Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Cześci u Przemka!
Autor Wiadomość
Artur Offline
Zachmurzony
*


Liczba postów: 2,356
Imię: Artur
Skąd: Poznań
Pojazd: Inny
Post: #2
RE: Sprzedaz czesci u Przemka!
Cytat: Obecnie mialem romentowac sztywniaka (chcialem cos na nim zarobic) ale niestety nie zarobie.
To na remoncie da się zarobić? loo Tej patrz... Big Grin

Ja szukam rurek migaczy tylnych do Mińska oraz części do Jawy 175/356 z 1958 roku - lampy przedniej całej, puszek bocznych i kilku jeszcze pierdółek. Wink
22-02-2013 23:49:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Cześci u Przemka! - Przemi998 - 22-02-2013, 23:45:56
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Artur - 22-02-2013 23:49:08
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 22-02-2013, 23:53:16
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Artur - 22-02-2013, 23:56:01
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 22-02-2013, 23:58:08
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - simon1998 - 23-02-2013, 00:05:55
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 23-02-2013, 00:17:20
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - lewan4585 - 23-02-2013, 00:27:38
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 23-02-2013, 00:29:34
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 23-02-2013, 00:40:43
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - MrF4k - 23-02-2013, 00:56:15
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 23-02-2013, 05:52:09
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 23-02-2013, 18:09:23
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 23-02-2013, 18:44:33
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 23-02-2013, 23:48:15
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - simon1998 - 23-02-2013, 23:58:39
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 24-02-2013, 00:06:37
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 24-02-2013, 00:18:22
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - tomek102 - 24-02-2013, 00:29:32
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 24-02-2013, 00:38:59
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 24-02-2013, 18:16:12
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 24-02-2013, 18:29:45
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 25-02-2013, 19:25:31
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 25-02-2013, 20:40:31
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 25-02-2013, 23:45:52
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - DiVi - 27-02-2013, 20:50:56
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 27-02-2013, 21:06:30
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - bajbukaj - 28-02-2013, 01:24:47
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 28-02-2013, 01:30:07
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - bajbukaj - 28-02-2013, 16:55:32
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 28-02-2013, 21:50:00
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Hubinho - 28-02-2013, 23:02:07
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 02-03-2013, 23:35:30
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - jakubdiks - 03-03-2013, 01:23:05
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 03-03-2013, 01:25:26
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 03-03-2013, 16:29:13
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Błażej - 08-03-2013, 00:56:47
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 08-03-2013, 16:17:05
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - MrF4k - 08-03-2013, 18:13:52
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 08-03-2013, 18:48:23
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 09-03-2013, 22:07:02
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 20-05-2013, 22:42:15
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - alek736 - 20-05-2013, 22:48:46
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 20-05-2013, 22:53:50
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 23-05-2013, 17:52:44
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - alek736 - 20-05-2013, 22:56:08
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 20-05-2013, 22:57:32
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - alek736 - 20-05-2013, 22:59:44
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 22-05-2013, 22:09:47
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Jakub - 22-05-2013, 23:42:59
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - pawel84_5 - 23-05-2013, 20:04:49
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 23-05-2013, 21:56:36
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - MateuszR - 25-05-2013, 08:56:47
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 25-05-2013, 14:39:03
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 26-05-2013, 17:13:48
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - tonypl33 - 31-05-2013, 18:48:02
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 31-05-2013, 20:18:04
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - tonypl33 - 31-05-2013, 21:14:55
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - BlacKuzaj - 31-05-2013, 20:20:20
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 31-05-2013, 20:21:46
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 31-05-2013, 21:28:41
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 02-06-2013, 01:54:36
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Błażej - 02-06-2013, 02:12:38
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 03-06-2013, 20:17:43
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - fosa - 03-06-2013, 20:23:30
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 03-06-2013, 20:26:00
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - simon1998 - 03-06-2013, 20:27:11
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - fosa - 04-06-2013, 16:42:48
RE: Sprzedaz czesci u Przemka! - Przemi998 - 04-06-2013, 20:49:42
RE: Cześci u Przemka! - Przemi998 - 06-06-2013, 22:48:58
RE: Cześci u Przemka! - adrians1503 - 09-06-2013, 21:59:35
RE: Cześci u Przemka! - Przemi998 - 09-06-2013, 23:32:52
RE: Cześci u Przemka! - arasszymaras - 09-06-2013, 23:38:40
RE: Cześci u Przemka! - Przemi998 - 10-06-2013, 00:29:23
RE: Cześci u Przemka! - Błażej - 09-06-2013, 23:48:39
RE: Cześci u Przemka! - Błażej - 10-06-2013, 00:39:29
RE: Cześci u Przemka! - Przemi998 - 10-06-2013, 00:41:20
RE: Cześci u Przemka! - Przemi998 - 17-06-2013, 20:37:20
RE: Cześci u Przemka! - tramwajarz - 20-06-2013, 19:47:35
RE: Cześci u Przemka! - Przemi998 - 21-06-2013, 02:25:04
RE: Cześci u Przemka! - wisla98 - 21-06-2013, 08:39:32
RE: Cześci u Przemka! - Przemi998 - 24-06-2013, 17:26:35
RE: Cześci u Przemka! - tramwajarz - 24-06-2013, 19:21:37
RE: Cześci u Przemka! - rafal_e30 - 25-06-2013, 18:15:25
RE: Cześci u Przemka! - Przemi998 - 28-06-2013, 00:30:19
RE: Cześci u Przemka! - Przemi998 - 30-06-2013, 20:57:01
RE: Cześci u Przemka! - sobota - 01-07-2013, 16:19:09
RE: Cześci u Przemka! - Przemi998 - 21-07-2013, 22:29:39
RE: Cześci u Przemka! - mlody191 - 21-07-2013, 22:45:50
RE: Cześci u Przemka! - Przemi998 - 21-07-2013, 22:57:54
RE: Cześci u Przemka! - Błażej - 21-07-2013, 22:52:20
RE: Cześci u Przemka! - Błażej - 21-07-2013, 23:09:19
RE: Cześci u Przemka! - Przemi998 - 21-07-2013, 23:36:48
RE: Cześci u Przemka! - Przemi998 - 01-08-2013, 20:30:22
RE: Cześci u Przemka! - Semmao - 16-07-2014, 23:53:53
RE: Cześci u Przemka! - Przemi998 - 18-07-2014, 18:31:54
RE: Cześci u Przemka! - theogarowiec - 18-07-2014, 18:54:35
RE: Cześci u Przemka! - Przemi998 - 18-07-2014, 19:07:31
RE: Cześci u Przemka! - theogarowiec - 18-07-2014, 19:14:20
RE: Cześci u Przemka! - Przemi998 - 18-07-2014, 19:18:37
RE: Cześci u Przemka! - Winiar 93 - 18-07-2014, 19:47:19
RE: Cześci u Przemka! - Przemi998 - 18-07-2014, 20:10:37
RE: Cześci u Przemka! - Winiar 93 - 28-07-2014, 14:52:54
RE: Cześci u Przemka! - Przemi998 - 29-07-2014, 02:02:10
RE: Cześci u Przemka! - Winiar 93 - 29-07-2014, 09:22:50
RE: Cześci u Przemka! - filip11051 - 17-08-2014, 22:57:41


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 16:58:37
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 49
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 490
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 81
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 516
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34513
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2985
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 300
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 335
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 361
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 751
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 245

Reklama