Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Wigry 3 (x3)
Autor Wiadomość
Wojski Offline
Nie wiem co tu napisać
*


Liczba postów: 437
Imię: Wojtek
Skąd: Szczecinek
Pojazd: Inny Romet
Post: #30
RE: Romet Wigry 3 (x3)
(28-01-2013 21:47:29)Sołtys napisał(a):  Bardzo ładne masz te składaczki. Wink Sam rozglądam się za Wigry 3. Smile Nie chciałbyś może któregoś sprzedać? Big Grin

Na razie nic nie sprzedaję :-). Najlepiej śledź te mniej popularne serwisy ogłoszeniowe (ostatnio na sprzedajemy.pl było niezłe, kompletne Wigry za 20 zł) Ale najlepiej przejść się do komisu, na targ, na pewno taniej niż na allegro (ostatnio rama poszła za 30zł!)

Romet Wigry 3 84'
Romet Wigry 3 82'
Romet Wigry 3 82'
Romet Wigry 3 85'
Romet Universal 81' (Wigry 5)
Romet GIL 81 Romet Wigry 3 84' Romet Wigry 3 89' Romet Universal-Flaming 98'(?)
28-01-2013 21:54:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 02-12-2012, 22:53:09
RE: Romet Wigry 3 (x3) - rowler - 02-12-2012, 23:16:02
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Semmao - 02-12-2012, 23:24:46
RE: Romet Wigry 3 (x3) - mat69a - 02-12-2012, 23:42:58
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Pitu - 04-12-2012, 10:34:47
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 04-12-2012, 17:50:39
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Przemi998 - 05-12-2012, 19:18:16
RE: Romet Wigry 3 (x3) - nie_mientki - 05-12-2012, 19:23:10
RE: Romet Wigry 3 (x3) - skuter007 - 05-12-2012, 19:32:17
RE: Romet Wigry 3 (x3) - alek736 - 05-12-2012, 19:55:05
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 05-12-2012, 23:30:46
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Przemi998 - 06-12-2012, 00:15:05
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 06-12-2012, 17:19:50
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Pitu - 06-12-2012, 18:12:14
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 06-12-2012, 18:22:37
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Przemi998 - 06-12-2012, 20:30:04
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 06-12-2012, 21:04:05
RE: Romet Wigry 3 (x3) - MateuszR - 06-12-2012, 23:26:15
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Grelus23 - 31-12-2012, 00:15:23
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 24-01-2013, 20:22:56
RE: Romet Wigry 3 (x3) - mikolaj.lukasik - 18-07-2013, 09:02:29
RE: Romet Wigry 3 (x3) - ROMETOWIEC 1998 - 24-01-2013, 21:10:25
RE: Romet Wigry 3 (x3) - MateuszR - 24-01-2013, 21:28:56
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 24-01-2013, 22:15:20
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 28-01-2013, 21:27:29
RE: Romet Wigry 3 (x3) - miki1999 - 28-01-2013, 21:34:00
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Sołtys - 28-01-2013, 21:47:29
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 28-01-2013 21:54:46
RE: Romet Wigry 3 (x3) - MichalSR50 - 28-01-2013, 21:50:18
RE: Romet Wigry 3 (x3) - MateuszR - 28-01-2013, 21:53:39
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 05-02-2013, 22:44:50
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 05-02-2013, 22:57:06
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Sołtys - 05-02-2013, 23:06:10
RE: Romet Wigry 3 (x3) - MateuszR - 05-02-2013, 23:30:40
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 05-02-2013, 23:38:56
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 05-03-2013, 22:05:00
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Polmos - 06-03-2013, 20:00:40
RE: Romet Wigry 3 (x3) - alek736 - 06-03-2013, 20:03:34
RE: Romet Wigry 3 (x3) - sebon30 - 07-03-2013, 17:26:45
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 02-05-2013, 16:10:20
RE: Romet Wigry 3 (x3) - MateuszR - 03-05-2013, 10:57:37
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 03-05-2013, 12:41:56
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Przemi998 - 05-05-2013, 06:02:27
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 17-07-2013, 18:42:53
RE: Romet Wigry 3 (x3) - zzr_driver - 18-07-2013, 03:01:45
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 18-07-2013, 12:13:34
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 11-08-2013, 22:48:02
RE: Romet Wigry 3 (x3) - mikbow - 11-08-2013, 23:05:59
RE: Romet Wigry 3 (x3) - BITER - 12-08-2013, 18:05:34
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 08-01-2014, 17:43:38
RE: Romet Wigry 3 (x3) - van de loro - 08-01-2014, 22:14:42
RE: Romet Wigry 3 (x3) - misiql - 09-01-2014, 21:00:54
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 09-01-2014, 22:18:16
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Sołtys - 10-01-2014, 22:51:20
RE: Romet Wigry 3 (x3) - van de loro - 11-01-2014, 01:32:58
RE: Romet Wigry 3 (x3) - van de loro - 12-01-2014, 22:13:52
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 12-01-2014, 23:27:24
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 02-07-2014, 20:34:00
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Przemi998 - 02-07-2014, 20:39:47
RE: Romet Wigry 3 (x3) - ArcziManYea - 02-07-2014, 21:25:51
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Przemi998 - 02-07-2014, 21:26:37
RE: Romet Wigry 3 (x3) - ArcziManYea - 02-07-2014, 21:28:17
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 02-07-2014, 21:35:01
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wigrus - 02-07-2014, 22:08:55
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Sołtys - 03-07-2014, 11:31:57
RE: Romet Wigry 3 (x3) - xsaman - 03-07-2014, 12:00:52
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 03-07-2014, 12:23:45
RE: Romet Wigry 3 (x3) - Wojski - 18-09-2014, 20:38:02
RE: Romet Wigry 3 (x3) - zbieracz - 19-09-2014, 17:07:59


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 473
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 496
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34484
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2974
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 56
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 268
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5190
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 326
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 352
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 738
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6509

Reklama