Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Stella
Autor Wiadomość
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,489
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #84
RE: Romet Stella
Dzisiaj na allegro zamówiłem do stelli zębatkę z Simsona 15 zębów, kolanko do Simsona enduro i linkę gazu, najwcześniej przyjdzie w środę więc nie wiem czy dam rade przemontować do zlotu

A zamówiłem od Simsona enduro bo uznałem że jednak bardziej się opłaca bo jest prawie połowę tańsze od stellowego i do tego ma średnicę większa o 3,5mm, gdyby liczyć nagar to z 5mm. A moje kolanko jest też stuknięte w jednym miejscu co też pewnie bardzo wadzi w przepływie spalin. Boje się że nie będzie pasować bo to kolanko jest krótsze ale do tego na pewno nie wejdzie do wydechu bez przeróbek więc będzie trochę roboty. No ale nie ukrywam że od tego kolanka oczekuje znacznego wzrostu mocy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2013 18:04:12 przez Kanilox.)
13-05-2013 18:03:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Stella - Kanilox - 25-06-2012, 17:27:11
RE: Romet Stella - fosa - 25-06-2012, 18:01:14
RE: Romet Stella - miki1999 - 25-06-2012, 18:19:58
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-06-2012, 18:32:22
RE: Romet Stella - Przemi998 - 25-06-2012, 18:44:58
RE: Romet Stella - Semmao - 25-06-2012, 20:08:36
RE: Romet Stella - arasszymaras - 25-06-2012, 20:30:56
RE: Romet Stella - LukaszzT1 - 25-06-2012, 21:13:17
RE: Romet Stella - MichalSR50 - 25-06-2012, 22:20:48
RE: Romet Stella - dawcio650e - 24-02-2013, 17:57:02
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-02-2013, 18:10:23
RE: Romet Stella - wojtekr35 - 25-06-2012, 22:24:13
RE: Romet Stella - lukasz247___ - 25-06-2012, 22:42:40
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-06-2012, 02:54:53
RE: Romet Stella - robikrut - 26-06-2012, 10:19:22
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-06-2012, 13:27:32
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-09-2012, 13:55:14
RE: Romet Stella - komarinho - 25-09-2012, 15:11:25
RE: Romet Stella - MOTÓRZYSTA - 25-09-2012, 15:44:39
RE: Romet Stella - Norbi96 - 25-09-2012, 16:06:10
RE: Romet Stella - Marwerick - 25-09-2012, 22:45:35
RE: Romet Stella - Semmao - 26-09-2012, 00:55:45
RE: Romet Stella - kw112 - 26-09-2012, 08:16:30
RE: Romet Stella - tramwajarz - 26-09-2012, 11:17:47
RE: Romet Stella - Kanilox - 05-10-2012, 20:56:58
RE: Romet Stella - Kanilox - 28-10-2012, 13:27:13
RE: Romet Stella - tramwajarz - 31-10-2012, 16:27:17
RE: Romet Stella - Kanilox - 31-10-2012, 21:09:55
RE: Romet Stella - chart21050 - 31-10-2012, 21:15:33
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-11-2012, 15:35:25
RE: Romet Stella - Makov - 20-11-2012, 20:25:03
RE: Romet Stella - tramwajarz - 20-11-2012, 20:29:12
RE: Romet Stella - maczos - 20-11-2012, 20:32:00
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-11-2012, 04:18:31
RE: Romet Stella - Kanilox - 21-01-2013, 18:36:08
RE: Romet Stella - Patryk82 - 21-01-2013, 20:12:01
RE: Romet Stella - Rometowiec97 - 21-01-2013, 20:59:44
RE: Romet Stella - PolaczekPL666 - 24-01-2013, 23:32:10
RE: Romet Stella - rafaello6042 - 03-02-2013, 16:42:53
RE: Romet Stella - Kanilox - 19-02-2013, 17:40:35
RE: Romet Stella - skowron142 - 19-02-2013, 17:59:28
RE: Romet Stella - Kanilox - 19-02-2013, 19:32:49
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-02-2013, 17:34:34
RE: Romet Stella - dawcio650e - 24-02-2013, 18:44:22
RE: Romet Stella - olo09 - 24-02-2013, 18:51:42
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-03-2013, 21:46:48
RE: Romet Stella - stqc - 04-03-2013, 21:50:04
RE: Romet Stella - alek736 - 04-03-2013, 21:51:31
RE: Romet Stella - tramwajarz - 04-03-2013, 21:55:26
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-03-2013, 22:00:41
RE: Romet Stella - Kanilox - 08-03-2013, 21:15:30
RE: Romet Stella - Kanilox - 15-03-2013, 22:42:12
RE: Romet Stella - MrF4k - 15-03-2013, 23:23:50
RE: Romet Stella - dawidbarganski - 15-03-2013, 22:52:42
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-03-2013, 01:17:08
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-03-2013, 01:59:55
RE: Romet Stella - Kanilox - 02-04-2013, 20:58:33
RE: Romet Stella - alek736 - 02-04-2013, 21:10:17
