Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Liga Mistrzów
Autor Wiadomość
Simon Offline
Ogarnięty Chartcore


Liczba postów: 1,454
Imię: Szymon
Skąd: Ożarów
Pojazd: Romet Chart
Post: #28
RE: Liga Mistrzów
taki żarcik mi się przypomniał

Dlaczego kibice realu Madryt chętnie chodzą do kościoła?
Bo tylko tam mogą zobaczyć człowieka ubranego na biało, wznoszącego puchar Big Grin



Mój Romet Chart 70ccm
"Śpieszmy się kochać Motóry polskiej produkcji - Tak szybko odchodzą"
15-04-2013 22:41:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 3 użytkowników postawiło piwo Simon za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Liga Mistrzów - Irek - 12-04-2013, 20:30:43
RE: Liga Mistrzów - jakubdiks - 12-04-2013, 20:32:57
RE: Liga Mistrzów - stqc - 12-04-2013, 20:37:44
RE: Liga Mistrzów - szontek14 - 12-04-2013, 20:38:15
RE: Liga Mistrzów - Winiar 93 - 12-04-2013, 20:40:31
RE: Liga Mistrzów - Irek - 12-04-2013, 20:41:22
RE: Liga Mistrzów - jakubdiks - 12-04-2013, 20:42:03
RE: Liga Mistrzów - Winiar 93 - 12-04-2013, 20:47:22
RE: Liga Mistrzów - Irek - 12-04-2013, 20:48:33
RE: Liga Mistrzów - Błażej - 12-04-2013, 21:16:49
RE: Liga Mistrzów - Irek - 12-04-2013, 21:26:05
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 12-04-2013, 21:36:39
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 12-04-2013, 21:50:35
RE: Liga Mistrzów - bartix4 - 12-04-2013, 22:02:22
RE: Liga Mistrzów - minu07 - 12-04-2013, 22:05:27
RE: Liga Mistrzów - Semmao - 12-04-2013, 22:12:04
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 12-04-2013, 22:17:03
RE: Liga Mistrzów - bartix4 - 12-04-2013, 23:33:29
RE: Liga Mistrzów - Irek - 13-04-2013, 10:46:04
RE: Liga Mistrzów - bartix4 - 13-04-2013, 11:00:08
RE: Liga Mistrzów - Taśma - 13-04-2013, 19:24:00
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 12-04-2013, 22:17:34
RE: Liga Mistrzów - Błażej - 12-04-2013, 23:48:03
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 13-04-2013, 00:06:18
RE: Liga Mistrzów - gryf114 - 13-04-2013, 02:02:24
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 13-04-2013, 18:56:47
RE: Liga Mistrzów - maly - 15-04-2013, 22:23:58
RE: Liga Mistrzów - Simon - 15-04-2013 22:41:16
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 15-04-2013, 22:52:56
RE: Liga Mistrzów - Winiar 93 - 15-04-2013, 22:57:07
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 15-04-2013, 23:00:06
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 15-04-2013, 23:13:20
RE: Liga Mistrzów - kulin1998 - 16-04-2013, 00:39:36
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 24-04-2013, 01:03:47
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 24-04-2013, 08:03:58
RE: Liga Mistrzów - Irek - 24-04-2013, 08:32:17
RE: Liga Mistrzów - bartek199714 - 24-04-2013, 08:56:45
RE: Liga Mistrzów - Semmao - 24-04-2013, 09:19:33
RE: Liga Mistrzów - Irek - 24-04-2013, 19:15:25
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 24-04-2013, 19:27:28
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 24-04-2013, 23:52:53
RE: Liga Mistrzów - miki1999 - 25-04-2013, 12:33:37
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 25-04-2013, 23:10:37
RE: Liga Mistrzów - Irek - 26-04-2013, 08:50:58
RE: Liga Mistrzów - Semmao - 26-04-2013, 11:24:04
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 26-04-2013, 11:33:18
RE: Liga Mistrzów - Irek - 02-05-2013, 11:07:31
RE: Liga Mistrzów - kulin1998 - 02-05-2013, 11:13:02
RE: Liga Mistrzów - Semmao - 02-05-2013, 12:20:13
RE: Liga Mistrzów - kulin1998 - 02-05-2013, 22:41:38
RE: Liga Mistrzów - Jakub - 02-05-2013, 14:49:20
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 02-05-2013, 22:23:41
RE: Liga Mistrzów - Irek - 02-05-2013, 22:14:17
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 04-05-2013, 21:35:41
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 04-05-2013, 22:17:04
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 04-05-2013, 22:25:38
RE: Liga Mistrzów - Semmao - 05-05-2013, 00:58:57
RE: Liga Mistrzów - Jakub - 07-05-2013, 00:47:48
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 07-05-2013, 00:54:52
RE: Liga Mistrzów - nie_mientki - 07-05-2013, 00:52:16
RE: Liga Mistrzów - Jakub - 07-05-2013, 18:30:47
RE: Liga Mistrzów - Irek - 23-05-2013, 18:14:55
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 23-05-2013, 18:24:12
RE: Liga Mistrzów - romeciarz.1 - 25-05-2013, 23:38:26
RE: Liga Mistrzów - MichalSR50 - 25-05-2013, 23:55:45
RE: Liga Mistrzów - komarinho - 26-05-2013, 00:28:44
RE: Liga Mistrzów - koi7 - 26-05-2013, 00:51:02
RE: Liga Mistrzów - olo1200 - 26-05-2013, 08:42:50
RE: Liga Mistrzów - Irek - 26-05-2013, 09:52:47


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 504
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3152
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 804
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 202
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 585
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 652
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34707
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 116
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 181
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 507
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5235
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 196
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 400
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 420
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 880

Reklama