Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 głosów - 4.17 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Sokół - 1973 - Semmao
Autor Wiadomość
Semmao Offline
Podszeptywacz
Moderatorzy


Liczba postów: 4,468
Imię: Tom
Skąd: Elbląg - Gorzów
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #97
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao
(11-05-2013 21:28:22)wnusiu94 napisał(a):  Nigdy w życiu, ani się waż! "Polerując" dowolnym papierem ściernym tylko je porysujesz. Użyj do tego Pasty Tempo do aluminium, do kupienia np. w Norauto.

Już dopieszczałem srebrne powierzchnie drobnoziarnistym papierem wodnym o wysokiej gramaturze (np.360). Tak wypolerowałem kapy od silnika 023 z mojego T-1. Smile

(11-05-2013 21:38:12)Sołtys napisał(a):  Super maszyna! Jaki będzie ten nowy kolor? Smile
Ja bym wymienił przedni błotnik na oryginalny, (ten jest z późnych Wigry) i zamontował lampkę na przód. Z tyłu natomiast ten odblask wygląda nieziemsko! :lol:

Serdeczne pozdrowienia dla małżonki! Big Grin

Będzie delikatny szary, dla kontrastu. Wiem, że błotnik inny, ale weź dostań oryginał. Smile Co jakiś czas odwiedzam złom, więc może znajdę. Lampkę też szukam przód z dynamem na złomie. Tylną mam, ale niezamontowaną jeszcze, bo po co bez dynamiska? Smile

Dzięki za pozdrowienia! ^^


Quake96 - 18-06-2013 22:49 -Cóż chciałeś Rometa to musisz się liczyć z wydatkami

kamil97 - 22-10-2014 10:02 -Ano ,,Chciales rysia, musisz się liczyć z wydatkami" Tongue

jurek_j - 25-04-2016 19:28 -chciałeś rometa, musisz się liczyć z problemami
11-05-2013 21:44:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 24-11-2012, 15:31:28
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Pitu - 24-11-2012, 15:38:49
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 24-11-2012, 15:57:15
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 24-11-2012, 16:20:23
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 24-11-2012, 22:01:24
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 24-11-2012, 22:27:34
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 24-11-2012, 22:33:49
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Pitu - 25-11-2012, 13:36:55
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 27-11-2012, 16:04:47
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - maczos - 27-11-2012, 19:02:13
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Pitu - 27-11-2012, 22:00:38
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 27-11-2012, 23:09:19
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - koi7 - 28-11-2012, 17:02:36
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 28-11-2012, 17:11:58
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 29-11-2012, 13:38:06
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 30-11-2012, 21:44:00
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 01-12-2012, 23:49:13
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 02-12-2012, 00:26:42
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 02-12-2012, 00:40:33
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Pitu - 02-12-2012, 14:59:34
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 02-12-2012, 15:41:56
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 02-12-2012, 18:13:52
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Pitu - 02-12-2012, 19:32:58
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 02-12-2012, 20:14:42
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Pitu - 02-12-2012, 20:37:07
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Wojski - 03-12-2012, 00:12:13
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 03-12-2012, 00:16:59
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 12-12-2012, 16:58:02
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - MrF4k - 12-12-2012, 19:54:21
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 12-12-2012, 20:06:14
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - MrF4k - 12-12-2012, 21:45:22
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Pitu - 12-12-2012, 23:47:54
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 13-12-2012, 01:23:46
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Pitu - 14-12-2012, 14:08:02
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 15-12-2012, 17:33:20
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 07-03-2013, 23:55:31
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Pitu - 08-03-2013, 22:48:51
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Czaro - 10-03-2013, 22:20:18
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 19-04-2013, 20:28:21
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 19-04-2013, 21:03:44
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 20-04-2013, 14:24:44
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 20-04-2013, 15:02:04
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Refin - 05-05-2013, 22:13:43
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 11-05-2013, 21:12:19
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 11-05-2013 21:44:52
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 18-05-2013, 14:32:37
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 18-05-2013, 15:01:27
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 18-05-2013, 21:52:59
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 22-05-2013, 23:03:08
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 25-01-2014, 16:02:49
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - misiql - 25-01-2014, 18:36:57
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Semmao - 25-01-2014, 23:02:13
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - misiql - 26-01-2014, 10:41:10
RE: Romet Sokół - 1973 - Semmao - Taśma - 26-01-2014, 12:21:28


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Merfix
Wczoraj 13:02:45
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 159
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 87
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 300
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 165
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 214
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 432
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 164
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6300
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19813
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96607
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 404
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 238
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 290
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 177
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4461

Reklama