RE: Romet Stella - RUDEK 1998 - 02-04-2013, 21:13:52
RE: Romet Stella - Kanilox - 02-04-2013, 21:45:29
RE: Romet Stella - alek736 - 02-04-2013, 22:42:43
RE: Romet Stella - Kanilox - 02-04-2013, 23:08:18
RE: Romet Stella - Quake96 - 03-04-2013, 00:28:48
RE: Romet Stella - Kanilox - 06-04-2013, 01:09:15
RE: Romet Stella - stqc - 07-04-2013, 20:03:35
RE: Romet Stella - Kanilox - 08-04-2013, 00:26:59
RE: Romet Stella - Kanilox - 12-04-2013, 19:31:55
RE: Romet Stella - Kanilox - 13-04-2013, 01:44:54
RE: Romet Stella - Kanilox - 20-04-2013, 03:14:56
RE: Romet Stella - Kanilox - 21-04-2013, 00:34:59
RE: Romet Stella - stqc - 22-04-2013, 15:15:34
RE: Romet Stella - Kanilox - 23-04-2013, 01:00:34
RE: Romet Stella - stqc - 23-04-2013, 08:02:30
RE: Romet Stella - Kanilox - 23-04-2013, 11:57:32
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-04-2013, 18:30:35
RE: Romet Stella - Kanilox - 02-05-2013, 01:43:45
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-05-2013, 23:24:13
RE: Romet Stella - Kanilox - 05-05-2013, 19:24:31
RE: Romet Stella - stqc - 07-05-2013, 19:02:44
RE: Romet Stella - Kanilox - 07-05-2013, 20:31:05
RE: Romet Stella - tramwajarz - 07-05-2013, 20:37:15
RE: Romet Stella - Kanilox - 07-05-2013, 23:59:30
RE: Romet Stella - Kanilox - 13-05-2013 18:03:47
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-05-2013, 00:02:54
RE: Romet Stella - olo1200 - 24-05-2013, 00:13:42
RE: Romet Stella - mikbow - 24-05-2013, 08:56:26
RE: Romet Stella - Rometowiec97 - 24-05-2013, 14:11:36
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-05-2013, 18:22:28
RE: Romet Stella - alek736 - 24-05-2013, 20:32:57
RE: Romet Stella - tramwajarz - 24-05-2013, 20:46:08
RE: Romet Stella - Kanilox - 24-05-2013, 21:34:02
RE: Romet Stella - alek736 - 24-05-2013, 21:35:21
RE: Romet Stella - Kanilox - 30-06-2013, 19:37:34
RE: Romet Stella - Kanilox - 27-08-2013, 00:56:05
RE: Romet Stella - Kanilox - 15-09-2013, 23:40:24
RE: Romet Stella - alek736 - 16-09-2013, 22:42:02
RE: Romet Stella - Kanilox - 16-09-2013, 23:01:54
RE: Romet Stella - Kanilox - 25-09-2013, 23:06:15
RE: Romet Stella - Kanilox - 14-10-2013, 22:18:03
RE: Romet Stella - Przemi998 - 14-10-2013, 22:38:42
RE: Romet Stella - Kanilox - 17-10-2013, 00:15:55
RE: Romet Stella - alek736 - 17-10-2013, 14:12:27
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-11-2013, 00:39:02
RE: Romet Stella - romeciak - 04-11-2013, 00:45:31
RE: Romet Stella - SwantonLFC - 04-11-2013, 00:50:23
RE: Romet Stella - Kanilox - 08-12-2013, 00:41:11
RE: Romet Stella - Kanilox - 11-12-2013, 01:27:57
RE: Romet Stella - sebon30 - 11-12-2013, 16:01:08
RE: Romet Stella - Dawid.xD - 11-12-2013, 16:04:25
RE: Romet Stella - Kanilox - 29-12-2013, 04:49:22
RE: Romet Stella - DominiX - 29-12-2013, 11:12:06
RE: Romet Stella - Kanilox - 04-05-2014, 01:16:02
RE: Romet Stella - Kanilox - 20-05-2014, 14:25:59
RE: Romet Stella - Kanilox - 18-12-2014, 03:07:51
RE: Romet Stella - pawel_2540 - 18-12-2014, 12:02:38
RE: Romet Stella - Kanilox - 18-12-2014, 13:09:56
RE: Romet Stella - PawełBike - 18-12-2014, 17:26:50
RE: Romet Stella - Kanilox - 19-12-2014, 19:33:09
RE: Romet Stella - dawid639 - 18-12-2014, 19:13:57
RE: Romet Stella - Kanilox - 12-03-2015, 03:12:14
RE: Romet Stella - Kanilox - 26-09-2015, 01:23:55
RE: Romet Stella - Piekarelk - 12-01-2025, 21:21:12
RE: Romet Stella - romek - 12-01-2025, 21:51:23


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 23:19:43
» Odpowiedzi: 146
» Wyświetleń: 34232
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2879
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 11
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 49
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 118
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 338
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5165
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 147
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 398
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 272
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 299
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 584
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 219
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6376
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19909

Reklama