romet 100 by komarinho - Malibu122 - 17-05-2015, 17:16:26
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 17-05-2015, 17:53:28
RE: Romet 100 by komarinho - romek - 06-02-2016, 22:14:03
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-02-2016, 21:30:31
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 08-03-2016, 23:11:46
RE: Romet 100 by komarinho - bujak96 - 08-03-2016, 23:14:38
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 08-03-2016, 23:23:45
RE: Romet 100 by komarinho - komarinho - 23-06-2022, 10:15:44


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 211
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 102
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 332
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 192
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 234
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 488
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 176
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6334
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19831
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96693
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 415
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 243
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 302
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 187
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4465

Reklama