Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Wycena mojego Komara
Autor Wiadomość
Bladebreaker Offline
Majster
*


Liczba postów: 224
Imię: Kacper
Skąd: Inowrocław
Pojazd: Inny
Post: #1
Wycena mojego Komara
Witam, chciałbym prosić Was o wycenienie mojego Komara.'
Dane.
Rocznik 1973, lakier oryginalny, plomba na silniku 100% oryginał, przebieg 14.000.
Film:
https://www.youtube.com/watch?v=8WMEpBWoyig

W Garażu:

1. Komar 2350 1973r.

2. Simson S51 B-4 1987r.

3. Simson S51 B-4 1988r.

4. Simson SR-2 1960r.

5. Simson SR-2 1958r. ( Dawca )

W planach :

1. Ural M67 <3
20-03-2013 20:52:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wycena mojego Komara - Bladebreaker - 20-03-2013 20:52:17
RE: Wycena mojego Komara - lukimotorynka - 20-03-2013, 20:58:48
RE: Wycena mojego Komara - simon1998 - 20-03-2013, 20:58:57
RE: Wycena mojego Komara - fosa - 20-03-2013, 20:59:37
RE: Wycena mojego Komara - Norbi96 - 20-03-2013, 21:32:54
RE: Wycena mojego Komara - Travel200 - 20-03-2013, 21:43:57
RE: Wycena mojego Komara - oleczek112 - 20-03-2013, 21:51:58
RE: Wycena mojego Komara - jarko88 - 20-03-2013, 22:13:51
RE: Wycena mojego Komara - mikizpl - 20-03-2013, 22:22:24
RE: Wycena mojego Komara - wbr98wa - 20-03-2013, 23:08:47
RE: Wycena mojego Komara - michalh-91 - 21-03-2013, 00:39:11
RE: Wycena mojego Komara - Bladebreaker - 21-03-2013, 09:25:31
RE: Wycena mojego Komara - Vladimir - 21-03-2013, 09:29:40
RE: Wycena mojego Komara - damlad12 - 21-03-2013, 13:34:26
RE: Wycena mojego Komara - Bladebreaker - 27-03-2013, 11:08:47
RE: Wycena mojego Komara - michalh-91 - 27-03-2013, 22:56:42
RE: Wycena mojego Komara - Bladebreaker - 28-03-2013, 22:07:01


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Dezamet Dantom Deca
Ostatni post: Tomasz-pr110
31-07-2026 18:55:54
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 162
Romet Chart 85/5/1M + LC ...
Ostatni post: Romet drajwerV2
31-07-2026 12:28:08
» Odpowiedzi: 188
» Wyświetleń: 91327
Mińsk 125 reaktywacja
Ostatni post: zmd-52
29-07-2026 12:50:32
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 303
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: romek
29-07-2026 06:15:21
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 930
Lagi przednie chart
Ostatni post: Trusek
28-07-2026 17:42:37
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 225
Części Romet Chart
Ostatni post: stqc
27-07-2026 12:01:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 143
Silnik simson s51 w motor...
Ostatni post: Alien97
27-07-2026 01:02:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 169
Co to za silnik?
Ostatni post: romek
26-07-2026 17:38:56
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 3660
Siemano
Ostatni post: xy_filip.xo
26-07-2026 17:02:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 126
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 19:03:11
» Odpowiedzi: 510
» Wyświetleń: 307674
4 biegowa skrzynia 223 og...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 16:20:13
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 278
Romet Orkan blaty korby o...
Ostatni post: MaćkoZawiercie
24-07-2026 01:24:15
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 168
Romet Wigry 6 – czy ktoś ...
Ostatni post: Bartjesz
24-07-2026 01:00:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 195
Witam
Ostatni post: Elektronik
23-07-2026 19:18:25
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 265
Witam Rometowców !
Ostatni post: Bob_Harley
22-07-2026 17:20:29
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 316

Reklama