Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Wasze oceny w szkole
Autor Wiadomość
DziDzia Offline
Nowy
*


Liczba postów: 57
Imię: Patrycjusz
Skąd: Warszawa
Pojazd: Romet Pony
Post: #59
RE: Wasze oceny w szkole
O kuźwa, jaki temat Tongue
Pamiętam, że byłem kiedyś zagrożony z WFu

PONY 50-M-1
PONY 50-M-2
PONY 50-M-3
PONY 301
Motorynkowy Świat
06-04-2013 16:23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wasze oceny w szkole - Irek - 04-06-2012, 21:47:37
RE: Wasze oceny w szkole - LukaszzT1 - 04-06-2012, 22:03:05
RE: Wasze oceny w szkole - Norbi96 - 04-06-2012, 22:11:30
RE: Wasze oceny w szkole - Aban - 04-06-2012, 22:15:54
RE: Wasze oceny w szkole - LukaszzT1 - 04-06-2012, 22:16:04
RE: Wasze oceny w szkole - nie_mientki - 04-06-2012, 22:16:06
RE: Wasze oceny w szkole - LukaszzT1 - 04-06-2012, 22:17:52
RE: Wasze oceny w szkole - Irek - 04-06-2012, 22:24:29
RE: Wasze oceny w szkole - komar - 04-06-2012, 22:26:44
RE: Wasze oceny w szkole - LukaszzT1 - 04-06-2012, 22:32:18
RE: Wasze oceny w szkole - riley2pl - 04-06-2012, 22:54:19
RE: Wasze oceny w szkole - Grzeslaw - 04-06-2012, 23:07:01
RE: Wasze oceny w szkole - kadetmen - 04-06-2012, 23:08:51
RE: Wasze oceny w szkole - arasszymaras - 05-06-2012, 00:03:49
RE: Wasze oceny w szkole - xteam13 - 05-06-2012, 06:20:30
RE: Wasze oceny w szkole - Irek - 05-06-2012, 07:58:31
RE: Wasze oceny w szkole - nie_mientki - 05-06-2012, 15:26:42
RE: Wasze oceny w szkole - Irek - 05-06-2012, 20:59:06
RE: Wasze oceny w szkole - nie_mientki - 05-06-2012, 21:54:22
RE: Wasze oceny w szkole - lukimotorynka - 05-06-2012, 15:19:43
RE: Wasze oceny w szkole - skuter007 - 05-06-2012, 16:12:57
RE: Wasze oceny w szkole - MrF4k - 05-06-2012, 16:27:08
RE: Wasze oceny w szkole - Rychu - 05-06-2012, 19:04:32
RE: Wasze oceny w szkole - Kastomajzer - 05-06-2012, 20:57:22
RE: Wasze oceny w szkole - Rychu - 05-06-2012, 21:27:47
RE: Wasze oceny w szkole - Irek - 05-06-2012, 21:33:12
RE: Wasze oceny w szkole - Błażej - 05-06-2012, 21:49:16
RE: Wasze oceny w szkole - Irek - 05-06-2012, 21:55:56
RE: Wasze oceny w szkole - Norbi96 - 05-06-2012, 22:00:47
RE: Wasze oceny w szkole - Błażej - 05-06-2012, 22:00:49
RE: Wasze oceny w szkole - Irek - 05-06-2012, 22:01:50
RE: Wasze oceny w szkole - Błażej - 05-06-2012, 22:06:13
RE: Wasze oceny w szkole - Irek - 05-06-2012, 22:07:23
RE: Wasze oceny w szkole - Tomasso94 - 05-06-2012, 22:11:26
RE: Wasze oceny w szkole - STRAŻNIK - 06-06-2012, 17:02:45
RE: Wasze oceny w szkole - Kubek125 - 06-06-2012, 17:58:36
RE: Wasze oceny w szkole - Mlody995 - 10-06-2012, 19:04:43
RE: Wasze oceny w szkole - mlodyfso - 10-06-2012, 19:22:08
RE: Wasze oceny w szkole - KoRn - 10-06-2012, 19:23:50
RE: Wasze oceny w szkole - zbydrze - 10-06-2012, 19:50:25
RE: Wasze oceny w szkole - fanfso - 11-06-2012, 23:33:05
RE: Wasze oceny w szkole - MichalSR50 - 12-06-2012, 00:03:45
RE: Wasze oceny w szkole - Bartek - 12-06-2012, 14:47:03
RE: Wasze oceny w szkole - MichalSR50 - 12-06-2012, 21:34:03
RE: Wasze oceny w szkole - fanfso - 12-06-2012, 22:26:21
RE: Wasze oceny w szkole - MichalSR50 - 13-06-2012, 20:27:03
RE: Wasze oceny w szkole - Irek - 13-06-2012, 20:57:32
RE: Wasze oceny w szkole - Bartek - 13-06-2012, 21:43:25
RE: Wasze oceny w szkole - wisla98 - 13-06-2012, 23:11:59
RE: Wasze oceny w szkole - MichalSR50 - 13-06-2012, 23:55:45
RE: Wasze oceny w szkole - Błażej - 14-06-2012, 00:03:31
RE: Wasze oceny w szkole - Irek - 14-06-2012, 07:11:29
RE: Wasze oceny w szkole - Bartek - 14-06-2012, 08:30:28
RE: Wasze oceny w szkole - Kubasio - 14-06-2012, 15:51:17
RE: Wasze oceny w szkole - Irek - 14-06-2012, 19:50:07
RE: Wasze oceny w szkole - gabriel0 - 06-04-2013, 15:54:44
RE: Wasze oceny w szkole - Kanilox - 06-04-2013, 15:56:35
RE: Wasze oceny w szkole - chart21050 - 06-04-2013, 16:17:00
RE: Wasze oceny w szkole - DziDzia - 06-04-2013 16:23:39


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 521
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3154
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 804
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 209
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 590
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 653
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34733
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 117
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 183
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 510
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5238
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 196
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 401
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 421
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 885

Reklama