Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
rysunki motorów
Autor Wiadomość
Sołtys Offline
Ja tu tylko sprzątam...
*


Liczba postów: 1,557
Imię: Bartek
Skąd: Sokołów Małopolski
Pojazd: Inny Romet
Post: #58
RE: rysunki motorów
Panie i panowie, oto '77 Romet 50 T-1 v1.1! Smile
Pokolorowałem i dodałem gruby outline, żeby nadać mu bardziej komicznego wyglądu Cool To już raczej ostateczna wersja Wink

Mam nadzieję, że się podoba. Jakie chcecie Romety, żebym narysował? Smile Jutro może wezmę się za Kadeta. Wink

facebook.com/oldromet - Zapraszam!
14-01-2013 21:14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
rysunki motorów - wojciech96 - 25-03-2012, 21:36:48
RE: rysunki motorów - arasszymaras - 25-03-2012, 22:18:59
RE: rysunki motorów - rometomaniarz - 25-03-2012, 23:36:07
RE: rysunki motorów - wojciech96 - 26-03-2012, 14:49:44
RE: rysunki motorów - szkp - 26-03-2012, 18:55:56
RE: rysunki motorów - nie_mientki - 26-03-2012, 19:01:31
RE: rysunki motorów - szkp - 26-03-2012, 19:14:59
RE: rysunki motorów - Pitu - 26-03-2012, 20:30:54
RE: rysunki motorów - Marvin2010 - 26-03-2012, 21:27:35
RE: rysunki motorów - MichalSR50 - 26-03-2012, 21:48:10
RE: rysunki motorów - wojciech96 - 26-03-2012, 22:05:33
RE: rysunki motorów - arasszymaras - 26-03-2012, 22:08:34
RE: rysunki motorów - MichalSR50 - 26-03-2012, 22:30:19
RE: rysunki motorów - kamiilekag - 26-03-2012, 22:38:09
RE: rysunki motorów - MichalSR50 - 26-03-2012, 22:40:32
RE: rysunki motorów - arasszymaras - 26-03-2012, 23:20:42
RE: rysunki motorów - Romecio - 27-03-2012, 00:12:10
RE: rysunki motorów - MichalSR50 - 27-03-2012, 00:14:38
RE: rysunki motorów - gabriel0 - 27-03-2012, 10:32:29
RE: rysunki motorów - Barto5050 - 29-03-2012, 21:44:12
RE: rysunki motorów - gabriel0 - 29-03-2012, 21:53:23
RE: rysunki motorów - Pitu - 29-03-2012, 22:18:33
RE: rysunki motorów - MrF4k - 29-03-2012, 22:29:09
RE: rysunki motorów - Kuba42Ful - 29-03-2012, 22:42:21
RE: rysunki motorów - LukaszzT1 - 30-03-2012, 12:28:19
RE: rysunki motorów - Pitu - 30-03-2012, 17:18:40
RE: rysunki motorów - Kubek125 - 30-03-2012, 17:19:06
RE: rysunki motorów - PawelRometOgar200 - 08-06-2012, 13:32:51
RE: rysunki motorów - Norbi96 - 08-06-2012, 13:43:07
RE: rysunki motorów - PawelRometOgar200 - 08-06-2012, 13:45:25
RE: rysunki motorów - Norbi96 - 08-06-2012, 15:41:04
RE: rysunki motorów - mlodyfso - 08-06-2012, 16:24:21
RE: rysunki motorów - wojciech96 - 09-06-2012, 11:11:05
RE: rysunki motorów - fanfso - 11-06-2012, 23:52:31
RE: rysunki motorów - mlodyfso - 12-06-2012, 08:02:34
RE: rysunki motorów - fanfso - 12-06-2012, 22:33:18
RE: rysunki motorów - xteam13 - 14-06-2012, 10:03:33
RE: rysunki motorów - Zenio-16 - 14-06-2012, 12:42:06
RE: rysunki motorów - Przemi998 - 14-06-2012, 12:43:00
RE: rysunki motorów - Zenio-16 - 14-06-2012, 13:01:07
RE: rysunki motorów - Bartek - 14-06-2012, 14:20:48
RE: rysunki motorów - Zenio-16 - 14-06-2012, 16:37:43
RE: rysunki motorów - Norbi96 - 14-06-2012, 16:45:26
RE: rysunki motorów - xteam13 - 14-06-2012, 21:07:52
RE: rysunki motorów - fanfso - 15-06-2012, 10:51:53
RE: rysunki motorów - szopen45 - 16-10-2012, 18:49:28
RE: rysunki motorów - Kaskader na komarze - 16-10-2012, 19:44:21
RE: rysunki motorów - nie_mientki - 16-10-2012, 20:36:20
RE: rysunki motorów - Yamakashi - 16-10-2012, 20:49:41
RE: rysunki motorów - szopen45 - 16-10-2012, 21:10:07
RE: rysunki motorów - nie_mientki - 16-10-2012, 21:43:20
RE: rysunki motorów - szopen45 - 16-10-2012, 21:58:49
RE: rysunki motorów - MrF4k - 16-10-2012, 22:29:44
RE: rysunki motorów - szopen45 - 16-10-2012, 22:45:59
RE: rysunki motorów - Sołtys - 13-01-2013, 17:08:10
RE: rysunki motorów - alek736 - 13-01-2013, 17:11:46
RE: rysunki motorów - Sołtys - 14-01-2013 21:14:04
RE: rysunki motorów - kw112 - 14-01-2013, 22:02:27
RE: rysunki motorów - Sołtys - 14-01-2013, 22:16:30
RE: rysunki motorów - alek736 - 14-01-2013, 22:17:42
RE: rysunki motorów - Sołtys - 14-01-2013, 22:25:02
