Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Jawa 350 Twin Sport 1987r
Autor Wiadomość
Kuubaxx Offline
Bandyta
*


Liczba postów: 79
Imię: Jakub
Skąd: Lublin, Lubartów
Pojazd: Inny
Post: #16
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r
(14-02-2013 19:36:37)Artur napisał(a):  Kogo obchodzi spalanie w takim pojeździe? :F
A takie małe pytanie - zastanawia mnie jedna kwestia: stopka centralna. Czy w takich cięższych motorach odczuwa się różnicę (tzn. trzeba to postawić z należytą energią) czy jest to tak zaprojektowane, że się tej wagi nie czuje?

Oj trzeba użyć trochę siły, nie jest lekko Smile, brakuje mi nóżki bocznej, wtedy będzie prościej. Chociaż można się przyzwyczaić do tego ciężaru. W dodatku jeszcze mam małe flaki w kołach więc na pewno to wpływa na siłę którą trzeba użyć. Mój kolega za 4 razem postawił Jawę na stopki Big Grin
Racja, spalanie jest mniej istotne. Zawsze można je obniżyć, choćby przez zastosowanie elektronicznego zapłonu który zamierzam zbudować bądź kupić.

(14-02-2013 19:49:37)jawomaniak napisał(a):  jawa piękna tylko tył wiesniacko podniesiony

Przemyj oczy jeśli nie widzisz że tył jest płaski Wink. Jawa jest bez żadnych agro tuningów. W pełni oryginalna.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2013 20:24:35 przez Kuubaxx.)
14-02-2013 20:20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 14-02-2013, 18:33:19
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Norbi96 - 14-02-2013, 18:37:09
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - chart21050 - 14-02-2013, 18:37:38
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - PatrolCaS - 14-02-2013, 18:41:42
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - koi7 - 14-02-2013, 18:45:22
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 14-02-2013, 18:55:57
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - sebon30 - 14-02-2013, 18:57:41
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 14-02-2013, 19:01:46
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - MichalSR50 - 14-02-2013, 19:09:40
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 14-02-2013, 19:17:53
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - maziak1970 - 14-02-2013, 19:21:53
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Artur - 14-02-2013, 19:36:37
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - alek736 - 14-02-2013, 19:38:51
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - jawomaniak - 14-02-2013, 19:49:37
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 14-02-2013 20:20:30
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - alek736 - 15-02-2013, 00:58:23
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Przemi998 - 15-02-2013, 00:56:00
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 15-02-2013, 18:17:57
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 15-02-2013, 23:40:35
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - MichalSR50 - 15-02-2013, 23:51:18
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 16-02-2013, 00:14:40
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 18-02-2013, 16:40:51
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 03-03-2013, 00:29:43
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - maziak1970 - 03-03-2013, 01:49:49
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 03-03-2013, 14:37:59
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Błażej - 03-03-2013, 14:43:52
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 04-05-2013, 19:04:47
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 18-06-2013, 20:58:39
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Norbi96 - 19-06-2013, 10:57:42
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Semmao - 19-06-2013, 12:48:39
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - alek736 - 19-06-2013, 13:11:10
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - MichalSR50 - 19-06-2013, 14:56:13
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 19-06-2013, 21:21:33
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 14-07-2013, 11:38:02
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 18-08-2013, 23:59:24
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Pompuś - 19-08-2013, 23:18:44
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 05-09-2013, 19:33:32
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Hubinho - 05-09-2013, 19:41:07
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - alek736 - 05-09-2013, 19:45:57
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 23-01-2014, 19:25:11
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - komarek2 - 23-01-2014, 19:49:28
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Rammbo - 24-01-2014, 21:09:54
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - grzesiek27 - 24-01-2014, 21:35:28
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 31-01-2014, 14:05:52
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Błażej - 31-01-2014, 15:16:00
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - MichalSR50 - 31-01-2014, 21:47:28
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - pawel3541 - 01-02-2014, 22:01:25
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 03-02-2014, 01:32:46
RE: Jawa 350 Twin Sport 1987r - Kuubaxx - 02-11-2014, 19:55:25


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Dezamet Dantom Deca
Ostatni post: Tomasz-pr110
31-07-2026 18:55:54
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 160
Romet Chart 85/5/1M + LC ...
Ostatni post: Romet drajwerV2
31-07-2026 12:28:08
» Odpowiedzi: 188
» Wyświetleń: 91325
Mińsk 125 reaktywacja
Ostatni post: zmd-52
29-07-2026 12:50:32
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 301
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: romek
29-07-2026 06:15:21
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 930
Lagi przednie chart
Ostatni post: Trusek
28-07-2026 17:42:37
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 223
Części Romet Chart
Ostatni post: stqc
27-07-2026 12:01:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 142
Silnik simson s51 w motor...
Ostatni post: Alien97
27-07-2026 01:02:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 167
Co to za silnik?
Ostatni post: romek
26-07-2026 17:38:56
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 3658
Siemano
Ostatni post: xy_filip.xo
26-07-2026 17:02:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 125
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 19:03:11
» Odpowiedzi: 510
» Wyświetleń: 307672
4 biegowa skrzynia 223 og...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 16:20:13
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 277
Romet Orkan blaty korby o...
Ostatni post: MaćkoZawiercie
24-07-2026 01:24:15
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Romet Wigry 6 – czy ktoś ...
Ostatni post: Bartjesz
24-07-2026 01:00:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 194
Witam
Ostatni post: Elektronik
23-07-2026 19:18:25
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 264
Witam Rometowców !
Ostatni post: Bob_Harley
22-07-2026 17:20:29
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 315

Reklama