Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komar Sport 2361 (1973r)
Autor Wiadomość
zigu98 Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 366
Imię: Grzegorz
Skąd: Okolice Stalowa Wola
Pojazd: Inny
Post: #55
RE: Komar Sport 2361 (1973r)
Bardzo ładny Sporcik Wink
Jestem pod wrażeniem, że kobieta się zainteresowała takimi maszynami Big Grin
Powodzenia we wszystkich działaniach przy Sporcie! Wink

"Live to ride
Ride to live
Away of life"


Aktualne pojazdy:
FSO Polonez 1.6 GLI '96

Byłe pojazdy:
Romet Ogar 200 '88
15-03-2013 13:06:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 08-02-2013, 22:11:20
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - MichalSR50 - 08-02-2013, 22:17:08
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - LukaszzT1 - 08-02-2013, 22:17:24
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 08-02-2013, 22:18:48
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 08-02-2013, 22:24:06
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - koi7 - 08-02-2013, 22:25:23
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - jawomaniak - 08-02-2013, 22:26:49
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Artur - 08-02-2013, 22:28:23
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - alek736 - 08-02-2013, 22:44:57
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Semmao - 08-02-2013, 22:49:03
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Semmao - 08-02-2013, 22:58:34
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - MrF4k - 08-02-2013, 23:03:31
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 08-02-2013, 23:39:52
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Błażej - 08-02-2013, 23:41:19
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 08-02-2013, 23:43:37
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Semmao - 08-02-2013, 23:45:01
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 09-02-2013, 00:14:12
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - maczos - 08-02-2013, 23:46:06
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - MrF4k - 09-02-2013, 00:23:59
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Błażej - 09-02-2013, 00:24:18
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 09-02-2013, 00:26:48
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - MrF4k - 09-02-2013, 00:29:06
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 09-02-2013, 00:29:08
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - MrF4k - 09-02-2013, 00:29:40
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 09-02-2013, 00:33:44
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Semmao - 09-02-2013, 01:11:20
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 09-02-2013, 01:15:07
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Błażej - 09-02-2013, 01:57:25
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - lada97 - 09-02-2013, 02:01:42
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 09-02-2013, 03:12:55
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Błażej - 09-02-2013, 03:46:59
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 09-02-2013, 04:28:26
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - grzyb - 09-02-2013, 12:43:37
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - sebon30 - 09-02-2013, 16:01:16
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - ziman1998 - 09-02-2013, 17:21:32
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - nie_mientki - 10-02-2013, 18:41:47
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - oleczek112 - 25-02-2013, 13:53:43
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 03-03-2013, 01:41:13
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - oleczek112 - 03-03-2013, 13:07:32
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Błażej - 03-03-2013, 01:52:25
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 03-03-2013, 02:17:28
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Błażej - 03-03-2013, 02:25:02
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 03-03-2013, 03:41:00
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Romecio - 03-03-2013, 11:13:11
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 03-03-2013, 11:32:18
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Błażej - 03-03-2013, 14:30:06
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 03-03-2013, 16:38:10
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 15-03-2013, 12:57:17
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - zigu98 - 15-03-2013 13:06:14
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - damix98 - 15-03-2013, 13:14:52
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Błażej - 15-03-2013, 15:08:28
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 16-03-2013, 21:28:28
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - kondzio310 - 15-03-2013, 15:30:56
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kazek - 15-03-2013, 20:57:21
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Liku - 16-03-2013, 23:38:51
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Błażej - 17-03-2013, 00:56:07
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 18-03-2013, 03:44:39
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Recanion - 18-03-2013, 11:31:42
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Błażej - 18-03-2013, 14:55:09
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 19-03-2013, 15:26:10
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 30-08-2015, 21:14:28
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - JGNZM - 30-08-2015, 21:20:09
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Suwmiarka - 31-08-2015, 12:12:02
RE: Komar Sport 2361 (1973r) - Kropka - 31-08-2015, 13:48:06


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 11:58:16
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 175
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 739
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 114
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 515
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 555
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34541
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 3001
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 82
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 129
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 369
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5208
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 177
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 357
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 368
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 776

Reklama