RE: rysunki motorów - mati931 - 03-02-2013, 00:27:28
RE: rysunki motorów - Rometowiec97 - 03-02-2013, 00:37:05
RE: rysunki motorów - skuter007 - 03-02-2013, 00:49:16
RE: rysunki motorów - Wojski - 03-02-2013, 14:25:54
RE: rysunki motorów - kondzio310 - 03-02-2013, 14:45:19
RE: rysunki motorów - Sołtys - 03-02-2013, 16:32:57
RE: rysunki motorów - wnusiu94 - 03-02-2013, 20:23:05
RE: rysunki motorów - Travel200 - 03-02-2013, 17:13:21
RE: rysunki motorów - wojbed1 - 05-02-2013, 22:13:10
RE: rysunki motorów - stqc - 27-02-2013, 21:52:45
RE: rysunki motorów - jakubdiks - 25-02-2013, 21:02:19
RE: rysunki motorów - Sołtys - 02-03-2013, 23:17:04
RE: rysunki motorów - alek736 - 02-03-2013, 23:22:27
RE: rysunki motorów - fanfso - 03-03-2013, 15:36:26
RE: rysunki motorów - wojciech96 - 03-03-2013, 16:37:26
RE: rysunki motorów - robikrut - 03-03-2013, 16:37:35
RE: rysunki motorów - Sołtys - 03-03-2013, 17:03:09
RE: rysunki motorów - wojciech96 - 03-03-2013, 17:04:53
RE: rysunki motorów - Sołtys - 03-03-2013, 17:15:16
RE: rysunki motorów - alek736 - 03-03-2013, 18:27:30
RE: rysunki motorów - Sołtys - 03-03-2013, 19:30:13
RE: rysunki motorów - Przemi998 - 03-03-2013, 20:26:21
RE: rysunki motorów - damix98 - 03-03-2013, 20:27:26
RE: rysunki motorów - alek736 - 03-03-2013, 20:45:07
RE: rysunki motorów - kondzio310 - 03-03-2013, 20:54:39
RE: rysunki motorów - Sołtys - 03-03-2013, 21:16:44
RE: rysunki motorów - wnusiu94 - 03-03-2013, 21:26:29
RE: rysunki motorów - damix98 - 03-03-2013, 21:43:23
RE: rysunki motorów - alek736 - 03-03-2013, 21:50:22
RE: rysunki motorów - Kalis3612 - 05-03-2013, 23:14:20
RE: rysunki motorów - damix98 - 09-03-2013, 14:29:37
RE: rysunki motorów - miki1999 - 09-03-2013, 19:39:17
RE: rysunki motorów - damix98 - 09-03-2013, 19:41:37
RE: rysunki motorów - patrykkol997 - 15-03-2013, 09:29:24
RE: rysunki motorów - pawel_2540 - 15-03-2013, 09:59:04
RE: rysunki motorów - damix98 - 15-03-2013, 11:47:39
RE: rysunki motorów - Sołtys - 15-03-2013, 22:16:26
RE: rysunki motorów - lukimotorynka - 15-03-2013, 22:30:20
RE: rysunki motorów - miki1999 - 16-03-2013, 22:56:39
RE: rysunki motorów - Dawid.xD - 09-05-2013, 15:35:27
RE: rysunki motorów - Quake96 - 11-05-2013, 01:51:30
RE: rysunki motorów - mikbow - 11-05-2013, 08:59:29
RE: rysunki motorów - komarinho - 14-05-2013, 22:23:26
RE: rysunki motorów - Quake96 - 15-05-2013, 02:49:18
RE: rysunki motorów - olo09 - 07-06-2013, 22:29:12
RE: rysunki motorów - Mikołaj98 - 07-06-2013, 22:42:16
RE: rysunki motorów - gabriel0 - 11-09-2019, 22:31:34
RE: rysunki motorów - Motorowerzystka - 11-09-2019, 22:37:50
RE: rysunki motorów - klodian2002 - 12-09-2019, 18:17:37
RE: rysunki motorów - Motorowerzystka - 12-09-2019, 18:53:26
RE: rysunki motorów - Motorowerzystka - 24-09-2019, 22:37:48
RE: rysunki motorów - gabriel0 - 09-10-2019, 23:42:42
RE: rysunki motorów - klodian2002 - 10-10-2019, 19:37:09
RE: rysunki motorów - Motorowerzystka - 30-04-2021, 18:26:43
RE: rysunki motorów - Jorginsson - 01-05-2021, 00:14:52
RE: rysunki motorów - klodian2002 - 30-04-2021, 19:12:29


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34273
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2920
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 25
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 61
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 177
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 390
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5172
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 151
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 410
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 283
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 305
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 610
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 222
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6383
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19921

Reklama