Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Ogar 205 by mateusz5625
Autor Wiadomość
mateusz5625 Offline
.
*


Liczba postów: 1,135
Imię: Mateusz
Skąd: Czarny Młyn
Pojazd: Romet Chart
Post: #38
RE: Ogar 205 by mateusz5625
Wreszcie kupiłem iskrownikBig Grin do tego zapasowy moduł i napęd licznika do charta bo podepne go pod mój licznik jak nie będzie to dobrze działać to pomyśle nad licznikiem charta. Jutro powinno przyjść. Malowanie ramy troche sie opóźnia, powinna być gotowa w przyszłym tygodniu ale moge czekać bo robiona jest za darmoTongue Niestety musze odłożyć malowanie reszty na później z powodu braku możliwości ich pomalowania na szczęście ich nie szlifowałemSad
Za jakiś czas dodam jakieś nowe zdjęciaBig Grin Może go złoże do ferii.

Smile zapraszam do śledzenia moich wypraw na facebooku Smile
http://www.facebook.com/chartbymateusz5625


„Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy,
I noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy”
24-01-2013 19:12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 11-08-2012, 19:37:38
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - Przemi998 - 11-08-2012, 19:39:18
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - Marvin2010 - 11-08-2012, 19:46:56
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 11-08-2012, 20:43:18
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - fanfso - 12-08-2012, 19:08:40
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - michax - 12-08-2012, 20:42:46
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - minio1998 - 12-08-2012, 20:56:47
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 12-08-2012, 23:26:46
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - minio1998 - 13-08-2012, 17:12:15
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - fanfso - 14-08-2012, 23:17:07
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - minio1998 - 16-08-2012, 12:43:50
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - MichalSR50 - 16-08-2012, 21:50:06
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - Semmao - 16-08-2012, 21:57:12
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - Kolo4x4 - 16-08-2012, 22:41:14
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 16-08-2012, 23:23:45
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - Taśma - 16-08-2012, 23:29:52
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 16-08-2012, 23:38:51
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - fanfso - 22-08-2012, 14:45:53
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 15-12-2012, 23:39:11
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - minio1998 - 16-12-2012, 17:34:11
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 17-12-2012, 11:57:04
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - sokół2001 - 17-12-2012, 12:18:32
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - tramwajarz - 17-12-2012, 14:58:31
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 17-12-2012, 18:07:54
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - arku93 - 17-12-2012, 17:07:14
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - minio1998 - 17-12-2012, 19:08:00
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 17-12-2012, 19:25:47
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - minio1998 - 17-12-2012, 20:00:26
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 17-12-2012, 23:11:53
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 20-12-2012, 22:14:59
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 24-12-2012, 16:21:23
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 29-12-2012, 21:00:13
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - Sołtys - 29-12-2012, 23:47:36
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - alek736 - 29-12-2012, 23:51:10
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 16-01-2013, 20:55:17
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - dada602 - 18-01-2013, 18:11:29
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 24-01-2013 19:12:10
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 26-01-2013, 20:42:29
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 27-01-2013, 20:07:42
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 28-01-2013, 17:28:01
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - MichalSR50 - 28-01-2013, 17:55:50
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 02-02-2013, 18:08:53
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - kondzio310 - 02-02-2013, 18:26:53
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 02-02-2013, 20:22:38
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 07-02-2013, 21:14:27
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 09-02-2013, 21:13:45
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - alek736 - 10-02-2013, 01:09:31
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - Marecky - 11-02-2013, 20:03:49
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - kondzio310 - 11-02-2013, 20:24:25
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 12-02-2013, 20:07:25
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - kamil31 - 12-02-2013, 20:43:50
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 30-03-2013, 21:49:30
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 08-04-2013, 22:31:10
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - simon1998 - 08-04-2013, 22:36:37
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 15-07-2013, 20:21:05
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - alek736 - 15-07-2013, 23:29:08
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 15-07-2013, 23:34:09
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 22-07-2013, 20:54:30
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - Pompuś - 23-07-2013, 16:04:51
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 23-07-2013, 18:03:32
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - Adamromet.xd - 24-07-2013, 14:27:24
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 28-07-2013, 22:37:48
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - alek736 - 28-07-2013, 23:47:57
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - Barto5050 - 09-08-2013, 16:00:32
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - sebon30 - 09-08-2013, 17:35:25
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 27-09-2013, 09:35:40
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - mateusz5625 - 10-11-2013, 15:22:57
RE: Ogar 205 by mateusz5625 - preluda11 - 25-07-2014, 11:48:08


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 493
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 16:58:37
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 53
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 82
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 517
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34513
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2988
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 303
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 336
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 361
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 751
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 245

Reklama