Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Forumowy problem
Autor Wiadomość
Tomasso94 Offline
Przebiegły Administrator :D
Administratorzy


Liczba postów: 4,048
Imię: Tomasz
Skąd: Będzin / Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #38
RE: Forumowy problem
(10-01-2013 22:02:25)Vladimir napisał(a):  
(10-01-2013 21:51:09)Przemek napisał(a):  Tak narzekacie a osoby ,które zgłaszają posty to można na palcach od jednej ręki policzyc.

Sorry, ale WY też powinniście przeglądać te tematy w których osoby z "czarnej listy" się wypowiedziały, i wyciągać konsekwencje... albo zmieńcie kadrę.

Sorry, ale nie jestem maszyną, i nie siedzę przed kompem ładnych parę godzin, i nie analizuje wszystkich postów napisanych na forum.


A co do samego Tramwajarza - Może i nawet byłby teraz moderatorem, może... Co mnie zniechęciło? Jak tylko wpadł na forum, ogłaszał gdzie tylko mógł "ja chce być modem", "ja na moda", "nie potrzebujecie moderatorów?", "już na jednym forum jestem modem...".

(07-01-2013 16:25:59)tramwajarz napisał(a):  Nie no super dobry pan(a raczej chłopaku )jesteś,co to za skany zdjęć?ile ty masz lat,może jeszcze zdjęcia są z internetu,może się lepiej pisać naucz

Post godny moderatora?

Sorry nie obraź się, ale to mnie osobiście zniechęciło od samego startu. Gdybyś najpierw trochę popisał z sensem, pokazał że coś potrafisz, to może sam bym wyszedł do Ciebie z taką propozycją. Niestety początkowym postępowaniem spowodowałeś że wrzuciłem Cię do worka z napisem "trująca tyłek gimbaza", bo uwierz mi, nie jesteś pierwszy z takimi tekstami na dzieńdobry, takich ludzi jest bardzo dużo.

Szansę na bycie moderatorem masz nadal, tak jak każdy - wystarczy dowieść swoimi wypowiedziami tego, że to właśnie dla Ciebie jest ta posada. I nie chodzi wcale o poprawianie innych użytkowników, bo przestrzegać regulaminów też się musisz nauczyć - czy to właśnie nie o to chodzi aby inni brali z Ciebie przykład?


Co do peselów, zdjęć i innych skanerów DNA użyszkodników - nic takiego i tak by nie pomogło. Działy typu powitalnia - tak znam ten sposób, w sam raz na zrobienie forum na 20 osób na krzyż, a nie o to tu chodzi.

Wiele osób nawet w tym wątku uważa się za wielce dorosłych, a innym wytykają ten to ten tamto... - Weźcie znajdźcie sobie kiedyś pół godzinki, i poczytajcie Wasze własne posty. Następnie się zastanówcie zanim napiszecie coś o kimś, bo sami lepsi nie jesteście. Warto też sobie przypomnieć że jeszcze nie tak dawno też byliście taką samą gimbazą, i sami pisaliście też różne głupoty. Niektórzy z nich dorosną i będą pisać normalnie, a niektórzy się zablokują na danym poziomie i będzie tak jak było, ale takie są prawa ewolucji człowieka... Krótko mówiąc, starszy nie znaczy lepszy.

Dodam jeszcze że osobiście jako do osoby nic do Ciebie nie mam. A co do ostrzeżeń - widocznie inni nie byli zadowoleni z obrotu sprawy jeśli chodzi o rozsyłanie tych wiadomości na PW. Tyle.

- Honda Transalp 600V
- Romet Kadet 110 Automatic
- Romet Komar
- Romet Ogar 200


*** ...i wtedy rzekł - Nie da się. ~ Tomasso94 ***
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2013 22:39:37 przez Tomasso94.)
10-01-2013 22:32:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Forumowy problem - tramwajarz - 10-01-2013, 19:52:23
RE: Forumowy problem - naveintre - 10-01-2013, 19:54:53
RE: Forumowy problem - arecki16 - 10-01-2013, 19:55:08
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 19:58:33
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 20:00:56
RE: Forumowy problem - tramwajarz - 10-01-2013, 20:02:00
RE: Forumowy problem - romet1234 - 10-01-2013, 20:03:29
RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013, 20:20:15
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 20:21:21
RE: Forumowy problem - arecki16 - 10-01-2013, 20:24:56
RE: Forumowy problem - Przemek - 10-01-2013, 20:25:12
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 20:26:16
RE: Forumowy problem - naveintre - 10-01-2013, 20:29:28
RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013, 20:31:14
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 20:38:31
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 20:32:31
RE: Forumowy problem - naveintre - 10-01-2013, 20:36:57
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 20:39:14
RE: Forumowy problem - tramwajarz - 10-01-2013, 20:40:56
RE: Forumowy problem - naveintre - 10-01-2013, 20:46:12
RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013, 20:47:08
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 20:47:22
RE: Forumowy problem - kadetmen - 10-01-2013, 20:47:27
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 20:48:15
RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013, 20:49:21
RE: Forumowy problem - kubaszwiecLBK - 10-01-2013, 20:59:47
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 21:07:43
RE: Forumowy problem - tramwajarz - 10-01-2013, 21:16:59
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 21:09:31
RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013, 21:13:15
RE: Forumowy problem - Irek - 10-01-2013, 21:20:57
RE: Forumowy problem - szopen45 - 10-01-2013, 21:26:15
RE: Forumowy problem - kw112 - 10-01-2013, 21:37:37
RE: Forumowy problem - Przemek - 10-01-2013, 21:51:09
RE: Forumowy problem - Vladimir - 10-01-2013, 22:02:25
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 22:03:13
RE: Forumowy problem - chart21050 - 10-01-2013, 21:56:00
RE: Forumowy problem - Tomasso94 - 10-01-2013 22:32:53
RE: Forumowy problem - Vladimir - 10-01-2013, 22:51:00
RE: Forumowy problem - riley2pl - 10-01-2013, 22:34:34
RE: Forumowy problem - Taśma - 10-01-2013, 22:53:16
RE: Forumowy problem - Tomasso94 - 10-01-2013, 23:00:17
RE: Forumowy problem - nie_mientki - 10-01-2013, 23:04:52
RE: Forumowy problem - Vladimir - 10-01-2013, 23:02:33
RE: Forumowy problem - tramwajarz - 14-01-2013, 20:32:38
RE: Forumowy problem - Tomasso94 - 14-01-2013, 20:44:28
RE: Forumowy problem - Mysiu - 14-01-2013, 21:06:31
RE: Forumowy problem - tramwajarz - 14-01-2013, 21:08:14
RE: Forumowy problem - Tomasso94 - 14-01-2013, 21:09:33
RE: Forumowy problem - Vladimir - 14-01-2013, 21:10:05
RE: Forumowy problem - robikrut - 14-01-2013, 21:12:24
RE: Forumowy problem - tramwajarz - 14-01-2013, 21:14:21
RE: Forumowy problem - dragon - 14-01-2013, 21:22:49
RE: Forumowy problem - Taśma - 14-01-2013, 23:10:51
RE: Forumowy problem - skowron142 - 19-01-2013, 11:17:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 412
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3136
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 787
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 180
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 551
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 633
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34669
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 168
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 481
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 394
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 412
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 832

Reklama