Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
też się przyłączę:D
Autor Wiadomość
kw112 Offline
Chart passione mea, et vita mea
*


Liczba postów: 2,014
Imię: Michał
Skąd: Różyna
Pojazd: Romet Chart
Post: #30
RE: też się przyłączę:D
charta złożyłem zdjęcie takie sobie, ale zawsze cośBig Grin

tutaj przygotowywanie świecy do odpalania

tłumik z ogara trochę wyczyszczony

tłumik z ogara wyczyszczony już trochę lepiej, do czyszczenia tłumików polecam wykorzystać kolegę, w moim przypadku był to kamil63ar- przesiaduje na forum, ale jak dotąd nie napisał ani jednego tematu czy też wątku.



2t kurzu które znalazłem pod zbiornikiem

ogar z lotu ptaka

nie wiem czy widzieliście to zdjęcie, jak nie to zapodaję
chart by Wissner
chart by kw112

przygotowania do czyszczenia cylindra, od strony karterów

dla ludzi którzy nie wiedzą jak dorabiać uszczelki, to co wystaje to tuleja cylindra

efekt podanego powyżej czynu- polecam, uszczelki lepsze od kupnych

zabawa z dokręcaniem gaźnika


szwabska tablica ściągnięta z ogarka- tak dodałem dla poddenerwowania niektórych użytkownikówBig Grin

takie sobie czyszczenia gaźnika




Tak się odpala ogara bez gaźnika Big Grin
http://www.youtube.com/watch?v=AHndSNVDh9M
Takie rozruszanie małe.

20.08.2012, 20.38 patrzyłem na zegarek- zakup charta 210
Mój Romet Chart 210 nowa edycja!
nikt tak ci nie wytłumaczy jak schemat!
027 bogiem, 023 nałogiem, s38 podstawą, 019 zabawą
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2013 22:40:01 przez kw112.)
14-01-2013 22:32:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
też się przyłączę:D - kw112 - 05-12-2012, 21:27:04
RE: też się przyłączę:D - alek736 - 05-12-2012, 21:28:56
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 05-12-2012, 21:43:35
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 05-12-2012, 23:17:25
RE: też się przyłączę:D - maczos - 05-12-2012, 23:31:48
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 05-12-2012, 23:34:00
RE: też się przyłączę:D - maczos - 05-12-2012, 23:36:09
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 05-12-2012, 23:38:55
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 07-12-2012, 21:32:18
RE: też się przyłączę:D - maczos - 07-12-2012, 21:34:45
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 07-12-2012, 21:43:42
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 08-12-2012, 15:28:11
RE: też się przyłączę:D - maczos - 08-12-2012, 15:50:03
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 08-12-2012, 15:55:12
RE: też się przyłączę:D - maczos - 08-12-2012, 16:02:17
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 08-12-2012, 16:04:09
RE: też się przyłączę:D - Semmao - 08-12-2012, 16:40:09
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 08-12-2012, 16:43:31
RE: też się przyłączę:D - kedzik28 - 09-12-2012, 12:18:17
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 09-12-2012, 12:22:11
RE: też się przyłączę:D - kedzik28 - 09-12-2012, 12:29:46
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 09-12-2012, 20:48:14
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 10-12-2012, 13:41:11
RE: też się przyłączę:D - koi7 - 11-12-2012, 00:13:55
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 21-12-2012, 20:38:57
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 22-12-2012, 22:50:23
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 14-01-2013 22:32:53
RE: też się przyłączę:D - Stachu.G - 14-01-2013, 22:48:18
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 14-01-2013, 22:53:14
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 15-01-2013, 17:11:22
RE: też się przyłączę:D - alek736 - 15-01-2013, 17:46:27
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 17-01-2013, 22:55:38
RE: też się przyłączę:D - kadetmen - 17-01-2013, 23:12:06
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 17-01-2013, 23:13:58
RE: też się przyłączę:D - kadetmen - 17-01-2013, 23:18:38
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 21-01-2013, 23:43:19
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 22-01-2013, 10:15:18
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 26-01-2013, 21:49:08
RE: też się przyłączę:D - gabriel0 - 26-01-2013, 22:01:11
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 29-01-2013, 21:44:48
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 29-01-2013, 22:30:49
RE: też się przyłączę:D - robikrut - 29-01-2013, 22:48:15
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 29-01-2013, 22:49:32
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 01-02-2013, 21:33:43
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 09-02-2013, 17:53:36
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 09-02-2013, 21:17:48
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 31-03-2013, 22:26:43
RE: też się przyłączę:D - sstasiek - 31-03-2013, 23:38:12
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 01-04-2013, 12:23:39
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 02-05-2013, 15:06:23
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 19-11-2013, 23:45:01
RE: też się przyłączę:D - Justyna - 20-11-2013, 00:24:15
RE: też się przyłączę:D - Amanssy - 20-11-2013, 00:34:04
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 25-11-2013, 21:48:06
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 14-12-2013, 19:18:48
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 03-01-2014, 15:27:00
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 25-01-2014, 19:37:28
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 12-02-2014, 21:37:43
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 22-03-2014, 23:31:36
RE: też się przyłączę:D - szopen45 - 22-03-2014, 23:54:11
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 29-03-2014, 22:25:09
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 05-04-2014, 20:19:52
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 08-05-2014, 20:57:17
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 14-06-2014, 23:53:55
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 19-06-2014, 21:32:30
RE: też się przyłączę:D - kw112 - 06-12-2014, 17:26:14


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34273
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2920
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 25
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 61
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 177
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 390
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5172
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 151
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 410
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 283
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 305
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 607
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 222
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6383
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19921

Reklama